Українська мова 2 клас. Діагностувальна робота. Мовна тема Звуки і букви. Склад. Наголос.
Номер слайду 2
Пригадай! - Назвіть синонім до слова алфавіт, буква.- Назвіть першу й останню букви алфавіту.- Скільки всього літер в українській абетці?- Скільки голосних звуків? - Чим відрізняються букви від звуків? - Чим відрізняються приголосні звуки від голосних?- Які букви завжди позначають два звуки?- Яка буква не позначає окремого звуку?
Номер слайду 3
Звуки голосніприголоснінаголошеніненаголошенітвердім’якіглухідзвінкіЗа допомогою чого утворюються дзвінкі приголосні? А глухі?
Номер слайду 4
Робота у зошиті жовтня. Діагностувальна робота. Мовна тема
Номер слайду 5
1. В українській мові голосних звуків: А) 10; Б) 6; В) 33. 2. Познач рядок, у якому обидві букви завжди позначають два звуки. А) є та я; Б) ї та щ; В) я та щ.
Номер слайду 6
3. Познач слово, в якому 4 звуки і 5 букв. А) Дзига; Б) їжак; В) день.4. Познач, як потрібно переносити слова з одного рядка в інший. а) по складах; б) по буквах; в) по звуках.
Номер слайду 7
5. Яка буква не позначає звука: а) й ; б) знак м’якшення; в) Ї ?
Номер слайду 8
6. Спиши. Поділи слова рисками для переносу. Уроки, заєць, Оля, казка, день, бур’ян, лінійка, кукурудза , звір, пальто.
Номер слайду 9
Завдання 7 Назви предмети. Запиши їх в алфавітному порядку.
Номер слайду 10
Вже осінь. Білочка готується до зими. Цілий день вона носить горішки, жолуді, гриби. Сушить і складає їх у своєму дуплі. З такими запасами не страшна звірятку зима. Спиши текст. Підкресли слова, в яких звуків менше, ніж букв. Завдання 8
Номер слайду 11
Прочитайте речення. Які букви в словах стоять не на своєму місці? Запишіть виправлені речення. Я в руки взяв козу нову і заходивсь косить траву. Кинула шишку на мене зозуля, в мене на лобі з’явилася куля. Для самостійного опрацювання
Номер слайду 12
Обери смайлик і намалюй: Завдання були легкі, я швидко впорався (впоралася). Щоб виконати завдання, довелося добре подумати. Було дуже важко…