Тема: Що є в твоєму місті
Цілі:
Практичні:
Закріпити лексичні одиниці з теми, відпрацювати їх у вживанні в усному мовленні, удосконалювати артикуляційні навички учнів, закріпити вживання структури there is, there are, вчити працювати з текстом.
Розвиваючі:
Розвивати слухове сприймання, комунікативні здібності, емоційну і образну пам’ять, мислення та уяву учнів.
Освітні:
Розширити та затренувати словниковий запас з теми.
Виховна:
Виховувати в учнів активність, витривалість, культуру спілкування.
Обладнання: Англійська мова. Smart Junior 2 Підручник для 2 кл. закл. загальн. середн. освіт. (з аудіосупроводом) / Г. К. Мітчелл, Марілені Малкогіанні. – К.: Видавництво «Лінгвіст», 2019., робочий зошит Activity book, план – конспект, презентація, аудіосупровід, роздатковий матеріал, дидактичні картки.
Форма проведення: урок розвитку компетентностей.
Хід заняття
І. Початок заняття.
Етап 1. Організаційний момент.
Мета: Організувати учнів, позитивно налаштувати їх на навчальну діяльність.
Прийом: вітання, вступне слово вчителя.
- Good morning, children. Am glad to see you.
- How are you feeling today?
Етап 2. Мовленнєва зарядка. (Сайди 3-8)
Мета: Ввести учнів в іншомовну атмосферу.
Прийом: робота з презентацією.
- Look at the screen. Our task say three words with the letter that you can see on the screen.
- Are you ready? Let`s start.
Етап 3. Повідомлення теми і мети заняття. (Слайд 9)
Мета: повідомити учням тему заняття.
Прийом: повідомлення вчителя.
The topic of our todays lesson is “What is in your town?”. Today we will talk about our town and different places in our native town.
ІІ. Основна частина уроку.
Етап 4. Повторення вивчених лексичних одиниць
Мета: Навчити учнів відтворювати, розпізнавати слова з теми та правильно їх читати та писати.
Прийом 1:відтворення лексичних одиниць за допомогою карток.
- And now, children, look at the blackboard and name me please the words of our topic.
Прийом 2: робота з презентацією. (Слайди 10-11)
Now look at the screen and fill in the gaps and match words with the pictures.
Етап 5. Робота з граматичними структурами There is/There are
(Слайди 12-20)
Мета: Закрыпити використання граматичних структур There is/There are
Прийом 1: робота з презентацією.
- Children, look at the screen. Let’s practice in using gramma structures There is/There are.
- Your task make sentences using structures There is/There are and pictures.
Прийом 2: письмо. (Слайди 21-25)
- Open your copybooks and write down todays day.
- Today is The seventh of March, Classwork.
- On the screen you can see a sentences. Your task choose the correct variant and write the sentences.
Етап 7. Фізкультхвилинка
Мета: Налаштувати учнів на подальшу роботу
Прийом: Діяльність дітей у повторенні рухів за учителем
And now, we will have a warm-up. Repeat movements with me.
Етап 9. Обговорення за фото (Слайди 27-35)
Мета: Закріпити знання учнів про рідне місто.
Прийом: складання речень за фото
- Now, let’s talk about our town.
- Who know the name of our town?
- Look at the screen. Let’s make a sentences using those pfoto.
Good job children!
Етап 10. Слухання (Слайди 36-37)
Мета: Розвивати фонематичний слух та вміння сприймати інформацію на слух.
Прийом: прослуховування аудіозапису. (SJ2-M6, lesson 6b act 2)
- Look at the screen. You can see two pictures a and b. Your task listen and say what picture describe in audio a or b.
Етап 11. Читання (Слайд 38)
Мета: розвивати в учнів навики читання та роботи з текстом.
Прийом: читання тексту на картках
- Now, let’s read. On your desk you can take a card. In this card you can see a text and task.
- Let’s read the text. Who wants to start?
ІІІ. Заключна частина уроку.
Етап 12. Підсумки роботи учнів на уроці. (Слайди 39-40)
Мета: узагальнити знання учнів з вивченої теми.
Прийом 1: Опис картинки
- Look on the picture and say what can you see?
Прийом 2: Завершення заняття.
Т: Our lesson is over. Children, you have worked well today. You were very active. Good bye.