Клас 3
Тема:Школа
Підтема:Наші щоденні справи
Мета:
Сприяти формуванню комунікативної компетенції з теми, що вивчається;
Презентувати лексичний матеріал з теми щоденні справи, вчити застосовувати їх у словосполученнях та реченнях;Уведення дієслова must;
Закріпити вміння та навички вживання лексико-граматичних одиниць у діалогічному мовленні
Сприяти актуалізації раніше вивченого;
Перевірити навички аудіювання, вміння вести бесіду (діалог) за запропонованою тематикою;
Виховувати в дітей бажання вчитися та звичку до систематичної розумової праці.
Очікувані результати:
Перебіг уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу
1. Привітання
T: Good-morning children.
I am glad to see you.
How are you today?(питаю декількох учнів)(слайд 2 )
3.Мета і тема уроку
The topic of our today`s lesson is Our everyday routines(Наші повсякденні справи). Ми продовжимо розмову про те, що ми робимо щодня. Навчимося казати що нам треба робити.
4. Phonetic Drill
- Look at the slaid.
-who is this?
-clap your hands when you hear it [ͻ]
Big and small
Short and tall
Young and old
Hot and cold
(плескають в долоні коли чують звук [ͻ]) (слайд 3)
II. Основна частина уроку
3. Listening Ex.1,p.60
Listening (слайд 12)
1 Читання за ролями.
2. Answer the questions
• What time is it now?(In the dialogue)
• What day is it ?
• What Kate must do today?
• When does it start?
3. Встанови послідовність
4. ex 2 p 60 What do you see
Доповніть діалог ланцюжком
5. Утвори речення за таблицею
6. Look at the slaid. What do you see?( слайд 4)
(питає по черзі)
- Yes. Це спарави які ми повинні робити кожного дня .
- Make the sentensis.
What must do every day?
(Вчитель показує картки з щоденними діями , учні складають речення ) ( слайд 4-9)
wash face, clean teeth, read, play games, learning, sleep.
7. Відповісти на запитання
8. скласти питання і відповідь за малюнком.
8. скласти діалог за зразком
,