Сценарій виступу екологічної агітбригади з п’єсою "Усе для тебе" для 5-6 класів

Про матеріал

Форма виховної діяльності: виступ агітбригади з п'єсою.

Мета:

  • Ознайомити учнів із первоцвітами, легендами та умовами проростання;
  • формування бережливого ставлення до навколишнього середовища;
  • Розкрити причину їх зникнення та показати значення природоохоронних заходів для збереження рослин;
  • Виховувати юридично обізнаних та екологічно свідомих громадян України;
  • виховувати почуття любові до природи рідного краю.
Перегляд файлу

 

Очеретиньский НВК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема:

Виступ екологічної агітбригади

 «Юні квітникарі»

 

0b098793ad45d1afe20519242b68d0c4.jpg 

                                                                 Підготував

                                                                                  Педагог-організатор

Пінькевич Інна Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017

 

Тема: Сценарій виступу екологічної агітбригади:  «Юні квітникарі ».

Клас: 5-6

Форма виховної діяльності: виступ агітбригади з пєсою.

Мета:

  • Ознайомити учнів із первоцвітами, легендами та умовами проростання;
  • формування бережливого ставлення  до навколишнього середовища;
  • Розкрити причину їх зникнення та показати значення природоохоронних заходів для збереження рослин;
  • Виховувати юридично обізнаних та екологічно свідомих громадян України;
  • виховувати почуття любові до природи рідного краю.

 

Завдання:

  • сформувати чітке уявлення про людину як частину природи;
  • встановити чинники людської діяльності, що впливають на довкілля;
  • закріпити правила поведінки в природі;
  • виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища.

Підготовка виховної діяльності:

  1. організація творчої групи;
  2. підбір необхідних матеріалів;
  3. написання сценарію;
  4. підбір музичного супроводу;
  5. виготовлення декорацій.

Обладнання. Мультимедійна презентація, наочні засоби, сценічні костюми, декорації.

Діючи особи:

  1. Могиленець Світлана
  2. Лінковська Вікторія
  3. Гаврись Олена
  4. Маляр Катерина
  5. Етенко Анастасія
  6. Судакова Олена
  7. Киричок Артур
  8. Левченко Юлія
  9. Боцман Денис

План проведення

  1. Написання сценарію, підбір музичного супроводу.
  2. Система  репетицій.
  3. Виготовлення наочності.
  4. Аналіз.

Хід заходу

Вихід дітей на сцену. Звучить музика №_________

  1. Добрий день!
  2. Вам , любі друзі!
  3. Раді вітати !
  4. На цьому святі !
  5. Зустрічі!

(разом) Юні квітникарі!

  1. Увага! Увага!
  1. Ми вітаємо вас!
  2. Екологічну діяльність школи  прийшли показати,
  3. Про необхідність збереження первоцвітів вийшли розказати.
  4. Звичайно! Ми – не Пугачові, не Галкіни,
  5. Ані «Самоцветы» ,  ані «Стрижи»!
  6. А екологічна агітбригада (зазиваючи)

Разом: «Знай!Люби!Бережи!»

 

Наша група: «Юні квітникарі!»

Наш девіз: Дерево, квітка, трава і птиці
                    Не завжди вміють захиститися
                    Якщо будуть знищені вони,
                    На планеті ми залишимося одні!
                   Люди не допустимо знищення ВЕСНИ!

 

Учень 1: Сьогодні іскристо вирує наснага

              І щедрість природа дарує всякчас,

              Тому всі сприймайте нас дуже серйозно

              Ми просимо слухайте, слухайте нас!

 

Учень 2: Ми знову тут, бо іржа байдужості

                 Вже роз'їдає день крилатий.

                 Природи святість мусимо.

                 Всі разом захищати.

Звучить музика «Ліс» №______

Учень 3: Сьогодні наш гурт "Юні квітникарі” запросив вас на свято первоцвітів, на свято зустрічі з природою.

Учень 4: Одна з кращих рис людського характеру – це любов до природи.

Учень 5: Кожної весни під лісовим покровом відбувається чудо. Зацвітають ранньоквітучі рослини.

Учень 6: Підсніжник, проліска, конвалія "Яка краса!”.

Учень 1: Та кажуть, що краса беззахисна. Можливо цьому причина, що заради скороминучої втіхи люди вигублюють цілі галявини тепер, вже рідкісних рослин? Та чи потрібна природі така "любов”, і чи єдиний це спосіб наблизитись до природи?

Учень 2: Нехай весна вас радує квітками,

    А щастя розливається струмками,

    І сонячні лелітки золоті

    Не гаснуть хай у вашому житті!

Учень 3: Тож озернімося! Яка прекрасна наша земля! Вже  весна і вже сама згадка про неї будить в серці світлу радість. Це свято відновлення і відродження природи.

Учень 4: Що ж! Цікаво... Глянуть можна?

Учень 5: Тож перед вами перша картинка

                 Будьте уважні - " Екологічна стежина "

П’єса «Усе для тебе»

Марійка: Андрійко, ти куди зібрався?

Андрійко: Я в ліс зібрався!

Марійка: У ліс? Що там робити?

Андрійко:Шукати мамі квіти –

                  Найкращі квіти, весняні!

Марійка: Чи знайдемо?

Андрійко:Повір мені!

Діти йдуть в ліс

Марійка:Блукаємо, блукаємо…

                  Годину вже шукаємо,

                А квітів весняних нема,

                Бо в лісі сніг іще, зима!

Лунає музика тривожна, вихід духа лісу №_______

Ох: Ох, що за галас?

       Хто не дає нам спати?

       Це хто тут ходить? Ох  я вас!

       Навіщо розбудили нас?!

Марійка: Пробачте! Я – Марійка,

                 А цей  - мій брат  і ліпший друг.

Ох: Чого прийшли? Блукаєте…

        Чи не гриби шукаєте? (сміється)

Діти: А квіти в лісі є, скажіть?

          Знайти їх нам допоможіть.

Ох: Ох! Квітів ще немає,

       Зима їх не пускає.

       Ховайтеся, бо йде сюди!

       Ходім подалі від біди,

       Бо враз почне сваритися,

       А то й сніжками битися!

       Ох, і нестерпна ця зима,

        Хоча вона мені й кума! (Ховаються.)

Вихід зими під мелодію пісні «Три білих коня» №________

Зима: Не хочеться здаватися,

           На північ забиратися.

           О, як же хочеться мені,

           Щоб ліс перебував у сні,

           Все попід снігом спало

           І клопоту не знало!

           І буде так! Бо на Весну

          Я напустила чари сну

          Ще й прив’язала  в гаї.

          Нехай собі дрімає!

          Я господиня тут, Зима!

          Весни-суперниці нема!

потім залишає сцену.

Ох: Ідіть мерщій, будіть Весну,

      Зніміть із неї чари сну!

      Ви ж – ух! – хоробрі  діти

      І Вам потрібні квіти.

Діти: А ти? Ти з нами?

Ох: Ні, Я поки подрімаю

       Та вам поспівчуваю…(Ідуть.)

Андрійко: А де той гай?

Діти уходять зі сцени

II дія

Учень: Тож перед вами друга картина!

Мама: Де ж це мої діточки?

Кішка: У ліс пішли, по квіточки.

              Зранку ще…

Мама: Ой, де ж вони?!

             Замерзнуть, Боже борони!

Кішка: Можна будь - чого чекати…

Мама: Побіжу я їх шукати! (іде по лісу.)

Кішка: Із дітлахами так завжди:

              Лиш чекай од них біди!

Мама: Де ж вони? Ау!!! Андрійку!

            Донечко, озвись! Марійко!!!

Ох: Знову галас! Ух я вас!

            Хто це знову будить нас?

Мама: Вибачте, що я гукаю,

            Я дітей своїх шукаю.

            Чи не бачили?

Ох: Авжеж! Я їх бачив.

Мама: Де ж вони? Де мої діти?

Ох: Десь пішли Весну будити.

Мама: Чи не вкажете, куди?

Ох: Прямо, прямо, прямо йди!

Зима виходить

Зима: Гей, куди це ти прямуєш?

           Зачекай! Ти що не чуєш?

           Не почула… Геть пішла.

           Хоч би Весну не знайшла.

           Ще надумає будити…

          Треба снігу навалити.

Мама: Ну й сніги! Не пройти..

            Як же діточок знайти?

Мама: (помічає Весну) А хто це в лісі тут дрімає?

            Ти хто?.. Та це ж Весна сама!

            Ти спиш? Прокинься, люба!

            Прив’язана  до дуба!

Ох: Це все – Зима!

       У неї совісті нема!

Мама: Та що ж за сон такий міцний?

Ох: Зимовий сон! Він чарівний!

       Зима її зв’язала

       І сном зачарувала.

       Щоб те закляття відійшло,

       Потрібне сонячне тепло.

       А сонечка немає…

       Тому Весна й дрімає.

Мама: Ну, коли Сонечка нема,

            Зігрію Весну я сама

            Теплом долонь гарячих!

            Прокинься!

Зима: Що я бачу?!

           Вона таки Весну знайшла!

           Замети якось перейшла…

           Ти хто? Я хочу знати!

           Ти чарівниця?

Мама: Я – мати!

Марійка: От ми й пришли.

Андрійко: Та ми ж сюди кругами йшли!

Марійка: Якими ще кругами?!

                 Ми йшли сюди ногами!

                 Ой! Тут мама! І Весна!

                 Вже прокинулась вона!

Мама: А чому ви в лісі, діти?

Діти: (винувато.) Ми шукали в лісі квіти…

Весна: Он вони! Вони вже йдуть!

            Пробиваються, ростуть.

            Вставай-но, Сонечко! Привіт!

            Зігрій-но швидше білий світ!

            Хай проростають квіточки,

            Мої гарненькі діточки!

звучить музика про ліс №____

Весна: А ось підсніжник – смілий мій!

            Підсніжник - красень лісовий!

            Ти подивись, яка моя  фіалка – чарівна.

            Яка гарнесенька вона!

            Нехай фіалковий мій цвіт

            Прикрасить землю, білий світ!

            А ось мої квіти жовтесенькі,

            Круглесенькі, малесенькі.

            Немов помпончики! Смішні!

            Такі пухнасті й запашні!

            Мімоза – ось її ім’я!

Ох: Багата і квітуча наша земля. Куди б ми не пішли: в ліс чи в поле – всюди нас   

        зустрічають рослини: зелені друзі. Кожна квіточка, кожне деревце – то загадка 

        природи, сповнена краси і довершеності.

Марійка: Кажуть, що краса врятує світ.

Андрійко: Нехай в кожному серці, в кожних чесних грудях квітне лише радість.

5:  Весняні зорі – перші квіти

     У ваших душах хай цвітуть!

Всі: То ж бережімо її!

Виконується пісня

 

 

 

Виконується Гімн «Екологічної варти»  

«Діти сонця»

I

 Спливає час, минає вік,

Волає дзвін, лунає крик…

Рятуйте всі, рятуйте всі

Краплину сонця у росі!

Шепоче вітер поміж віт:

«Лише краса врятує світ».

Дарує небо людям шанс:

Останній раз, останній раз.

 

Приспів:

Ми всі діти сонця на білому світі,

У кожного доля і пісня своя.

Ми всі діти сонця, і кожна людина –

Це тільки краплина у морі життя.

 

II

Давай повернемо Землі

Всі веселкові кольори,

Надію, віру і любов.

День щоб до радості прийшов!

Рожева чайка б’є крилом,

Злітає ранок за вікном.

Він посміхається до нас,

Дарує небо людям шанс!

 

Приспів.

Вихід квітня з віршем.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Пінькевич Інна Миколаївна
    Сценарій виступу екологічної агітбригади: «Юні квітникарі» сформувати чітке уявлення про людину як частину природи; встановити чинники людської діяльності, що впливають на довкілля; закріпити правила поведінки в природі; виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища.
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Додано
27 грудня 2017
Переглядів
3084
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку