Створення безпечного простору

Про матеріал
створити доброзичливу атмосферу, допомогти учасникам освітнього процесу познайомитися, сформувати відчуття безпеки та довіри, прийняти правила роботи в групі, налаштувати дітей на подальшу спільну діяльність.
Перегляд файлу

Тема: «Створюємо безпечний простір»

 

   Мета: створити доброзичливу атмосферу, допомогти учасникам освітнього процесу познайомитися, сформувати відчуття безпеки та довіри, прийняти правила роботи в групі, налаштувати дітей на подальшу спільну діяльність.

   Обладнання:

  • аркуші А4;
  • кольорові олівці, фломастери, воскові крейди;
  • спокійна музика (за бажанням);
  • м'який м'яч (для вправи «Посмішка по колу»);
  • ватман для правил групи (в разі необхідності);
  • кольоровий папір для долоньок;
  • ножиці;
  • додаток 1. Правила роботи в групі;
  • додаток 1. Мені сподобалося …

 

Хід заняття

   1. Вітання (5 хв)

   Психолог вітає дітей. Повідомляє тему та мету корекційно-розвиткового заняття.

   Вправа «Посмішка по колу»

   Кожен учасник по черзі називає своє ім'я та дарує групі усмішку або жест привітання та передає іграшку наступному учаснику.

   2. Вправа на знайомство «Моє ім'я» (5 хв)

   Кожна дитина говорить:

  • своє ім'я;
  • що їй подобається;

   За потреби психолог ставить допоміжні запитання.

   3. Прийняття правил групи (5 хв)

   Інструкція: Психолог разом із дітьми створює, обговорює, а в разі необхідності додаються правила роботи під час заняття. Рекомендовано роздрукувати додаток 1. Правила роботи в групі або написати всі правила на ватмані.

   Психолог пропонує правила роботи в групі:

  •     
docx
Пов’язані теми
Психологія, Розробки уроків
Інкл
Додано
10 липня
Переглядів
22
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку