Відносно стійка система соціальних зв’язків і відносин, що склалися між людьми у процесі історичного розвитку їхньої спільної життєдіяльності, спрямованої на відтворення умов для існування та задоволення життєвих потреб.
Концепція краси та ідеал краси
Співіснування в межах однієї країни багатьох культур, жодна з яких не є панівною
Процес і результат диференціації суспільства на різні соціальні прошарки, що відрізняються за своїм суспільним статусом.
Система відносин у суспільстві, яку характеризує нерівномірний розподіл дефіцитних ресурсів суспільства (грошей, влади, освіти і престижу) між різними стратами, або верствами, населення.
Єдність переконань і дій, взаємодопомога й підтримка членів соціальної групи, що ґрунтуються на спільності інтересів і необхідності досягнення загальних групових цілей, спільна відповідальність.
Задіяність і участь членів суспільства в політичному, економічному та культурному житті; це почуття солідарності й належності до суспільства, що засноване на ефективному використанні громадянських прав та інших надбань демократичного суспільства
Змодельована суспільством та підтримувана соціальними інститутами система цінностей, норм і характеристик чоловічої й жіночої поведінки, стилю життя та способу мислення, ролей та відносин жінок і чоловіків, набутих ними як особистостями в процесі соціалізації
Питання гендерної рівності стосується:
Автор публіцистичної роботи «Друга стать» (1949), присвячена проблемам жіночих прав та гендерної нерівності
Український вірменин, який став символом боротьби за українську свободу і демократію
Загальнолюдські цінності
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома