2 клас Дата__________
Тема: У колі родини. Розвиток діалогічного мовлення
Мета: вивчити новий граматичний матеріал теми; вчитися будувати речення з конструкцією We like… ; розвивати навички діалогічного мовлення; розвивати навички читання; вчитися будувати запитання і давати відповіді на них; розвиток навичок письма; тренувати пам'ять; виховувати повагу до однокласників.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Обладнання: Підручник, робочий зошит, мультимедійний супровід, роздатковий матеріал для читання, картки із завданнями.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання
T.: – Hello!
Ps.: – Hello!
T.: – How are you?
Ps.: – Fine, thanks!
T.: – Are you ready for the lesson?
Ps.: – Yes, we are.
2. Перевірка домашнього завдання
- Вчитель перевіряє нові слова до теми.
- Читання – вправи 14-16(друкована книжка). Що було важко чи незрозуміло у вправах для читання вдома?
3.Повідомлення теми та мети уроку
Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо вивчати тему «Я, моя родина і друзі» на якому ми вивчимо нові слова, потренуємося будувати речення вживаючи конструкцію We like… не тільки усно, а іще письмово. Повторимо рахунок до 20.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
запитання, учні дають відповіді на запитання.
Наприклад:
- Who is on the picture? (хто зображений на картинці) стр 31 підручник.
1. This is a mum.
2. This is a dad.
Так само і на інші номери(3,4,5,6)
- Вчитель включає аудіо із числами «numerals 1-20», учні слухають та повторюють.
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу:
1) Робота із підручником на 33стр.
- Впр.1. Слухаємо та вивчаємо нові слова(+стр.32)
- Впр.2. Слухаємо аудіо та читаємо.
№3 записуємо у зошит.
- Впр.3. Читаємо.
- Впр.4. Слухаємо.
Фізкультхвилинка
- Вчитель включає відео (commands), учні дивляться, слухають та виконують команди.
2) Робота в друкованих зошитах на 24 стр.
- Впр.2. Подивіться на картинку та доповніть речення.
We like to play with my brother and grandpa.
- Впр.4. Із поданих слів складіть та запишіть речення.
I like to play with my cousins.
3) Читаємо у друкованих книжках
- Читаємо вправи 17-19 .
ІІІ. Заключна частина уроку
Бесіда з учнями
- Чи сподобався вам урок?
- Які завдання вам сподобались найбільше?
- Що нового запам’ятали?
- Що було робити важко, а що легко?
Домашнє завдання:
- Вивчити слова з 10 по 15, записати у словник.
- стр. 23 у друкованому зошиті зробити.
- Читати впр. 17-19 в друкованій книжці.
2. Закінчення уроку
- The lesson is over.
- Stand up, please! Goodbye, children.
- Goodbye.