Свято англійської мови у 2-3 класах: «The Adventure of Adam and Helen»

Про матеріал
Свято англійської мови у 2-3 класах: «The Adventure of Adam and Helen» За підручником: ”Get Set Go 1 ”
Перегляд файлу

Збаразька ЗОШ №2

 

 

 

(Масивий виховний захід)

Свято англійської мови

у 2-3 класах:

«The Adventure of Adam

and Helen»

За підручником: ”Get Set Go 1 ”

 

 

 

                                         Вчитель англійської мови:

   Федоскіна С. П.

 

 

 

Збараж

 

                    

Мета:

Практична: узагальнити знання англійського алфавіту. Удосконалити навички вживання ЛО по темі: «Кольори», «Іграшки», «Транспорт»,  «Тварини»; Активізувати навички усної мови (діалогічного і монологічного мовлення);

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, здатність мовного самоконтролю. Сприяти розвитку допитливості та мислення на уроках англійської мови. Розвивати уміння логічного викладу думок та фонематичний слух. Розвивати творчі здібності учнів. розвивати творчу фантазію, пізнавальний інтерес, ініціативу в здійсненні мовленнєвої діяльності; Розвивати увагу,логічне мислення,навички аудіювання й монологічного та діалогічного мовлення;

Виховна: виховати у дітей почуття колективізму. Виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови. Виховувати зібраність, самовладання, комунікативність (уміння працювати в команді);виховувати почуття прекрасного та бережливе ставлення до підручників.

Освітня: розширити світогляд учнів та їх знання про культуру мови.

Місце проведення: актовий зал

Обладнання: декорації: хатка, літак ТЗН (проектор),  підручники, магнітофон, картки із літерами англійського алфавіту, іграшки, шаріки.

 

 

 

Хід заходу

І. Організаційний момент

Ведучий №1: Доброго дня, шановні гості!

Ведучий №2: Доброго дня, шановні батьки й вчителі! 

Ведучий №1: Ми раді вітати вас сьогодні на нашому  святі Англійської мови!

Ведучий №2: Yes, we’re very glad to see you today and we hope you’ll enjoy our entertainment very much!

Ведучий №1: Так, ми зазирнемо в саме серце англійської мови, покажемо, як працюють діти на уроках, і подивимось, що англійська мова є не тільки важкою працею, а й великим задоволенням і розвагою.

Дитина №1 Треба щоб усі це знали,

  Як англійську ми вивчали!

Дитина №2 Був великий у нас клас,

  Поділили швидко нас.

Дитина №3       Перша вчителька  пішла,

  Інша в руки нас взяла.

Дитина №4 Каже «бі» на букву «ве»,

  Каже «ем» на букву «те»,

  Каже «е», та «а» малює,

  А «ша» навіть не існує!

Дитина №5 Дома мама мені все розповіла –

  Що не вигадані всі оті слова.

  Це англійська і чудова мова,

  А, до-речі, ще і міжнародна.

Дитина  №6      Виявляється, що в світі

         Мови різні знають діти:

  Італієць італійською говорить,

У Німеччині – німецька мова в школі.

Дитина №7       А англійську знають усі люди,

І тому порозуміння в світі буде!

Дитина №8       І нарешті тут я зрозумів!

                            Закордон із татом захотів!

Тато, я вже вивчив “Hi!” “Hello!”

Їдьмо в Турцію, та ну її, цю школу!

 

Ведучий №1: Зачекай! Я думаю, що “Hi!” і “Hello” – це замало для того, щоб сказати, що ти знаєш англійську!

Ведучий №2: Так, ось тобі підручники, вони такі кольорові, такі цікаві, може ви нам більше покажете і розкажете?

Діти: Так, покажемо!

Ведучий №1: Ну добре, а ми подивимось!

Ведучий №2: До зустрічі!

ІІ. Момент актуалізації уваги аудиторії

 (Дорослі ведучі уходять зі сцени) (Маленькі ведучі прощаються з ними. Розглядають книгу. Починають спорити хто книгу триматиме в руках. Раптом книга падає .)

Починається вітер, блимає світло, дивні звуки…

Дитина №1  Ой, ой, що трапилось?

Дитина №2  Це ти наробив! Ти кинув підручник.

Дитина №3  Не сваріться ! Гляньте, щось випало з нього? Воно полетіло туди…

Дитина № 4   Це ж головні гепої підручника!!!

ІІІ. Основна частина

( діти виходять, а на  сцену піднімаються Адам і Хелен  )

Helen: ой, де це ми ? що сталося? Як ми сюди потрапили?

Adam: Хелен, я не знаю. Глянь як багато в залі глядачів. Давай запитаємо у них.

Helen: Скажіть, будь ласка, де це ми знаходимося. Що за дивна країна?

(з залу хтось викрикує Україна)  А школа яка ? (№2)      

Adam: Україна? Друга шкоа? Знаю , знаю. Хороші у вас діти вчаться. Дуже багато ми з ними завдань виконували на уроці англійської мови.

Helen: Адам, а я зовсім забула англійську мову. Я нічого не пам’ятаю. А ти?

Adam: Так, Хелен! І я. як це сталося? Як же ми повернемося додому, якщо не пам’ятаємо навіть англійського  алфавіту.

Helen:  Діти ви нам допоможете пригадати?

Діти: Так!!!

Виходять 26 дітей (пісня “Alphabet”)

Helen: Дуже-дуже весела пісня! І ви так гарно співаєте!

Adam: Хелен, мені ця пісенька дуже знайома. А що ще ви знаєте по англійський алфавіт?

(вірші про кожну літеру)

A is for “apple”

I like to eat

Green apples, red apples,

They’re so sweet!

 

B is for “ bear ”

Brown and white

Read many books

From morning till night.

 

     C is for “cat”

     Red, white or grey

     With funny cats

    We like to play.

 

D is for dogs

Very big and small

 For yellow ducklings

 We like them all.

 

E is for elephant

And for an egg

I’ve got some toys 

In my bag.

 

 

F is for “fox”,

F is for “fish”.

I’ve got a goldfish

And I have a wish!

 

G is for “girl”,

G is for “green”.

A girl, in the green dress,

Is under the tree.

 

H is for “hat”,

H is for “hen”.

My toy-hen is pretty

In a yellow hat!

 

I is for “ink”,

I is for “ice”,

I is for” insect”

So little and nice!

 

J is for Jam

J is for Jelly

Jam is like apples

Pears and cherries.

 

K is for Kite

Kate has a kite.

It is little

And it is white.

 

 

L is for lion

Or its for lemons

I can see »L»

In apple and melons

 

M is for milk

M is for meat

It s  so tasty

Letter for me.

 

     N is like snake

     Never goes straight

     I like my N

     In sun and in van.

 

O is for One.

One and two is three.

Three little cats

Are  in  a tree.

 

 

P is for pencils.

With them I can draw

A red  pen. A green tree

A blue  pen so on.

 

Q is for Questions

How are you?

How old are you?

And How do you do?

 

R is for rabbit

R is for rug

Rug is in my room

My rabbit is in a park.

 

S is for sun

S is for school

My sunny summer

Is coming so soon.

 

T is for Tick

and for Tock

tick –tock

says the clock.

 

U is for “umbrella”

And for ” bus”,

We like to travel

It’s funny for us!

 

V is in “five”

And also in “seven”,

It is in “seventeen”

And in “eleven”.

 

W is for winter

When it is cold,

W is for window

And a flower in a pot.

 

Fox, fox,

Box, box,

Letter x

like a cross!

 

Y is for “yard”

Where children play,

They like to play

Every day.

 

Z is for “zebra”

Z is for” zoo”

We finish the alphabet,

I like it, don’t  you?

 

 

Helen: I know the alphabet,

I know ABC,

It’s very interesting

For you and for me!

Adam: 26 (twenty-six) letters

In English we know.

We can read and write

Just forward we go!

 

Helen: Ми все пригадали.

Adam: Дякую, діти вам за допомогу.

Helen: Thank you very much.

(діти-алфавіт  зходять з сцени. )

 

Helen: Адам, а де наші друзі, Бікс і Теббі?

Adam: Ми повинні їх знайти. І разом повернутися у підручник.

Helen: Можливо якщо ми пригадаємо ще й кольори англійською мовою, ми швидше їх знайдемо.

(ідуть з сцени . з другої сторони на сцену виходять діти з кольоровими шариками і співають пісню “ballons” потім зходять з сцени , виходить Бікс)

Bix: де мені знайти Хелен і Адама. Потрібно піднятися високо в небо. І тоді я зможу їх побачити. Діти допоможіть мені знайти потрібний мені транспорт. Домоможете?

Діти : так!

Bix:

Плаває він по морям,

Підкоряється вітрам,

Не боїться дощ і холод,

Човен по-англійськи – …(boat)

Bix: Він допоможе мені піднятися в небо?

Діти: ні!

Bix:

Транспорт цей – зручний й швидкий,

Його любить тато мій,

Є кермо, чотири колеса,

А англійською це - …(car)

Bix: а з цим я літатиму як пташка?

Діти: ні!

Bix:

У ньому їхати цікаво,

Вагонів має він не мало,

В віконце дивишся весь день,

Це довгий і веселий -…(train)

Bix: це те що мені потрібно ?

Діти: ні!

Bix:

Для мене це найкращий друг!

Два колеса, сидіння, руль!

Я так люблю його, аж край!

Це дуже просто, це мій - …(bike)

Bix: а він має два крила?

Діти : ні!

Bix:

Транспорт цей дуже швидкий,

А також дуже зручний,

Його бачу кожен день

В небі синьому, це -…(plane)

Bix: цей транспорт допоможе мені полетіти і побачити друзів

Діти: так!

Bix: Діти, пропоную піднятися на борт цього літака! З неба ми обов’язково побачимо Адама і Хелен

(Бікс сходить зі сцени з літаком. На сцену виходить діти з іграшками, граються сміються. )

 (три дитини танцюють танок іграшок під пісню : “Welcome to our world of toys”)  

(на сцену виходять Адам і Хелен)   

Helen: де це ми?

Adam:  це ж світ іграшок .                 

Doll (1): I am a doll,1

I am pretty and small.

I like to play,

I don’t sleep at all!

 

Doll (2) :My cheeks are rosy,

My eyes are blue,

My dress is new,

I am a doll too!

Clown: I am a clown,

I am happy and funny!

And I can play

With you all day!

(на сцену з літаком піднімається Бікс)

Bix:I am a robot,

I go just forward!

I bent left and right

All day and all night.

(починають співати пісеньку  What is your name? )

Helen: Бікс, як ти нас знайшов?

Bix: З допомогою дітей я прилетів до вас на цьому літаку. Я так і думав, що знайду вас у світі іграшок. А Тебі не з вами?

(адам повертається до дітей)

Adam: Hello toys. Ми шукаємо маленького котика Тебі, ви часом його не бачили?

Doll (1):  Так, ми його бачили,  він заходив у наш світ декілька хвилин тому, але побіг дальше .

Helen: Ще трішки і ми знайдемо його! Ну, що? Полетіли на plain?

(адам, хелен і бікс з літаком сходять з сцени. Діти починають спіівати пісеньку I've got a ball. Після неї сходять зі сцени. А на неї виходять Хелен, Адам і Бікс)

Bix: Подивіться! Там в лісі на галявині стоїть хатинка.  Давайте подивимось, може Тебі саме там!?

(звуки природи)

 

Казка “ The  House in the wood “ 


        (A house in the wood. The Mouse comes up to the house.)

Children:     Here is a house in the wood, wood, wood.

                     A mouse is running through the wood, wood, wood.

                     She stops at the door, door, door.

                     She asks at the door, door, door.

The   Mouse: Pe-pe-pe… What a nice house! I like it. Pe-pe-pe. Who lives there? -…  I want to live in this house.

Children:     Here is a house in the wood, wood, wood.

                    A frog is running through the wood, wood, wood.

                    She stops at the door, door, door

                     She asks at the door, door, door.

The Frog:  Croak-croak  Who lives in this house, house, house? Croak-croak 

The   Mouse:   Pe-pe-pe… I do  I am a mouse and I live in this house. And who are you?  Pe-pe-pe…

The  Frog:   I am a frog, frog, frog.  I am green and little. I can jump and I can clean the house. May I live in your house?  Croak-croak 

The   Mouse:   Yes, you may, come in, please!

The   Children: Here is a house in the wood, wood, wood.

                          A cock is running through the wood, wood, wood.

                          He stops at the door, door, door.

                          He asks at the door, door, door.

The   Cock:  Cock-a-doude-doo!  Who lives in this house, house, house?

The  Frog  and the Mouse  {together): We do.

The   Frog    I am a frog, frog, frog. 

The   Mouse:   And I am a mouse, mouse, mouse.

The  Frog  and the Mouse:   And who are you?

The  Cock:  Cock-a-doude-doo!  I am a cock, cock, cock. I am bright.  I can sing very loudly.   May I live in your house?

The   Frog  and  the  Mouse  (together): Yes, you may. Come in, please!

Children:       Here is a house in the wood, wood, wood.

                       A hare is running through the wood, wood, wood.

                       He stops at the door, door, door.

                       He asks at the door, door, door.

The Hare: Who lives in this house, house, house? 

The Frog,  the Mouse, the Cock:  (together): We do.

 The  Frog:  I am a frog, frog, frog.

 The  Mouse:  And I am a mouse, mouse, mouse.

The   Cock:   And I am a cock, cock, cock.

The Frog,  the Mouse, the Cock:  And who are you?

The Hare: I am a hare, hare, hare. I am grey and  kind. I can jump. I can collect food for you.  May I live in your house?

The Frog,  the Mouse, the Cock:  Yes, you may. Come in, please!

Children:       Here is a house in the wood, wood, wood.

                        A fox is running through the wood, wood, wood.

                        She stops at the door, door, door.

                        She asks at the door, door, door.

The Fox:  Who lives in this house, house, house?

The Frog, the Mouse, the   Cock and the Hare: (together): We do.

The   Mouse:   I am a mouse, mouse, mouse.

The   Frog:    I am a frog, frog, frog.

The  Cock:    I am a cock, cock, cock.

The Hare: I am a hare, hare, hare.

The Fox: My dear frog and cock, my dear hen, mouse and hare! May I live with you?

 The Frog, the Cock,  the Mouse and the Hare:  But who are you?

The Fox:      I am a fox, fox, fox.  I am red and very beautiful. I am very friendly!  Don’t be afraid, I won’t hurt you! I can catch fish!

 The Frog,  the  Cock,  the Mouse and the Hare:  Ok. Come in, please!

Children:       Here is a house in the wood, wood, wood.

                        A wolf is running through the wood, wood, wood.

                        He stops at the door, door, door.

                        He asks at the door, door, door.

The Wolf:   Who lives in this house, house, house?

The Frog,  the  Cock, the Mouse, the Hare and the Fox:  We do.

The   Mouse:   And I am a mouse, mouse, mouse.

The   Frog:    I am a frog, frog, frog.

The  Cock:    I am a cock, cock, cock.

The Hare:    I am a hare, hare, hare.

The Fox:      I am a fox, fox, fox.

The Frog,  the  Cock, the Mouse, the Hare and the Fox:  And who are you?

The Wolf:    I am a wolf, wolf, wolf. I am grey and fast. I can guard the house. May I live with you?

The Frog,  the  Cock, the Mouse, the Hare and the Fox :  Ok! Come in, please!

 Children:       Here is a house in the wood, wood, wood.

                        A bear is running through the wood, wood, wood.

                        He stops at the door, door, door.

                        He asks at the door, door, door.

The Bear:   Who lives in this house, house, house?

The Frog,  the  Cock, the Mouse, the Hare and the Fox :  We do.

The   Mouse:   I am a mouse, mouse, mouse.

The   Frog:      I am a frog, frog, frog.

The  Cock:      I am a cock, cock, cock                                                                               .                                  

The Hare:       I am a hare, hare, hare.

The Fox:         I am a fox, fox, fox.

The Wolf:       I am a wolf, wolf, wolf.

The Frog,  the  Cock, the Mouse, the Hare,  the Fox and the Wolf:   And who are you?

The Bear:       I am a bear, bear, bear. I am big and very strong. May I live with you?

The Frog,  the  Cock,  the  Hen, the Mouse, the Hare, the Fox and the Wolf:  Oh! No! You are too big. Our house is very little !   Go away! Go away! Go away! 

The Bear:       please!!!  

All the animals: OK, but Now you must help us to build a new big house!!! Let’s work together!

(пісня «Family song»)PB 1 c.67

IV. Заключна частина

(Виходить кіт з хатки і позіхає, потягується)

Bix: Тебі ти знайшовся, де ти бум, ми всі тебе шукаємо?!!!!!

Tabby:  Мяв, що сталося, чому ви шумите, я собі солотко спав.

Helen: Ми так переживали за тебе. Якби не діти, ми б тебе не знайшли!

 

Adam: Це чудово, що ти знайшовся,тепер ми зможемо усі повернутися додому назад в підручник.

 

Tabby: але я не хочу, мені тут сподобалося. Усі діти були зі мною дуже дружніми.

Bix: Тебі, ти ж наша сімя. Додому ми можемо повернутися лише разом.

Helen: Подивіться, вони як одна велика родина!

Adam: І пісня у них така гарна про сім’ю.  

Tabby: я зрозумів. (обнімає Хелен і Адама і Бікса). Полетіли додому.  Але ми будемо зустрічатися з дітьми  в підручнику, кожного разу як вони відкриватимуть його. І разом вивчатимемо англійську мову.

 

(Груповий танок “by”), всі учасники приєднуюся до танцю: 8 дітей-ведучі, алфавіт, іграшки, звірі).

 

Ведучий 1: На сьогодні все.

 

Ведучий 2: Але ми з вами не прощаємося….

 

 

Ведучий 1: Ми говоримо вам ДОЗУСТРІЧІ . (поклон)


 

1

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Шульга Світлана Геннадіївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
18 грудня 2021
Переглядів
484
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку