Візуальні елементи вебдизайну
16-бтовий формат растрових зображень, популярний для зберігання цифрових
фотографій, які мають дрібні деталі та яскраві кольори. Завдяки тому, що
зображення у цьому форматі швидко завантажуються, його вибирає більшість вебдизайнерів
формат, обмежений 256 кольорами, дуже ефективний для зберігання логотипів, піктограм, таблиць. Проте абсолютно не підходить для цифрових фотографій із тисячами відтінків. Підтримує прозорість зображення та дозволяє створювати різноманітну анімацію
можна сказати, що це покращений JPEG, його зручно використовувати для простого й плоского графічного дизайну, дозволяє працювати із прозорістю краще, ніж інші формати, проте він не підтримує анімацію. Зазвичай цей формат використовують для публікації невеликих картинок, логотипів, іконок, діаграм, графічних елементів із прозорістю, фотографій без втрати якості.
найбільш поширений векторний формат, попит на який збільшується завдяки адаптивному дизайну у веброзробці. Все більше вебдизайнерів пристають до думки, що растрові зображення повинні використовуватися лише для фотографій.
дослівно «формат для зберігання растрових зображень») — один із найстаріших графічних форматів, який теж можна використовувати у веб. Його особливість — не використовується жоден алгоритм стиснення, тому розмір файла зазвичай дуже великий.
оберіть рядки коду без помилок
параметр, який дозволяє створити рамку для зображення
css параметр margin: 10px 20px 50px 100px; встановлює у тому числі ...
css параметр padding-bottom: 20px; встановлює...
Розгляньте зображення та оберіть правильні відповіді
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома