Тематичний залік № 3 на тему «Комп’ютерні мережі. ЛОМ, Інтернет»

Про матеріал
Навчальна мета: Перевірити засвоєння основних понять з теми Розвивальна мета: Формування логічно і коротко обґрунтовувати свої думки Виховна мета: Формування наукового світогляду
Перегляд файлу

Урок 21

 

Тема: Тематичний залік № 3 на тему «Комп’ютерні мережі. ЛОМ, Інтернет»

 

Навчальна мета: Перевірити засвоєння основних понять з теми

 

Розвивальна мета: Формування логічно і коротко обґрунтовувати свої думки

 

Виховна мета: Формування наукового світогляду

 

Тип уроку: Контрольно-узагальнюючий урок.

 

Структура уроку

  1. Організаційний момент
  2. Визначення мети та актуальності теми                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
  3. Тематичний залік № 3 на тему «Комп’ютерні мережі. ЛОМ, Інтернет»
  4. Підсумок уроку
  5. Домашнє завдання

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент

 

Доброго ранку, діти! Підготуйтесь до уроку. Черговий, хто сьогодні відсутній в класі?

Сьогодні ми з вами напишемо Тематичний залік № 3 на тему «Комп’ютерні мережі. ЛОМ, Інтернет»

 

II. Визначення мети та актуальності теми

 

Метою сьогоднішнього уроку є перевірка засвоєння навчального матеріалу учнями.

 

III. Написання тестової роботи № 4 Або усне опитування за контрольними питаннями

Додаток 1

 

IV. Підсумок уроку

 

V. Домашнє завдання

 

Повторити матеріал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контрольні питання до тематичного заліку

з теми «Комп’ютерні мережі. ЛОМ, Інтернет»

 

 

  1. Що таке комп’ютерна мережа? Які вони бувають?
  2. Що таке робоча станція? Сервер?
  3. Що таке клієнт? Яка різниця між робочою станцією та клієнтом?
  4. Що таке ЛОМ? Які вони бувають за рангом?
  5. Що таке Глобальна мережа? Як вона називається?
  6. Що таке модем? Wi-Fi? Для чого їх використовують?
  7. Що таке провайдер? Які його функції?
  8. Що таке протокол? Які ви знаєте протоколи? Охарактеризуйте
  9. Що таке топологія мережі? Які ви знаєте топології? Охарактеризуйте
  10. Які характеристики комп’ютера в мережі ви знаєте?
  11. Що повинен мати комп’ютер для підключення до мережі?
  12. Що таке віддалене керування ПК? Навіщо воно потрібне?
  13. Що таке домен? Навіщо його використовують?
  14. Чи можна спільно використовувати файли та пристрої в ЛОМ?
  15. Як спільно використовувати файли та пристрої в ЛОМ?
  16. Які пристрої можна спільно використовувати в ЛОМ? Як це зробити?
  17. Як зробити доступною папку на ПК для користувачів ЛОМ?
  18. Як використовувати доступну на сервері папку на комп’ютері, який знаходиться в ЛОМ?
  19. Охарактеризуйте протоколи Інтернету, які ви знаєте?
  20. Як функції протоколу TCP/IP?
  21. Як функції протоколу HTTP?
  22. Як функції протоколу WAP?
  23. Що таке Web-сервер? Які вони бувають?
  24. Що таке служби Інтернету? Які ви знаєте служби?
  25. Як функції служби WWW або WEB-служби?
  26. Як функції служби e-mail?
  27. Як функції служби UseNet?
  28. Як функції служби FTP?
  29. Як функції служби Gopher?
  30. Як функції служби Telnet?
  31. Як функції служби WAP?
  32. Як функції служби IRC?
  33. Що таке гіпертекстові документи? Гіперпосилання? Навіщо їх використовують?
  34. Що таке програма браузер? Які браузери ви знаєте?
  35. Як зберегти сторінку з Інтернету на ПК?
  36. Як зберегти музику з Інтернету на ПК?
  37. Як зберегти відео з Інтернету на ПК?
  38. Як зберегти текст з Інтернету на ПК?
  39. Як зберегти електрону книгу в форматі .pdf  з Інтернету на ПК?
  40. Що таке системи кодувань інтернет-сторінок? Які вони бувають?
  41. Що таке пошукові системи? Назвіть відомі вам пошукові системи?
  42. Які дії повинні бути виконані для того, щоб за допомогою пошукової системи знайти потрібний вам матеріал в Інтернеті?

 

+ ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ (У ВЧИТЕЛЯ)

doc
Додано
17 квітня 2020
Переглядів
417
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку