Мета: |
активізувати лексичний матеріал теми «Транспорт»; розвивати навички усного мовлення за матеріалом теми, розвивати граматичні навички (вищий і найвищий ступені порівняння одно- та двоскладових прикметників); розвивати вміння порівнювати предмети та явища; розширювати знання учнів щодо транспортних засобів та їх якостей. |
Обладнання: |
Підручник, картки із зображенням різних видів транспорту, картки із написами “-er”, “-est”, “the”, “than”, “good-better-the best”, картки із зображенням об’єктів та споруд міста, аудіо запис звуків літака, корабля та потяга, картки для парної роботи (НО1), картки для індивідуальної роботи (НО2), (HO3), відеозапис пісні «Modes of Transportation» (http://www.youtube.com/watch?v=YrdhW5xJAWE), |
Хід уроку |
|
1. Greeting Good morning boys and girls! How are you today? How did you come to school today? By car? On foot?
2. Aim Today we’ll review means of transport and learn how to compare them.
3. |
Warming-up activity
Запис пісні Modes of Transportation |
1) So, look at the screen. Sing along. Учні слухають та підспівують пісню Modes of Transportation. Після прослуховування називають транспортні засоби, які побачили (car, bus, bike, train, boat, plane, truck). |
Vocabulary Картки для індивідуальної роботи (НО1)
|
1) And now you have some work to do. Work in pairs. Look at the pictures and match means of transport with their names. (HO1) 2) Listen to the sounds and match them with the transport. |
Note: by bus/car/plane/ship/bike but on foot
2. Grammar 1. а) Згадаймо правила української мови. Що таке |
|
Зображення човна та катера на дошці than
-er
|
прикметник? Які ступені порівняння ви знаєте? Наведіть приклади. На дошці зображення човна та катера, з підписами. Пояснення: при порівнянні двох предметів або людей використовуємо вищий cтупінь порівняння прикметників та частку than. Для утворення вищого ступеня порівняння додаємо до прикметника суфікс –er: small - smaller fast – faster cheap - cheaper б) Fill in the table (2 minutes) (HO2) |
long |
longer |
|
fast |
…………….. |
|
cheap |
…………….. |
|
short |
…………….. |
|
small |
…………….. |
|
near |
…………….. |
|
strong |
…………….. |
|
tall |
…………….. |
|
Зображення човна, катера та корабля на дошці
good-better-the best на дошці
|
в) Let’s look at your classmates and compare two of them. До дошки викликаються двоє учнів класу різного зросту – учні порівнюють їх. г) Now let’s compare these two means of transport. Учні порівнюють човен та катер. 2. а) Для порівняння більше ніж двох людей або предметів використовуємо найвищий ступінь порівняння прикметників. Для утворення найвищого ступеня порівняння додаємо суфікс –est та означений займенник the. small – the smallest fast – the fastest cheap - the cheapest б) Fill in the third column of your table (HO2). в) Учні порівнюють трьох однокласників різного зросту. г) Now let’s compare these three means of transport. Учні порівнюють човен, катер та корабель. 3. Для порівняння деяких прикметників ці правила не діють: good – better – the best. Подивіться на транспортні засоби на ващих |
HO2
картках (НО1). Який транспорт на вашу думку є HO3 найкращим. (учні по черзі відповідають)
4. Write sentences as in the example (HO3). (якщо брак часу – усно, в домашній роботі - письмово)
1. |
Homework |
Your home task for the next lesson is Ex. 1, 2 p. 59; (HO3 – in written form) |
2. |
Summarizing |
You are good and clever children. You worked well during the lesson. Давайте підведемо підсумки сьогоднішньої роботи: як порівняти два предмети? Три і більше? І тепер ви вже можете мені сказати, як дістались сьогодні до школи. Учні відповідають, |
використовуючи матеріал уроку:I came to school by bus / on foot / by car.