The Magic World of Art. Famous Ukrainian Painters.

Про матеріал
Конспект уроку-презентації учнівських проектів "Видатні українські художники". На початку уроку в цікавій формі повторюється лексичний матеріал з теми. Для релаксації учні розфарбовують квіти та складають український віночок. Домашнє завдання передбачає написання електронного листа.
Перегляд файлу

Form 10                                                                                         Клас 10

Тема: Живопис.

Lesson 9: The Magic World of Art. Famous Ukrainian Painters.

Тема уроку:  Чарівний світ мистецтва. Видатні українські художники.

The Motto: «There are painters who transform the sun to a yellow spot, but there are others who with the help of their art and their intelligence transform a yellow spot into the sun».                                                                                                Pablo Picasso

 «Одні художники перетворюють сонце в жовту пляму, інші ж засобами мистецтва та своїм інтелектом змінюють її на сонце».  

                                                   Пабло Пікассо

Мета уроку:

Практична – удосконалювати комунікативні вміння з аудіювання, читання, письма, говоріння (підготовлене монологічне мовлення).

Освітня - поглибити знання учнів з країнознавства, сприяти розширенню знань про українських художників.

Розвиваюча - розвивати увагу, пам'ять, уміння логічно викласти свої думки, креативність,  естетичний кругозір.

Виховна – відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді прививати повагу до культурних цінностей своєї країни.

 

Тип уроку: урок захисту індивідуальних проектів з теми.

 

Обладнання і використані матеріали: комп’ютерні презентації учнів про українських художників, учительська презентація до уроку, картки з словами для гри “Find a pair”, картки «Word square», малюнки квітів для розфарбовування, кольорові олівці, комп’ютер, мультимедійна дошка, відеозапис пісні «Bird Cherries».

 

План уроку

І. The beginning of the lesson. Початок уроку.

1. Організаційний момент. Greeting.

T.  - Good morning (afternoon)! How are you?

-  Glad to see you in a good mood.  Are you ready to start our work?

2. Warming-up. Введення в іншомовну атмосферу, мотивація навчальної діяльності.

- We are going to have a little unusual lesson today. It is devoted to the Magic World of Art. I want to show you one picture. Do you know the name of this picture? (слайд)

Yes, it’s “The Black Square” by Kazimir Malevich. His name is known all over the world. He is Polish by nationality. But he was born and spent his childhood in Ukraine.

3. Повідомлення теми та мети уроку. The theme and the aim of the lesson. 

Today we’ll make a virtual excursion to some museums and talk about famous Ukrainian painters. You have prepared some projects about them so you will be the guides.

You will

  • develop your listening, speaking and writing skills;
  • develop your memory, attention, imagination;
  • get to know more about the famous Ukrainian painters;
  • prove that we can be proud of the great cultural achievements of Ukrainians.

The motto of the lesson is: «There are painters who transform the sun to a yellow spot, but there are others who with the help of their art and their intelligence transform a yellow spot into the sun».                     Pablo Picasso

 

III. Основна частина уроку. The main part of the lesson.

1. Lexical work. Закріплення лексики попередніх уроків.

1)  “Word square”: - And now look at my “black square” and find the words connected with the topic “Art” (Слайд) Для зручності учні отримують картки, на яких знаходять засвоєні на попередніх уроках лексичні одиниці по темі) Додаток 1

2) Гра “Find a Pair”

- And now let’s make word-combinations from these words (учні отримують картки з словами та, рухаючись по класу, підбирають пару, щоб утворити словосполучення з поданих слів. Картки ліпляться на дошці. Кожна пара читає своє словосполучення). Додаток 2

2. Презентація учнями індивідуальних проектів (повідомлення про українських художників)

Комунікативне завдання:

- And now let’s begin our excursion. Please, write down the date into your copybooks and during the excursion write the names of the artists and find the answers to the questions (учні отримують картки з питаннями). Додаток 3.

- At first let’s visit the Taras Shevchenko Museum (повідомлення учня «Шевченко – художник»)

- Our next visit is to the National Art Museum of Ukraine (слайд)

Повідомлення учнів про художників (М. Мурашко, М. Пимоненко,

С. Васильківський).

3. Релаксація

- Let’s stop our excursion and have a rest. I invite you to the master-class in decorating flowers.

Look at these girls. All of them have a wreath with the traditional flowers on the head (cлайди).  Pay attention to the colours of the flowers. Take these flowers and let’s colour them and then we’ll glue them to the wreath. While colouring we’ll relax to the music.

Учні розфарбовують квіти під музику (пісня «Bird Cherries» - відео), а потім кріплять їх на вінок.

4. Презентація учнями індивідуальних проектів (повідомлення про українських художників) - продовження

Повідомлення учнів про художників (О. Шовкуненко, М. Приймаченко,

К. Білокур, В. Касьян).

5. Перевірка виконання комунікативного завдання (учні відповідають на питання з картки).

- The excursion is over. We’re coming back home. Let’s check up what information you have remembered.

IV.  Підсумки уроку. Summarizing.

  1. Інтерактивна вправа «A Ball».

Take the microphone and answer the following questions.

  • Which emotions did you feel during the lesson?
  • What did you like at this lesson?
  • What is the most impressive information personally for you?
  1. Оцінка вчителем уроку.

T. I like your answers. Today we have talked a lot about Ukrainian painters You were active and get good marks. They are…

     3. Домашнє завдання. Homework.

T. Your home task is to write an e-mail about your impressions from the excursion. Look at the example of the letter (слайд).

I hope you’ve enjoyed the lesson. Thank you for your work. Good bye!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1.

m

o

g

e

n

r

e

f

r

e

s

i

g

n

b

l

e

q

u

a

p

a

d

f

o

v

e

p

a

p

l

s

n

m

a

s

t

e

r

p

i

e

c

e

c

m

e

h

s

e

t

c

r

g

l

d

e

v

e

t

s

o

t

l

e

a

e

p

o

m

i

e

c

u

r

s

n

r

t

o

e

x

n

i

r

c

a

d

a

r

t

i

s

t

a

e

n

t

s

s

e

a

s

c

a

p

e

y

o

c

t

n

p

o

r

t

r

a

i

t

a

s

d

o

m

l

i

m

y

g

e

p

a

z

k

y

n

v

e

b

r

y

e

p

a

i

n

t

e

r

g

o

l

z

 

Додаток 3

 

Who

  1. was born in Kherson and graduated the Odesa Art School?
  2. worked as a painter and a book designer?
  3. founded the Kyiv Drawing School?
  4. studied at the school of iconography in the Kyiv Cave Monastery?
  5. is considered the father of modern Ukrainian painting?
  6. a woman-artist who painted very beautiful flowers?
  7. was inspired by folk-legends , depicted mythological beasts?
  8. his father wanted him to become a veterinary?  

 

 

 

 

 

Додаток 2 (картки для утворення словосполучень; кількість карток можна обрати в залежності від кількості учнів у класі).

 

outstanding

artist

world

fame

new

trends

development

of art

depict

nature

masterpiece

create a

devote life

to art

characters

produce

landscape

painter

 

 

 

 

 

 

 

doc
До підручника
Англійська мова (9-й рік навчання, рівень стандарту) 10 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
6 квітня 2021
Переглядів
1067
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку