Тема: Seasons and weather. 4 клас
Мета: Тренувати учнів у аудіюванні з метою повного розуміння тексту. Повторити та активізувати ЛО теми «Погода та пори року» в усному та писемному мовленні учнів. Розвивати культуру спілкування. Прищеплювати любов до природи.
Every season is good in its way – На все свій час.
Обладнання: аудіо запис, демонстраційні картки, роздатковий матерял, малюнки з зображенням пір року.
Тема: Seasons and weather. 4 клас
Мета: Тренувати учнів у аудіюванні з метою повного розуміння тексту. Повторити та активізувати ЛО теми «Погода та пори року» в усному та писемному мовленні учнів. Розвивати культуру спілкування. Прищеплювати любов до природи.
Every season is good in its way – На все свій час.
Обладнання: аудіо запис, демонстраційні картки, роздатковий матерял, малюнки з зображенням пір року.
Хід уроку.
T. – Good morning pupils!
How are you today
Take your seats please.
Your have to check what do you have on your desks
a book
an exercise book
a pencil case with your pens and pencils
the vocabulary
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Today we are going to speak about seasons of the year. We will revise some vocabulary. You are going to listen to several poems about seasons, to play games, to do different tasks. На дошці у нас написаний план нашого уроку, зверніть на нього увагу і пам’ятайте, що в кінці уроку вам потрібно буде визначити, що вам сподобалось найбільше.
3. Введення в іншомовну сферу.
Подання вірша «Rhymes about seasons»
And now listen to the poem and say which season it is.
The trees are green
Blue sky is seen
White winters days gone away
The world looks new and gay
( spring)
The snow is falling
The wind is blowing
The ground is white
All day and all night
(winter)
Yellow red and green and brown
See the little leaves come down
Dancing dancing in the breeze
Falling falling from the trees
(autumn)
The sun is shining
The flowers are blooming
The sky is blue
The rains are few
(summer)
3. Контроль виконання домашнього завдання.
Учні по черзі розповідають вірші та розповіді про свою улюблену пору року.
Основна частина уроку
4. Обговорення теми «Погода та пори року»
And now look at the blackboard.
Your task is to give English equivalents for Ukrainian words.
На дошці слова, які відносять до різних пір року, учні повинні дати відповідні англійські еквіваленти
5.Подання речень для читання.
Read the sentences and guess which season it is.
Учні по черзі читають речення і йдуть до дошки, де магнітик прикріпляють у відповідній колонці тієї пори року про яку ї йде мова у реченні.
10.We celebrate Mothers day. (spring)
6. Фізкультхвилинка.
And now lets have a relaxation minute. Stand up please.
A child- дитина пішла погуляти,
А слідом за нею mother- це мати,
Father – це батько, почав їх шукати,
Her sister – сестра, пішла всіх зустрічати
Brothers – братии ъм руками махали
«Повертайтеся швидше додому», кричали
Та child and mother and father and sister
Стомилися і захотіли поїсти
І лиш тому повернули додому
Назви мені please їх усіх по одному
До віршика є невеличка підказка
Оце слово please- означає будь ласка
На запитання «Ти який?»
Скажу я вам відверто
Big – великий,
Small – малий,
Tall – високий
Thick- товстий
A thin – тонкий
Strong- це сильний
Weak- слабкий
Hungry – голодний, як вовк
Angry – злий, як бегемот
Rich – багатий,
New- новий
Old – старий
Young- молодий,
А тепер ти обирай
Та послухай й пам’ятай
Ці слова важливі всі,
Та підходять не для всіх
7. Уживання назв місяців року у мові.
Діти а ви пам’ятаєте, що місяці завжди пишуться з великої літери. Є місяці названі на честь когось. Ось наприклад місяць,March названий на честь Бога війни Марса;
July, на честь імператора Юлія Цезаря;
August, на честь імператора Августа.
8. Гра «Twelve months»
Учні діляться на дві команди, учитель дає кожній команді по два кубіки. Учні по черзі кидають їх і відповідно до того, яке число випало, вони повинні швидко назвати порядковий номер місяця та його назву. Наприклад, якщо випало 2 і 3, то слід сказати The fifth month is May. За неправильну відповідь учень пропускає хід.
Аудіювання.
9. And now listen the poem «Month».
Учні слухають вірш і виконують письмово завдання.
Thirty days has September,
April, June and November.
All the rest have thirty-one,
Except February the only one,
Which has 28 days clear.
And 29 in each leap year.
10.And now divide into to teams.
Look at the blackboard match the weather words and the pictures
(з’єднати: слово-малюнок)
Заключна частина уроку.
12.Учні по черзі йдуть до дошки і прикріпляють магнітик біля того виду роботи, що їм найбільше сподобався.
Відбувається бесіда: учитель-учень.
13 . Домашнє завдання.
Thank you for your work. You were great.
And always remember next poem
Do all the good you can
By all the means you can
In all the ways you can
In all the places you can
At all the times you can
To all the people you can
As long as ever you can