Сценарій випускного вечора для учнів 9 класу "Премія "ОСКАР""

Про матеріал
Випускни́й вечір (бал випускників) — церемонія, пов'язана із закінченням навчального закладу. Випускні вечори зазвичай проводять у школах, коледжах, вищих навчальних закладах. Церемонія найчастіше ділиться на дві частини — офіційну й урочисту. На офіційній частині випускникам вручають атестати або дипломи. Урочиста частина пов'язана з тими чи іншими традиціями конкретного навчального закладу, в її основі часто лежить розважальна програма.
Перегляд файлу

Сценарій випускного вечора  2021р.

Місце проведення: Подвір’я закладу освіти

Час : 15.06.2021року,   

 19.00-21.00  

1. Лунають фанфари (1. фонфари №1)

Ведучий 1:

До неба музика сягає, наче мрія,

 І тане в квітах урочистий зал.

В очах у кожного і радість, і надія…

У школі випускний чарівний бал.

Ведучий2:. Добрий день, шановні учні, викладачі, батьки і гості! Сьогодні ми зібралися    з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії,   дитинство і юність. Це свято зібрало сьогодні разом нашу дружню родину: учнів, вчителів, батьків.

Ведучий1: Зоряне небо!   Споконвіку воно супроводжувало земне життя наших пращурів. Ясним сонячним днем і погожої зоряної ночі, ранніми осінніми вечорами та весняними ранками небесні світила були разом із людиною, з її радощами і печалями, буднями і святами.

Ведуча2: Згодом люди помітили, що небесні світила утворюють групи, які назвали сузір’ями.

Ведучий1: А чи не відбулися якісь зімни на нашому зоряному небі у Всесвіті?

Ведуча2: Бачу-бачу! З’явилась молода Галактика під назвою “Дев’ять”. О! Спектральний аналіз доводить, що у 2021  році їй виповнилося 15 років. У цій Галактиці навколо великих яскравих сузір’їв можна помітити, як рухається багато-багато зірочок.

Ведучий 1 : У яскравій та неповторній галактиці нашої школи найяскравішими зірками сяють для нас випускники. Сьогодні у нас яскраво сяє не одна зірка, а цілий зорепад. Ось настає справжня зіркова мить нашого вечора.

Ведучий 2 : «Послухайте, якщо зірки запалюють – значить це комусь потрібно, значить це необхідно, щоб щовечора над дахами спалахувала хоч одна зірка…»
Ведучий 1 . Сьогодні, в цьому залі, запалюється  не одна зірка, а цілий зорепад нових випускників 9 – го класу нашої школи.

Ведуча 2: В ефірі нашого свята телепрограма, на яку чекали багато років з нетерпінням і надією, радістю і смутком  шестеро  сьогоднішніх 9-тикласників та їхні батьки й близькі.

(ЗМІНА ВЕДУЧИХ)

Звучить музика ( 2. Фанфари №2 музика церемонії Оскара)

Голос за кадром

3-2-1- ііііііііі оплески!!!

 (Дівч).Ведучий 3: Вітаємо всіх небайдужих до найсвіжіших  новин світського бомонду.

(Хлоп).Ведучий4 :В день,коли країну поглинула хвиля випускних вечорів.

Ведучий 3 : Ми з вами знаходимось у самому центрі визначних подій.

Ведучий 4 :Ти  бачила  нічне небо?

Ведучий 3 :Так, звичайно, бачила. Яка розкішна, чаруюча картина!Як яскраво блищать зірки!  Кожна людина - це зірка, і ніяк не менше. А іноді в космічному просторі трапляється парад зірок, і в цьому параді кожен показує все найкраще. Такий парад побачимо і ми.

Ведучий 4  :Вони спалахували яскравими іскорками на заняттях з 2012 року.

Ведучий 3  :Блищали на олімпіадах.

Ведучий  4 : Виблискували на всіх заходах.

Ведучий  3 : Тепер вони будуть блищати у великому дорослому  житті!

Ведучий 4  : У кожної зірочки своє ім'я.

Ведучий 3 : Кожна зірочка унікальна і неповторна.

Ведучий 4 :Стрічайте,  друзі,  гідну  зміну,

        Твоя  це  гордість,  Україно!

        Красивих  всіх  випускників,

        Гордість,  щастя  для  батьків!

Ведучий 3 : Ідіть, ідіть,  до нас випускники,

                     Хай дорога їм встеляється квітками.

                     Сьогодні ці дівчата й юнаки

                     Підуть в життя незнаними стежками.

Ведучий 4 : Отже,увага! Зірки на сцену! Зустрічайте!

 

Музика для виходу учнів №3( та об’явлення всіх по черзі)

Ведучий 3 : Розумний, людяний і вимогливий!

                     Вірний друг і приколіст,

                      а ще й гарний танцюрист. 

                      Підкорив серця дівочі,

                     не відводять з нього очі.  

Жвавий та енергійний, веселий і завзятий, доброзичливий і щирий, лідер,спортсмен, завжди привітний. Його щира посмішка не залишається поза увагою у жодної дівчини. Зустрічайте:  Брагунцов Володимир!

Ведучий 4 : Волелюбний,рішучий і мужній!

                     Спорт для нього справжній друг,

                      про це знають всі навкруг.

Добрий, з чарівною усмішкою,акуратний,який завжди розраховує на власні сили. Але в той же час готовий допомогти іншим у будь-яку мить. Зустрічайте: Лінський Богдан!

Ведучий 3 : Веселий, емоційний і відвертий!

                      Все йому в житті удасться.

                       Ми ж бажаєм йому щастя.

Приємно представити одного з учнів  класу,любителя дотепного гострого слова, людина безмежної енергії та почуття гумору… Зустрічайте: Разіньков Роман!

Ведучий 4 : Наполеглива, ніжна і старанна!

                      Добра дівчина, спокійна,

                       і , як друг, вона надійна.

 Вродлива ,з тонким почуттям прекрасного. Весела та порядна, щира і доброзичлива., непердбачуванна,сповнена творчих ідей, пряма і відверта… Зустрічайте: Толстухова Дарія!

Ведучий 3 : Це модель, а чи школярка завітала до нас в клас?

                      Ні, це Віта Чернишова вабить око нам не раз.

                      Струнка і граційна, мов тополинка,

                      Жити без жарту не може й хвилинки!

Завжди в потоці класного життя,товариська, комунікабельна,завжди весела і радісна. Зустрічайте: Чернишова Віталіна!

Ведучий 4 : Стриманий, серйозний і товариський!

                      Чорняве  волосся, очі як жаринки,

                      за ним школа сумуватиме кожної хвилинки.

Справжній джентельмен. Скромний і ввічливий,чесний і щирий,дуже справедливий і працелюбний. Упевнено йде до своєї мети, а його наполегливість допоможе подолати будь-які труднощі, які стануть на його шляху. Зустрічайте : Шишкін Роман!

Ведучий 3 : Свято вручення атестатів про середню освіту випускникам закладу оголошується відкритим.

Ведучий 4 : Віншуємо випускників –

           Майбутнє України, її славу!

           Увага всі!

           Звучить славетний Гімн держави.

(звучить Гімн України). Мелодія №4

Ведучий 3 . Друзі! Сьогодні ви вирушаєте у новий світ – світ дорослого

життя. Віримо, що талант і удача будуть вам вірними супутниками на життєвій дорозі.

Ведучий 4. Дев′ять шкільних років, сповнених радощів і важливих відкриттів,  хвилюючих миттєвостей. Як непомітно вони пролетіли!  Хто в цій стрункій, чарівній дівчині упізнає ту маленьку дівчинку- крихітку з величезними бантами і збентеженими очима, яка  колись вклала свою долоньку в руку першої вчительки?

Ведучий 3 . А хто в цьому високому юнакові упізнає  того спритного і кумедного, а іноді й сором′язливого хлопчика, який був ледь вищий за свій портфель і так поважно, хоч і оглядаючись на маму,  крокував на перший в своєму житті урок. Колишні хлопчики і дівчатка перетворились на вродливих юнаків і дівчат.

Ведучий 4. Це свято, дорогі друзі,незвичайне. На ньому зійшлися біль розлуки  і світлі надії,   сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.  Сьогодні прощаються з рідною школою наші випускники. Це для них неповторне свято юності. Нехай же воно запам′ятається  вам, якщо не назавжди, то надовго.

Ведучий 3 :Для багатьох з вас залишилися позаду шкільні роки, настає справжнє доросле життя, непросте, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки ваша цілеспрямованість, завзятість, працьовитість, допоможуть вам подолати всі труднощі і знайти себе в житті, стати тим, ким ви мріяли бути.

Ведучий 4 . Подолати всі труднощі так складно, але при бажанні можливо все. Ви прожити маєте життя у польоті, прагнучи до вершин, крутячись по життєвих кручах, змітаючи всі перешкоди на шляху, і тільки так всього досягнете ви.

Ведучий 3 . Ми підходимо до найурочистішого моменту нашого вечора, до того, до чого ви йшли протягом  9 шкільних років – до вручення свідоцтв.

Ведучий 4 : Настає дуже важливий момент у житті випускників - ще кілька хвилин і вони стануть володарями документа, який без слів розповість про те, які вони розумні та  здібні.

(ЗМІНА ВЕДУЧИХ)

Мелодія фанфари № 5

(Дів.)ВЕДУЧИЙ 1 : Lady’s and gentlemen’s! Parents and teachers! Boys and girls! Welcome to the Oskar!

(хл.)ВЕДУЧий  2 : Пані та панове! Батьки та вчителі! Хлопці та дівчата! Ласкаво просимо Вас на церемонію вручення премії “ Оскар”!

 

Ведучий 1 :  Ми раді вітати вас на незвичайному щорічному святі вручення найзнаменитішої  премії «Оскар».

Ведучий 2 : Як ви знаєте, цією премією нагороджуються найкращі номінанти, найдостойніші! Право вручати премії «Оскар» надається …(пауза!) директору Закотненського загального закладу освіти  І-ІІ ступенів ………………………….!

 Мелодія №6 (Програш)

Директор : Дорогі наші випускники! Я дякую за надану мені можливість вручити гідні нагороди, справжні путівки в життя, премії «Оскар» – свідоцтва  про закінчення Закотненського загального закладу освіти  І-ІІ ступенів.  Ви мужньо і стійко пройшли складний шлях – шкільні роки, наповнені труднощами і радощами, щасливими моментами і хвилинами поразок. Ви, дорогі наші випускники, гідно пройшли цей шлях під назвою шкільне життя.

Наші педагоги віддали вам всі знання, якими вони володіють, поділилися всім досвідом, який у них є, навчили всьому, чому могли, а, найголовніше, всі ці роки щиро дарували вам всю свою любов і турботу, як своїм рідним дітям! І сьогоднішній день нагородження преміями «Оскар» — це нагорода не тільки ваша особиста, наші дорогі учні, але і шанованих педагогів, усього нашого колективу.

Отже  - наші дівчата!

Вони – активні і спокійні,

Вирішують всі справи мирно.

В них усмішка на вустах,

Іскорки горять в очах.

Всіх з півслова розуміють,

Швидко все робити вміють,

А на хлопців як поглянуть,

Зразу веселіше стане!

 

А це – наші хлопці!

Як ніхто, всі самостійні,

Виділяються постійно.

Де вони – там рух завжди.

Вчитись можуть залюбки.

Артистичні і красиві,

До роботи не ліниві.

Наче справжні козаки,

Ось такі – випускники!

(Далі презентація) про клас

МЕлодія №7 (виход за атестатом)

Ведучий 1 :  Отже  на сцену запрошується родина Брагунцових для вручення подяки та отримання свідоцтва : (фото родини на екран)

Володимир  Миколайович, Наталія Павлівна, та Микола Миколайович   (Директор зачитує подяку)

Шановні батьки!

  Ваша дитина,Брагунцов Володимир,  є гордістю нашої школи. Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування,підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб школи. Сподіваємося ,що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням  найактуальніших проблем сучасності-виховання майбутньої еліти нашої держави.  Бажаємо Вам міцного здоров’я,життєдайної енергії, мудрості й терпіння в благородній справі вихованні дітей. (Директор вручає подяку)

 

Ведучий 2:“Премію “Оскар” у вигляді свідоцтва  та золоту статуетку отримує Брагунцов Володимир Миколайович  .( Вручення   свідоцтва )

 

Ведучий 1 :  Отже  на сцену запрошується родина  Лінських : для вручення подяки та отримання  свідоцтв (фото родини на екран)

Богдан Олександрович, Аліна Валеріївна та Олександр Володимирович  (Директор зачитує подяку)

Шановні батьки!

  Хочемо висловити  Вам вдячність за добре виховання  вашої дитини, Лінського Богдана, за проявлену цікавість не тільки до його навчання, а й до життя школи.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, успіхів у праці і подальшому вихованні Вашої дитини, яка показала себе розумним учнем,здатним переборювати будь-які труднощі, перемагати достойних суперників і досягати надзвичайних результатів.  Перемоги Вашої дитини-це наша спільна радість і нагорода!    (Директор вручає подяку)

 

Ведучий 2:“Премію “Оскар” у вигляді свідоцтва  та золоту статуетку отримує  Лінський Богдан Олександрович  .( Вручення  свідоцтва)

 

Ведучий 1 :  Отже  на сцену запрошується родина  Разінькових : для вручення подяки та отримання  свідоцтва (фото родини на екран)

Роман Миколайович, Олена Володимирівна та Микола Васильович  (Директор зачитує подяку)

Шановні батьки!

 Адміністрація школи та класний керівник дякує Вам за сприяння у навчанні та вихованні Вашої дитини  ,Разінькова Романа , за те, що не стоїте осторонь шкільних проблем.

Бажаємо спокою і миру в родині,

Щоб щастя всміхалось при кожній годині.

Теплоти і поваги -від добрих людей,

Любові та шани- від рідних дітей.   (Директор вручає подяку)

 

Ведучий 2:“Премію “Оскар” у вигляді  свідоцтва  та золоту статуетку отримує  Разіньков Роман Миколайович  .( Вручення  свідоцтва)

 

Ведучий 1 :  Отже  на сцену запрошується родина  Толстухових : для вручення подяки та отримання свідоцтва: (фото родини на екран)

Дарія Олександрівна, Олена Дмитрівна та Олександр Анатолійович  .

(Директор зачитує подяку)

Шановні батьки!

 Щиро дякуємо Вам і висловлюємо глибоку вдячність за виховання вашої дитини,Толстухової Дар’ї, яка показала себе як учениця, здатна глибоко мислити, долати труднощі, показувати чудові результати, перемагаючи гідних суперників. Перемоги Вашої дитини-це наша спільна радість.

Бажаємо Вам усіляких гараздів, опртимізму, здоров’я, процвітання і великого людського тепла.

(Директор вручає подяку)

 

Ведучий 2:“Премію “Оскар” у вигляді  свідоцтва  та золоту статуетку отримує  Толстухова Дар’я Олександрівна. ( Вручення  свідоцтва)

 

Ведучий 1 :  Отже  на сцену запрошується родина  Чернишових : для вручення подяки та отримання свідоцтва: (фото родини на екран)

Віталіна Євгеніївна, Олена Олексіївна та Євген Миколайович .

 (Директор зачитує подяку)

Шановні батьки!  

Адміністрація школи і класний керівник висловлюють свою вдячність і кажуть величезне “Спасибі” за Вашу участь у вихованні вашої дитини, Чернишової Віталіни, і житті школи. Успіх людини, безумовно ,заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Ми дякуємо Вам за творчий підхід та активну життєву позицію.  Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

(Директор вручає подяку)

 

Ведучий 2:“Премію “Оскар” у вигляді  свідоцтва  та золоту статуетку отримує  Чернишова Віталіна Євгеніївна  ( Вручення  свідоцтва)

 

Ведучий1  :  Отже  на сцену запрошується родина  Шишкіних : для вручення подяки та отримання  свідоцтва : (фото родини на екран)

Роман Ігорович, Наталія Іванівна та Ігор Іванович 

(Директор зачитує подяку)

Шановні батьки!

Звертаємось до Вас зі словами великої вдячності за виховання ,розвиток і успішне навчання вашої дитини, Шишкіна Романа.  Вітаємо Вас з добрими результатами  в навчанні протягом шкільного життя. Такі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дитини, підтримці  та заохоченню батьків, професіоналізму вчителів. Ми гордимося Вашою дитиною і знаємо , що Ви радієте її  успіхам не менше, ніж ми. Прийміть нашу найщирішу вдячність. (Директор вручає подяку)

 

Ведучий 2 :“Премію “Оскар” у вигляді свідоцтва  та золоту статуетку отримує  Шишкін Роман Ігорович  ( Вручення  свідоцтва)

 

Директор: У ваших руках  -  свідоцтва і квіти,

В життя самостійне можна збиратись.

Всі іспити складено, як не радіти!?

Але почекайте із нами прощатись.

Радість на серці і сум непоборний –

Невже ми прощаємося з вами ?

Кожен у школі був неповторний,

Талантом, вдачею, «грішками»…

(далі привітання директора  за бажанням та вручення йому квітів музика для програшу №8 )

Ведучий 1 : Запам’ятайте  цей  момент

            Йому  ціну  ви  знаєте.

            Тепер  в  руках важливий  документ 

            Ви  бережно  тримаєте.

 (ЗМІНА ВЕДУЧИХ)

Виходять випускники і співають пісню

Пісня “Прощавай рідна школо “ моя №9

Флешмоб № 10 (Танцюють діти)

(Підкладка – мелодія про першу вчительку №11 )

Ведучий 3 : Роки… Роки…

           Що ж, не спиняйтеся, мчіть.

           І довгі дні несіть у забуття.

           Ніщо не вічно – лише мій учитель,

           Лиш мій учитель у моїй душі живе усе життя…

Ведучий 4 :  Найкращий учитель для дитини той, хто, духовно спілкуючись з нею, забуває, що він учитель, і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає потужним знаряддям впливу на молоду людину, що формується.

Ведучий 3 : Саме вчителі й учні перетворюють звичайну будівлю в особливий, гамірливий, бурхливий, але доброзичливий будинок, де з кожним роком одні розумнішають, інші мудрішають, і всі разом стають ближчими один одному.

На сцену виходчть випускники  під туж мелодію

Випускники:

 Випускник : Перший вчитель – ми звикли говорити перша вчителька, Посіяла у нашіх маленьких душах засів того розумного, доброго і вічного, яке через багато років проростає паростками і дає свої життєдайні плоди.

 Випускник  :Учителько, найперша, найрідніша: Римма Віталіївна!

                        Ну як же Вам не дякувать в цей час

                       За те, що розум, щирість, вміння –

             Все віддавали Ви для нас.

 Випускник :За все пробачте нам,

               Що іноді ми неслухняними були.

               Та ми ж вас всі любили до безтями,

               Любили так, як тільки вміли ми.

 Випускник  :Я пам’ятаю кожне ваше слово,

             Дивлюсь як ви заходите у клас,

            І дзвонить ранком дзвоник малиновий,

            І вчителька стрічає знову нас.

 Випускник :9 років пройшло з того часу,

             В школі знов і знов дзвенів дзвінок,

            Пам’ятаю ,як малим хлоп’ятком

            Я прийшов на перший свій урок.

Випускник :Я знав,як буду я дорослим

              Й пройду коридором школи я,-

             Повстане в пам’яті моя хороша,

             Найперша ,рідна вчителька моя.

(Уходят со сцени)

Мелодія №12

Ведучий 4  :Кінокомпанія «Тато – мама – пікчерс»…

 

Ведучий 3: За замовленням міністерства освіти України…

 

Ведучий 4 : Представляє психологічну драму…

 

Ведучий 3: З елементами трилера, бойовика, комедії та мелодрами…

 

Ведучий 4 :Тривалістю – 9 років…

 

Ведучий 3 : Кожного дня по 6 серій, ой по 6 уроків! 

 

Ведучий4 :Всього лише дві ролі: Учні та Вчитель…

 

РАЗОМ : Мульти – мега – суперсеріал «Школа»!

(Розставить 6 стільців для учнів)

Мелодія №13

Перша вчителька виводить за собою дітей по колу і сідають на стільці. З’являються 6 «першокласників», з великими іграшками у руках, самолет, трактор один – з великою пластмасовою машинкою на мотузочці.

Вчитель: Доброго дня, діти! Починаємо  наш перший у житті урок!

Випускник : А у нас екзамени будуть?

Вчитель: Будуть, будуть.

Випускник :А тести і зрізи будуть?

Вчитель: Будуть, будуть.

 Випускник : А що у нас сьогодні на обід?

  Випускник : А можна мені  вийти?

  Випускник :  А нам за хороше навчання орден дадуть?
(Вчитель не встигає відповідати, повертаючи голову то до одного, то до другого учня .)

Вчитель: Ну, не орден, але медаль точно дадуть. Тільки спочатку треба  навчитися малювати палочки : 20 палочок з нахилом вліво і 20 палочок  нахилом вправо.

 Випускник : Ой, а я не знаю, де ліво, а де право!

 Випускник : А я не умію рахувати до 20!

 Випускник : А у мене немає ручки!

 Випускник : А я забув зошит !

 Випускник : Ну що ви до вчительки причепились? Вона від вас зараз знепритомніє!

 Випускник : Значить так, хто ще щось запитає – буде мати справу зі мною ! У мене тато поліцейський!

 Випускник : А у мене тато  водій!

 Випускник : А у мене тато  начальник!

Вчитель: Так, діти,  стали швидко парами. Нам вже пора йти в їдальню! (музика)

Учні (хором): Ура! (виходять, взявшись за руки.)

(Мелодія №13)

Ведучий 3.   Із двору стежка у світ ляже,

                       Кому в близьку , кому в далеку путь.

                       Твій вчитель так тихенько скаже:

                      „Ти кращого із школи ніколи  не забудь !”

Перша вчителька. Вона була для вас другою мамою. З побажаннями запрошується …Мартовицька Римма Віталіївна!.

(Мелодія під виступ вчителя)№14

Ведучий 4 :   Привітайте ж їх, вчителько перша!

                        Ваших юних уже пташенят.

                        І напутні слова ваші теплі

                        Пам′ятатимуть всі устократ.

( Виступ 1-ї вчительки, дарують квіти)Мелодія №14

Флешмоб - виступ батьків №15

(Мелодія №16 для класного керівника)

Випускники виходять на сцену

Ведучий 3 : “Класний керівник –від слова клас!” Хто такий класний керівник?

Ведучий 4 : Для учнів це особлива людина.

Ведучий 3 : Класний керівник – це людина, котра з Вами упродовж п’яти років ділила і радість, і смуток, яка допомагала Вам у скрутну хвилину, яка знає Вас краще від усіх інших.

 Випускник: Мені десятий вже минало,

                     Як я пішов у п’ятий клас,

                     Коли , гуляючи по школі,

                      Зустрів у коридорі Вас.

                       Чарівну, молоду, розумну,

                        м’яку,  привабливу, струнку,

                      одразу я собі подумав:

                     «Нам треба вчительку таку!»

 Випускник : Жінка ця у нашій школі

                Має добру силу волі.

                Клас її не ординарний

              Думають, що елітарний.

 Випускник :Артистичні і красиві,

              До роботи не ліниві.

              Всіх з пів слова розумієм,

              Швидко все робити вмієм.

 Випускник :Кожен з  нас до  того звик,

            Що є  класний керівник.

            Хто похвалить, хто посварить?

             Хто заступиться, не  зрадить?

 Випускник :Хто нам буде говорити,

             Що не  хочемо ми вчити?

             Як без нього далі бути?

              Навіть важко це збагнути.

 Випускник : Тож ми хочемо і  нині

                Ще кілька від вас порад…

               Не прощаємось ми з  вами —

              Та  згадаєм вас стократ!.

 Випускник . Класний керівник! Ну що сказати.

                          Слів не вистачить згадати, що було.

                          Бо вона – це друга наша мати,

                         Де суворість разом і тепло.

                        І тепер вона із нами разом,

                         І сльоза бринить в очах її,

                         Бо прийшла пора прощатись з класом,

                          Проводжати діточок своїх.

 Випускник : П’ять років наполегливо вели

                          Сьогоднішніх випускників до світла й знань,

                          Учнівськими проблемами жили

                           У вирі їхніх прагнень й сподівань.

   Випускник :   Так, це  вона – незмінна класна  мама,

                           Що поряд йшла із нами повсякчас,

                           Про наші мрії і проблеми знала

                            Й виховувала  непомітно нас.

  Ведучий 4 . За роки навчання вона була вам старшим другом і порадником.

                      Звичайно ж, це ваш класний керівник.

                      Не першими вона вас проводжає,

                      Та все ж від хвилювання так тремтять слова,

                     Як своїм дітям, Марина  Олександрівна , вам щиро побажає

                      Щасливої дороги, любові і добра.

(Виступ класного керівника) (Зміна ведучих)

  ( вручення квітів №17)

Випускник : Почекайте, щось наша  премія  виходить занадто серйозною.

 

 Випускник :А скільки хороших вчителів було поруч із нами!

 

 Випускник : Ось вже хто точно не забуде, якими ми були…

 

 Випускник : І що з нами було…

 

Випускник : Ми завжди, ніби, говорили однією мовою.

Та іноді один одного не розуміли

 

 Випускник  : Тому сьогодні  кожному хочеться сказати «Спасибі» окремо!

Ведучий  1 :. Дорогі випускники! 9 років вів вас по життю учитель, віддаючи тепло свого серця. Були хвилини, коли серце втомлювалось. І тоді учитель поспішав до своїх учнів. Їх веселе щебетання вливало нові сили в стомлене серце, дитячі посмішки народжували нову енергію, допитливий погляд пробуджував думки.

Ведучий 2: Ось наші дітки перейшли в  середню школу .

                     Скільки предметів! А вчительок!

                     Запам’ятати неможливо, ну ніколи,

                     Коли і хто з них прийде на урок.

Ведучий 1: Роки минули , ви всіх вже добре знаєте,

                     Хто вимогливий, де можна «сачконути»…

                     Вони – заслужили, і всіх ви вітаєте,

                     І нікого із них неможливо забути!

Ведучий 2: Цікаві уроки історії й права,

                    Рідної мови й математики…

                    І ще фізкультури – «наліво, направо»…

                   Ні, таки в школі працюють романтики!

Ведучий 1 : Це  не просто професія – вчити дітей,

                      Її оберуть тільки чисті душею.

                     Скільки нервів і скільки безсонних ночей…

                      Недаремно поет порівняв їх з зорею!

 

 Випускник :Ох, як ми тяжко працювали.

                        Контрольні й заліки складали,

                        Було «один», було і «два»,

                        Боліла часто голова,

                        Косило око через парту

                        Кажу вам щиро і без жарту.

 Випускник : Наук багато ми вивчали:

                           Про Піфагора пам’ятали,

                           І по-англійськи говорили,

                           І формули напам’ять вчили,

                           Історію не забували,

                           Ще й у футбол в спортзалі грали.

 Випускник  . Дорогі наші вчителі  !

   Як часто дуже ми хотіли,

   Щоб раптом всі ви захворіли,

   І щоб хоч на тиждень, на один

   Оголосили в школі   карантин.

 Випускник : Щоб біолог наш забула про урок,

        З уроку пролунав щоб швидше вже дзвінок.

        Українська, щоб десь зошити забула,

         А світова, щоб на уроці  вже заснула.

 Випускник : Щоб, на фізиці всі прилади зламались,

        На хімії всі колби підірвались.

        І щоб перерва 45 хвилин тривала,

        А на урок щоб 10 вистачало.

         Щоб наш любимий  класний керівник

         Десь на безлюдний острів зник.

 Випускник  : Як частенько ми бажали,

         Щоб завуча чорти украли,

          І десь далеко занесли,

          Щоб ми без розкладу були.

Випускник : Історичка до Трампа вже пішла,

          Й назад дорогу не знайшла.

          Щоб англічанка загубила словники—

           Нехай у них гніздяться павуки.

Випускник : Географічка наша так чи сяк,

       Зібравши карти у рюкзак

        Пішла в пустелю чи у гори,

       Ну в крайнім випадку—на море.

 Випускник :  Щоб дощ на технології пішов,

        Або щоб вчитель не прийшов.

         І завалився щоб спортзал

         Але у нас сьогодні бал.

Випускник :.  Сьогодні день, останній день прощання,

          Пробачте нас за наші ці бажання.

          Ми хочемо, щоб ви були здорові,

          Щоб не сивіли ваші скроні.

 Випускник  : Вам доземно вклоняємось ми,

                За любов, за турботу, горіння.

                 Ми дорослими стали людьми,

                 Тож спасибі за ваше терпіння!

 Випускник :За труд такий важкий, недоспані ночі

                 Вклоняємося низько до землі,

                 За лагідні усміхнені

                   Спасибі, дорогі учителі!

 Випускник  : Як сонце зійде, ми покинемо школу,

                  Розійдемось у світ по всій землі,

                 Та не забудемо вас в житті ніколи,

  Усі разом   Спасибі, дорогі учителі!

 Випускник :  Дорогі наші, вчителі, за всі ці роки скільки Вами було перевірено журналів, щоденників та зошитів! Скільки написано наказів! Та сьогодні, користуючись  нагодою, наостанок оголошуємо свій наказ по школі. (випускниця зачитує Наказ випускників)

Наказ  випускників № 1 всьому  педагогічному колективу нашого закладу:

1.     Під час контрольних робіт або екзаменів уважно на учня не дивитися.

------ Він може подумати, що  ви підозрюєте його у списуванні і образиться.

2.     Не запитуйте, який екзамен він прийшов складати.

-----Учень же не запитує, який екзамен Ви прийшли приймати.

3.     Дозволяти робити шпаргалки,

------але не давати ними користуватися, бо це шкідливо впливає на зір учня.

4.     Проводити контрольні роботи в цікавій формі:

------під музику , за чашкою кави.

5.     Будьте тактовні. Якщо учень не зрозумів запитання,

------делікатно перейдіть на іншу тему.

6.     Не запитуйте постійно одних і тих же учнів,

------- бо інші не звикли стояти в черзі.

7.     Із – за дрібниці не телефонуйте батькам,

------щоб у вас не боліло серце.

8.     Директору школи – за особливо небезпечні умови праці всім вчителям

--------видавати щомісячні премії.

9.     Завучу школи. За найчисельнішими  проханнями учнів збільшити кількість уроків фізкультури, малювання, інформатики,

---------відповідно зменшити кількість уроків математики, фізики, хімії, іноземної мови.

10. Класним керівникам.  Пам’ятайте, не варто будити учня  , який проспав   на урок.

------------Коли Ви йому будете потрібні, він сам Вас знайде.

11. Всім! Поспівчувайте! Заради оцінок у табелі учень іде на все,

 ----------  навіть на урок!

12.  Підпис    Випускники 2021-го року

------------Контроль над виконанням наказу  доручається директору.

Уходят со сцени

Мелодія програш №17

Сценка «Історія про історію»

Дзвенить дзвінок.Мелодія №18.

Учитель: Так, розпочинаємо урок. Відповідає…Так… Відповідати буде… Толстухова Дарія . Розкажи про першу світову війну. Питання зрозуміле?

Учень: (важко зітхає) Зрозуміле. Ну…почалась…війна…давно…

Учитель: Коли?

Учень: Ну-у…взагалі-то…давно…ну…там…якийсь там…фараон…по-моєму…Наполеон…хотів весь світ завоювати і…військо він…почав…збирати…

Учитель: (здивовано) Стривай! А ти не сплутала час?

Учень: Ні! Я уважно слухала вас! І ви цього всіх нас навчили, і на уроці говорили.

Учитель: (здивовано) Я? Говорив  про таке? Гаразд…Продовжуй відповідь…

Учень: Ну…Ось…зібравсь він у похід…

Учитель: Хто?

Учень: Чінгісхан. Країну нашу захопив

І геть усіх заполонив.

Отак у рабстві пробували

І начебто не горювали.

Та ось прийшов великий князь

Й перебудова почалась.

Непереможний, оповитий славою,

Петро всіх шведів під Полтавою

Посік охоче на лапшу.

Учитель: О Боже! Я тебе прошу: вертайся до війни.

Учень: Ага! Та…війна…була жахлива…ну…перемогли червоні…бо Ленін на броненосці з червоним прапором в руці один удерся в Древній Рим і наказав рабам своїм установити на плантаціях радянську владу плюс електрифікацію. Я не кажу вже про деталі – як в Греції раби повстали, як Жанна Д’Арк, безстрашна у бою, всіх повела їх за собою,… міцною, вправною рукою, щоб… щоб… мир ми … змогли побудувать.

Учитель: Та годі вже! Я ставлю 12!

Мелодія програш №19

Випускник  . Про всіх згадали? Мабуть, ні,

                          Бо непомітно нам вели у люди

                          Не тільки дорогі учителі, а й ті,

                            Без кого ладу тут не буде:

 Випускник  :  А ще у школі про нас дбав наш технічний персонал.

                          Смачненькі страви готували, ремонтували,

                          мили і  про здоров ′я щодня дбали,

                           а взимку клас обігрівали.

                           Ми кажемо: „Спасибі вам, невтомним нашим          техпрацівникам!”

Випускник  :Ми Ваші щедрі скарби не розгубимо,
                         Ми ж Ваші учні, навіть трішки діти
                        Щоб не було, а ми Вас дуже любимо,
                         Даруємо усі найкращі квіти!

Ведуча 2 :  Дорогі вчителі! Ви оберігаєте наше дитинство. Ми знаємо, що вчительська дорога тяжка, не встелена розкішшю. То ж нехай ці розкішні квіти і наша щира любов будуть для вас подарунком за те, що ви були з нами всі ці роки, що ви не зрадили нам, були і залишається вірними обраному колись шляху.

Вручення квітів .Мелодія №20

Вертаються на сцену і співають пісню

 Пісня для вчителів Малдіви “Вчителька” №21

 

Ведучий 1: Хвилюючий сьогодні день не лише у наших випускників. Не менше хвилюються і їхні батьки. Так шалено б'ється серце, а то зовсім десь зникає його стукіт... І тато, і мама ще пам'ятають себе такими ж юними, свій випускний. А тут така несподіванка: красуня-донька на високих підборах або ж серйозний син, вищий за тата. Ще зовсім нещодавно тримали їх на руках, безпомічних немовлят. А сьогодні вони відлітають з батьківського гнізда.

Ведучий 2.Без сумніву, сьогоднішній день є важливим моментом у житті більшості присутніх у цьому залі: для батьків, які починають усвідомлювати, що їхні діти виросли і саме сьогодні стоять біля порогу, за яким розпочинається доросле життя; для вчителів, які разом з батьками вели своїх учнів у цей день.

Ведуча 1 : Тата й мами! Спасибі Вам за те, що ви подарували світу таких чудових дітей. І я хочу Вам сказати по секрету, що ваші діти дійсно виросли. Завтра розпочнеться їхнє непросте доросле життя. Перед ними проляже сто доріг. Благословіть їх на щастя, на долю, на довгі літа.

Ведучий 2 . Так уже повелося в Україні, що завжди перед усіма  важливими

подіями людину благословляють. А що може бути дорожчим за хліб, яким і благословляємо ми, батьки , своїх дітей у дорогу майбутнього.

Ведучий 1.  Традиції і звичаї народу

                      У них життя, характер і душа.

                      Тож короваєм починається дорога,

                      Коли дитя батьківський дім лиша.

Ведучий 2.  Сьогодні від батьків прийміть це диво –

                      Наш український пишний  коровай.

                      Батько й мати, батьківська родина,

                      Своїх дітей із святом привітай.

Ведучий 1 : Пам’ятайте, шановні випускники, що дуже скоро старіють батьки і не стільки від праці і втоми, скільки від сердечних хвилювань, прикростей і кривд. Ваше недобре слово – це подряпина на ніжній тканині батьківської душі. Та від кожної такої подряпини залишається рана на все життя. Тож завжди  несіть у сім’ю мир і спокій, радість і щастя, прислухайтесь до батьківських настанов, не забувайте рідної домівки, в ній вас завжди чекають ваші батьки.

Ведучий  2:Слово батьківське здавна цінилось.

                     Мало велику вагу у родині.

                     Мамина ласка і мамина ніжність

                    Домівку нам гріють,  милують серця

                    Кінчається все. Все проходить, минає,

                    Любові ж матусі немає кінця.

Ведучий 1 : Шановні учні, просимо тиші,

                      Послухайте батьків своїх звертання,

                      А їх слова сьогодні найпалкіші,

                      І найщиріші їхні побажання.

До слова запрошуються ____________________________________________________________________________________________________________________________________

      ( Мелодія пісні „Наш хліб”)№22

 Батьки на фоні пісні.

 Мати.    Благословляємо вас, діти, в добрий час!

                Хай щастя і достаток будуть з вами.

                Прийміть хліб-сіль на рушнику від нас.

                Й сміливо по землі ідіть шляхами.

Батько . Благословляємо, щоб не цурались рідної землі,

                Ділили між людьми і радощі , й печалі, і тривоги...

                Не спотикались і не відступали,

                Щоб ви шкільного й батьківського порогу

                Ніколи у житті не забували.

Мати : Дорогі наші діти! Прийміть наше батьківське благословення на ваші довгі роки, на добрі справи і великі звершення. Цим хлібом батьківська родина благословляє вас. В добрий час!.

Вручають дітям хліб.

Випускники виходять на сцену(під музику №23)

Ведучий  1 : Легенда говорить, що коли народжується людина, на небі з’являється нова зірочка. Я часто вдивляюсь у зоряне небо, бо хочу дізнатися, де моя зірочка. Вона обов’язково повинна бути біля твоєї, татусю. Я хочу, щоб тепло твоєї зірочки ще більше зігрівало мене. Які слова ще підібрати для вас, наші рідні, щоб ви зрозуміли, як потрібні нам, як ми вас любимо.

 Випускник :  Я знаю, ти довго молилася богу,

          Щоб донечці долю щасливу послав,

          Коли проводжала її  у  дорогу,

          Де плакало сонце між квітів і трав.

 Випускник :Я світ обійду і своїми руками

          Збудую щасливе життя.

          І пісня, і слово, що лине від мами та батька

         Омріяним зробить моє майбуття.

 Випускник :  Від людей хороших, стане світ добрішим,

                      Тільки світ дитинства не повернеш знов,

             Зранку і донині, гріє нас і тішить

             Батькова надія, мамина любов.

 Випускник  : Як на світі Божому віднайти путі,

           З маминою ласкою все життя пройти?

           Забринить веселкою небо голубе,

       Мамо, мамо, серденько, я люблю тебе!

 Випускник :  Спасибі вам, мамо, cпасибi вам, тату.

       За батьківську ласку, за душу багату.

        Спасибі за вами недоспані ночі,

       За мудру науку, за руки робочі,

 Випускник  : Вгамуйтеся, сльози, затихніть вci болі.

       Ми йдем у дорослість - така наша доля!

       Спасибі вам, тату, cпасибі вам, мамо.

       Що нас закривали від горя руками.

                       За ласку у cepцi, за хліб на столі.

                       Уклін вам, рідненькі, від нас до землі

 Випускник :Родина, дорога родина!

                         Що може краще бути в світі цім!

                    Чим більше дорожить людина

                     За батьківський і материнський дім.

Випускник:  Що може бути кращим за вечерю в домі

                      За батьківським міцним столом,

                      Де у шумнім гомоні і в кожнім слові

                      Все сповнене любов’ю, а не злом.

Випускник :Де можна більше зачерпнуть любові,

                     Де взяти більше доброти,

                     Ніж в материнськім ніжнім слові,

                      Ніж з батька щедрої руки?

 Випускник  . Проведи мене, мамо, будь ласка,

                          Проведи до воріт.

                          Хай простелиться доля, мов казка,

                          Мені, рідна услід.

 Випускник  .  Відгородить вона мене всюди

                           Від нещасть і біди.

                           Проведи мене, мамо, між люди,

                           В білий світ проведи.

 Випускник .  Рідна, мамо і рідний мій тату,

                         Подай мені руку.

                         Я у танці тебе поведу.

                         Попрощаємось разом з дитинством,

                          Вдячним серцем до ніг припаду.

Ведучий 1 :Спасибі вам, батьки, за турботу і ласку, ніжність та тепло, любов і розуміння. Прийміть поцілунок вдячності від ваших синів і дочок, які запрошують вас на танець

(Танець батьків з випускниками) №24

Випускники виходять на сцену

 Випускник  : Здавалося , що 9 літ багато,
        Ніхто й не думав,
        Що так швидко промайнуть.

                          Тепер нам хочеться, щоб перенесли свято,
        Хоча б на тиждень, в школі щоб побудь.

  Випускник . Щоденник закрито назавжди

                  Портфель спорожнів без книжок

                  Прощальну пісню для нас особисто

                  Уже проспівав наш дзвінок.

Випускник  :Ми на порозі стоїмо,

                        А звідси різними шляхами.

                       На крилах вже полетимо –

                       Лиш небо й сонечко над нами.

 Випускник : За все ми вдячні вам без меж,

                         За те що вчили і любили.

                         І що журили, вдячні теж,

                         Що нам дорослий світ відкрили.

 Випускник :І ми, сьогодні, повні сил

                        Готові сміло в світ летіти.

                        Бажайте повних нам вітрил,

                        Бо ми для вас всього лиш діти.

 Випускник : Та ми дорослі вже давно,

                         І в нас у світ свої дороги.

                        А тут усе, як у кіно, –

                        Нас проводжають до порогу!

(Уходят шикуватися  на вальс)

Ведучий 2 : Ви у юність свою казкову

                      Під мелодію вальсу ввійдіть.

                      Зачарує мелодія  знову і знову,

                      Ви ж, як лебеді, в танці пливіть.

                      Вальс надії  і вальс сподівання,

                      Мрії вальс  і першого кохання.

                      Вальс розлуки і вальс зітхання.

                       Це ваш перший ДОРОСЛИЙ ВАЛЬС!

Ведучий 1: Ми жартували й дарували вам пісні ,

                    Сьогодні пролунало не одне вітання.

                     І традиційно в ці хвилини чарівні  

                    Лунає вальс чарівний на прощання!

Вальс випускників №25

Випускник :  Збулися мрії – ось вона – свобода!
                          Так близько, лиш на відстані руки!

                          Чому ж ми зупинилися й не виходим?
                           Чому на серці смуток цей терпкий?

Випускник :  Позаду все: перерви і дзвінки,
                            І атестацій щедра сівозміна,

                            І прийдуть інші нам усім на зміну,
                           А ми тепер уже – випускники!

 Випускник  : Позаду все, і все іще попереду:
                          Бал випускний – це лиш межа тонка,

                          І щоб не загубити свого берега,
                           Підтримай, друже, де твоя рука?

(Зміна ведучих)

Презентація про клас .

Ведуча 3:  Сьогодні вам лягли дороги дальні,

       Цвітуть зірки і вабить висота,

       У школі гімн відлунює прощальний,

       Над залою окрилено зліта.

Лунає Гімн України №27

(Виходять всі випускники)

Ведучий 1 і 2 виносять велику підкову

Ведуча 4 :Ідіть красиві, сильні, юні, гожі,

                  Ідіть в життя, що сповнене чудес.

                 Ідіть і хай Господь вам допоможе

                 І мамина молитва до небес.

Ведуча 3 :Бажаєм вам в житті іти сміливо,

                  Бажаєм щастя кожному знайти!

                  Хай здійсниться, що кожному хотілось

                  В дорогу, випускники. Щасливої путі!

Ведучий 4 .  Шановні друзі! Підходить до завершення наше свято, і хочеться ще раз звернутися до дітей.  Любі випускники! Нехай доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Дружіть між собою, приходьте до школи, приводьте до нашої школи своїх дітей.

 Ведучий 3 :Та перше, ніж підете ви зі школи,

                     Ставайте, друзі, на підкову.

                      Бажання загадайте вмить.

                      Щаслива зірка над вами хай горить!

                      В добру путь, дорогі випускники!

 Випускник : Я вийду в світ – закриє школа двері,
                          Цю першу втрату я з тобою розділю.

                          Нехай лунає пісня, візьміться всі за руки,

                          і стане менше в серці і смутку, і жалю.

 Випускник  : І не треба плакать на прощання,
        Треба заспівати нам – і все,
         Хай про день цей добрий,
        Теплий спогад
          Кожен з нас у серці пронесе!

Фінальна пісня №28

І вихід дітей.№29

Дякуємо за увагу!

 

1

 

docx
Додано
14 липня 2021
Переглядів
10652
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку