Урок 12
Тема: Тематичний залік 2 на тему «Текстовий процесор»
Навчальна мета: Продемонструвати вміння оперувати теоретичним матеріалом з теми «Текстовий процесор»
Розвивальна мета: Розвивати координацію рухів, зорову пам’ять, вміння працювати на публіку, ораторські здібності
Виховна мета: Виховувати зосередженість, вміння пояснювати та узагальнювати.
Тип уроку: Урок перевірки знань
Структура уроку
-
Організаційний момент
-
Етап орієнтації
-
Етап проектування
-
Етап навчальної діяльності
-
Робота за ПК
-
Контрольно-оцінювальний етап
-
Домашнє завдання
Хід уроку
І. Організаційний момент
II. Етап орієнтації
Мета сьогоднішнього уроку перевірити знання з теми «Текстовий процесор»
III. Етап проектування
Тематичний залік
ІV. Етап навчальної діяльності
Завдання
Чітко та лаконічно відповідати на поставлені запитання з теми, орієнтуватися в теорії та практиці
VI. Контрольно-оцінювальний етап
Вчитель виставляє оцінку за володіння теоретичним матеріалом з теми
VII.Домашнє завдання
Створити тестові завдання на тему «Текстовий процесор»
Контрольні питання до тематичного заліку з теми
«Текстовий процесор Word»
-
Які об’єкти текстового документа ви знаєте?
-
Які правила введення тексту ви знаєте? Як додати новий рядок без абзацу?
-
Які функції клавіш Backspace, Delete, Caps Lock, Ctrl, Alt, Enter, End, Home, PgDn, PgUp, Shift, Tab
-
Яка кнопка відображає недруковані символи? Навіщо їх відображають?
-
Які розміри сторінки ви знаєте? Де їх встановити в документі?
-
Які встановити поля сторінки в документі?
-
Які встановити орієнтацію сторінки в документі?
-
Що таке шаблон документа?
-
Що таке колонтитули? Навіщо їх використовувати? Як пронумерувати сторінки?
-
Які колонтитули бувають та як їх встановити?
-
Як встановити/ прибрати лінійки в документі?
-
Що таке форматування? Яке воно буває?
-
Як вставити символ до тексту?
-
Як вставити зображення до тексту?
-
Як вставити формулу до тексту?
-
Як вставити діаграму до тексту?
-
Як вставити таблицю до тексту?
-
Охарактеризуйте форматування символів.
-
Охарактеризуйте форматування абзаців.
-
Охарактеризуйте форматування документа в цілому.
-
Що таке списки? Які види списків ви знаєте?
-
Охарактеризуйте створення маркерованого списку?
-
Охарактеризуйте створення нумерованого списку?
-
Як змінити значок маркера в маркерованому списку?
-
Як змінити значок маркера в нумерованому списку?
-
Що таке багаторівневий список? Як його створити?
-
Як змінити рівень вкладеності списків?
-
Що таке табуляція? У яких випадках її використовують?
-
Як додати елементи в середину списку?
-
Як відсортувати список за алфавітом?
-
З яких джерел можна вставити графічні забраження?
-
Як налаштувати властивості зображення?
-
Як змінити налаштування обтікання текстом зображення?
-
Які налаштування зображення ви знаєте?
-
Як змінити розташування картинки на сторінці?
-
Для чого в документі використовуються таблиці? З чого вони складаються?
-
Назвіть об’єкти таблиці та їх властивості
-
Якими способами можна додати таблицю в текстовий документ?
-
Як об’єднати, розділити комірки в таблиці? вирівняти текст в комірці?
-
Як змінити границі таблиці, виконати заливку окремих комірок кольором?
-
Що таке стилі? Для чого їх використовують?
-
До яких об’єктів можна застосовувати стилі?
-
Що таке теми документа? Для чого їх використовують?
-
Як створити автоматичний зміст в документі? Навіщо він потрібний?
-
Які вимоги до оформлення ділової документації ви знаєте?
-
Як надрукувати декілька сторінок документа? Діапазон сторінок? Парні? Непарні сторінки?поточну сторінку?