Тема уроку: Однорівневі списки.

Про матеріал
Тема уроку: Однорівневі списки. Цілі: • навчальна: навчити учнів створювати однорівневі маркіровані та нумеровані списки, змінювати вид маркеру та вид нумерації, форматувати об’єкти текстового документа; • розвивальна: сприяти всебічному розвитку, розвивати логічне мислення дітей, уміння оперувати раніше отриманими знаннями, уміння критично оцінювати отриману з Інтернету інформацію; • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики та математики. Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь. Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація. Програмне забезпечення: Microsoft Office Word 2010.
Перегляд файлу

Тема уроку:  Однорівневі списки.

Цілі:

  • навчальна: навчити учнів створювати однорівневі маркіровані та нумеровані списки, змінювати вид маркеру та вид нумерації, форматувати об’єкти текстового документа;
  • розвивальна: сприяти всебічному розвитку, розвивати логічне мислення дітей, уміння оперувати раніше отриманими знаннями, уміння критично оцінювати отриману з Інтернету інформацію;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики та математики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація.

Програмне забезпечення:  Microsoft Office Word 2010.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  •                 Привітання
  •                 перевірка присутніх
  •                 перевірка готовності учнів до уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Розгадай ребус

Відповідь: однорівневі.

Відповідь: списки.

Ми розгадали тему сьогоднішнього уроку.

 Отже, тема уроку: однорівневі списки.


ІІІ. Актуалізація опорних знань

Встав пропущені терміни.

 

 

 

 

 

 

IV. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

Підручник:

Списки – послідовність абзаців, що мають спільну позначку(маркер або номер).У вигляді списків можна оформити інструкції до виконання завдання, перелік обов’язків чергового учня, перелік учнів класу.

V. Фізкультхвилинка

https://www.youtube.com/watch?v=gsPyvMHPy8g

 

VІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Інструктаж вчителя.

Інтерактивне Завдання 1

https://learningapps.org/watch?v=pkc1fe0v316

Релаксація

Пов’язане зображення

VIІ. Підведення підсумків уроку

Рефлексія

 

VIІІ. Домашнє завдання

Опрацювати відповідний параграф підручника.

Вправа 3 ст. 130.

 

 

 

 

1

 

docx
Додано
23 січня 2019
Переглядів
995
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку