Складові вікна програми-браузера. Поняття веб-сторінки, її адреси

Про матеріал
Мета: навчальна: сформувати уявлення про поняття «веб-сторінки» та «адреса веб-сторінки», навчити розрізняти складові вікна програми-браузера ; розвивальна: розвивати спостережливість та уважність; виховна: виховувати любов до інформатики та інформаційну культуру. Тип уроку: засвоєння нових знань.
Перегляд файлу

План-конспект уроку

Тема: Складові вікна програми-браузера. Поняття веб-сторінки, її адреси

Мета: навчальна: сформувати уявлення про поняття «веб-сторінки» та «адреса веб-сторінки», навчити розрізняти складові вікна програми-браузера ;

розвивальна: розвивати спостережливість та уважність;

виховна: виховувати любов до інформатики та інформаційну культуру.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання:  ПК, робочі зошити, підручники.

Клас: 3

Перебіг уроку

  1.                      Організаційний момент 

Пролунав дзвінок -

Починаємо урок.

Працюватимем старанно,

Щоб почути у кінці,

Що у нашім дружнім класі

Діти - просто молодці.

  1.                      Актуалізація опорних знань
  • Давайте пригадаємо:
  • Що таке мережа?
  • Діти скажіть мені що таке Інтернет?
  • За допомогою якої програми ми можемо потрапити в Інтернет?
  • Наведыть мені приклад браузера?
  1.                      Мотивація навчальної діяльності
  • Давайте відгадаємо загадки:

Може він порахувати,

Може він пісні співати,

Малювати і писати,

Помилки перевіряти.

Може він листа прийняти,

З другом швидко нас зв’язати,

Він багато чого може

І завжди нам допоможе! (комп’ютер )

***

Ця всесвітня мережа

Скільки знає – просто жах!

З нею вчись ти працювати –

Теж багато будеш знати. (Інтернет)

  • Діти сьогодні ми з вами продовжимо говорити про Інтернет  і про веб-браузери.
  1.                      Вивчення нового матеріалу

Розповідь з демонстрацію:

Робота з підручником

  • Діти, розгорніть ваші підручники на сторінці 59. Там у нас є визначення  обведене червоною рамкою. Давайте його прочитаємо.

(Повторення декілька разів визначення)

  • Зараз перегорніть сторрінку і давайте з вами знайдемо в тексті підручника що таке веб-сторінка.
  • А зараз давайте зясуємо що таке посилання?
  • Розгорніть підручник на сторінці 63. На малюнку у вас зображено вікно веб-браузера. Давайте розглянемо його.
  • Що у нас обведено зеленим кольором? А червоним? Що позначено жовтим? Яким кольором обведено смугу прокручування?
  1.                      Засвоєння набутих знань

 

Робота в зошиті з друкованою основою


  1. Фізкультхвилинка

Відео

  1. Формування вмінь і навичок. Практична робота за комп’ютером
  • Зараз ми з вами спробуємо знайти в Інтернеті Урядовий сайт для юних громадян. На цьому сайті ви  знайдете багато цікавого про Україну. Переходячи з однієї сторінки сайта на інші, ознайомтеся з інформацією з історії України та її державним устроєм, здійсніть екскурсію Будинком Уряду.

Інструктивна картка

  1. Запусти веб-браузер Google Chrome ;
  2. В рядку пошуку введи: Урядовий сайт для уних громадян;
  3. Натисни на посилання ;
  4. Тобі потрібно обрати героя і натиснути нанього лівобю кнопкою миші;
  5. Перед тобою з’явиться інформація, ознайомся з нею;
  6. Знайди в меню посилання
  7. Натисни на нього. Знайди на карті свою область;
  8. Натисни на неї правою кнопкою миші і прочитай цікаву інформацію;
  9. Повернися назад натиснувши кнопку ;
  10. Перейди в меню на сторінку Ігри та конкурси та знайди гру Світове дерево;
  11. Розмалюй своє світове дерево;
  12. Покажи його вчителеві.
  1. Підведення підсумків
  • Що таке Інтернет?
  • За допомогою якої програми ми заходимо в Інтернет?
  • Як називається браузер, яким ви сьогодні користувались?
  • Як називаються сторінки сайта?
  • Що таке посилання?

Домашнє завдання:

Підручник с. 59- 62.

 

1

 

docx
Додано
3 жовтня 2019
Переглядів
1457
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку