Кого, відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”, повинні інформувати посадові та службові особи юридичних осіб про виникнення реального та/або потенційного конфлікту інтересів?
Як повинні діяти особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, для забезпечення принципу неупередженості?
Що повинні вчинити особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у разі отримання для виконання рішень чи доручень, вважаючи їх незаконними або такими, що становлять загрозу охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, юридичних осіб, державним або суспільним інтересам?
Який суб’єкт оцінює правомірність наданих керівництвом рішень чи доручень особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування?
Хто є суб’єктом затвердження антикорупційної програми?
Протягом якого строку діють передбачені законом обмеження після припинення діяльності,
пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування?
Які механізми усунення ситуації прямого підпорядкування близьких осіб, уповноважених на
виконання функцій держави або місцевого самоврядування, застосовуються, якщо
вказаними особами у встановлений законом строк добровільно такі обставини не усунуто ?
Які наслідки ненадання претендентом на посаду, щодо якого обов’язкове проведення спеціальної перевірки, згоди на її проведення?
Якими актами регулюються відносини, що виникають у сфері запобігання корупції?
Що таке правопорушення, пов’язане з корупцією?
Протягом якого строку посадова особа органу державної влади зобов’язана повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про відкриття нею або членом її сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента?
Яка з наведених обставин не є обов’язковою для прийняття рішення про врегулювання конфлікту інтересів шляхом перегляду обсягу службових повноважень особи, у якої виник конфлікт інтересів?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома