Предмет: ЯДС Клас: 2
Тема: Що з чого?
Мета: Розширити уявлення дітей про процеси виробництва деяких продуктів та матеріалів, закріпити назви професій, розвивати мовлення дітей, пам’ять, вміння аналізувати та робити висновки, виховувати бережливе ставлення до ресурсів природи, вміння співпрацювати, самостійність.
Хід уроку
І Організаційний момент
ІІ Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.
ІІІ Вивчення нового матеріалу
https://www.youtube.com/watch?v=VKX1o5VFE8Y
Завдання: запам’ятати масу та дожину кола м’яча
(діти беруть м’ячі, відповідні інструменти для вимірювання маси та довжини кола і перевіряють, чи відповідають нормам шкільні м’ячі)
ІV Закріплення раніше вивченого матеріалу (матеріал опрацьовувся на попередніх уроках.)
Стрижуть тварин
Вичесують шерсть
Розділяють шерсть на волокна
Виготовлять нитку
Збирають урожай в полі
Сушать зерно
Везуть до млина
Замішують тісто
Випікають хліб
Добувають кварцевий пісок
Нагрівають пісок до високої температури
Додають соду
Надають форму
Везуть молоко на молокозавод
Додають закваску
Опускають в соляні басейни
Кладуть під прес
Що? |
З чого? |
Папір |
з д..рева |
Шерстяна нитка |
з шерсті в..рблюда |
Хліб |
з пш..ниці |
V Підсумок уроку
VІ Рефлексія
Прізвище |
|
Що? |
З чого? |
Папір |
|
Шерстяна нитка |
|
Хліб |
|
|
з піску |
Прізвище |
|
Що? |
З чого? |
Папір |
|
Шерстяна нитка |
|
Хліб |
|
|
з піску |
Прізвище |
|
Що? |
З чого? |
Папір |
|
Шерстяна нитка |
|
Хліб |
|
|
з піску |
Прізвище |
|
Що? |
З чого? |
Папір |
|
Шерстяна нитка |
|
Хліб |
|
|
з піску |
Прізвище |
|
Що? |
З чого? |
Папір |
|
Шерстяна нитка |
|
Хліб |
|
|
з піску |
Прізвище |
|
Що? |
З чого? |
Папір |
|
Шерстяна нитка |
|
Хліб |
|
|
з піску |
Добувають кварцевий пісок
Кладуть під прес
Замішують тісто
Стрижуть тварин
Вичесують шерсть
Розділяють шерсть на волокна
Виготовлять нитку
Збирають урожай в полі
Сушать зерно
Везуть до млина
Випікають хліб
Везуть молоко на молокозавод
Додають закваску
Опускають в соляні басейни
Нагрівають пісок до високої температури
Додають соду
Надають форму