Розв’язування вправ з теми: ‘’Множення десяткових дробів.’’

Про матеріал
Конспект уроку. Розв’язування вправ з теми: ‘’Множення десяткових дробів.’’
Перегляд файлу

Підручник А.Г.Мерзляк, В.Б.Полонський, М.С.Якір, Математика_5.

 

Тема: . Розв’язування вправ з теми:

‘’Множення десяткових дробів.’’

Мета: Дидактична:перевірити,як учні засвоїли тему, формувати предметну компетентність,узагальнити знання та навички множення десяткових дробів.

Розвиваюча: розвивати увагу, спостережливість учнів.

Виховна: виховувати організованість, спостережливість, працьовитість, вміння знаходити вихід із будь-яких  ситуацій.

 

                                                         Хід уроку

  1. Організаційний момент
  2. Перевірка домашнього завдання
  3. Розв’язування вправ
  1. Виконати множення:
    • 7,3810=
    • 4,26100=
    • 6,80,1=
    • 9,6210 000=
    • 153,70,001=
  2. Виконати дії:

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Порівняти числа :

2,4_2,9

7,6_7,61

15,3_15,29

72,83_72,804

0,04_0,007

51,46_51,4602

  1. Необхідно розмістити так множники,  щоб отримати  правильну рівність і ти дізнаєшся  назву одного з улюблених видів спорту :
  1. 5,06*            =50,6     
  2. 5,06*            =5060
  3. 5,06*            =0,506
  4. 5,06*            =506
  5. 5,06*            =5,06

1000(О), 10(Х), 1(Й), 0,1(К), 100(Е)

                         ХОКЕЙ

  1. Узагальнення та систематизація знань

1.Розв’язати №921 (1):

12,3х0,8-5,4х1,6=

1) 12,3х0,8=9,84

2) 5,4х1,6=8,64

3)9,84-8,64=1,2

V.Фізкультхвилинка : учні виходять з-за парт і виконують вправи :

Трава низенька-низенька, ( Всі присіли)

Дерева високі-високі.(Піднімають руки вгору)

Вітер дерева колише-гойдає(Обертаються)

То вліво, то вправо нахиляє (Нахил вправо, вліво)

То вгору, то назад, (Потягуються вгору, назад)

То вниз нагинає. (Нагинаються вперед)

Птахи летять – відлітають, (Махають руками)

А учні тихенько за парти сідають.(Всі сідають).

 

2.Що означає розв’язати рівняння?

Що називають коренем рівняння?

(х-3,5):10=16,9

х-3,5=16,910;

х-3,5=169

х=169+3,5;

х=172,5

.

3.Розв’язати задачу :

Розв’язання.

1)13,8 х6,3=86,94 (км/год)швидкість автомобіля

2)13,8+86,94=100,74(км/год)швидкість зближення

3)100,74х4,5=453,33(км)відстань між містами

Відповідь: 453,33 км відстань між містами

VI.   Підсумок уроку

За результатами своєї діяльності учні роблять висновок за допомогою картки про свій рівень засвоєння нового матеріалу.

Я все зрозумів(ла),

я все робив(ла) правильно

Мені була зрозуміла більша частина матеріалу,

але я ще іноді роблю помилки

 

Я майже нічого не зрозумів(ла),

нове правило для мене дуже складне

 

 

 

 

VII. Домашнє завдання:

Опрацювати п34,виконати N948(1),957*,повторити правила

docx
Додано
25 грудня 2022
Переглядів
633
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку