"Українські землі у складі ВКЛ".

Про матеріал

Даний матеріал розрахований на первинне закріплення знань учнів внаслідок вивчення нової теми та може бути використаний вчителем для перевірки домашнього завдання на наступному уроці.

Перегляд файлу

1. У середині ХІV ст. Волинь, Київщина, Східне Поділля та Чернігово-Сіверщина входили  до складу …

 

2. Приєднання Чернігівщини, Київщини, Переяславщини та Поділля в ІІ половині ХІV ст. до Великого князівства Литовського відбулося внаслідок …

 

3. Приєднання Чернігівщини, Київщини, Переяславщини та Поділля в ІІ половині ХІV ст. до Великого князівства Литовського відбулося за правління князя …

 

4. Битва на р. Сині Води – це …

 

5. Ольгерд – це …

 

6. Вітовт – це …

 

7. Свидригайло – це …

 

8. Любарт – це …

 

9. Характерними рисами політики литовських князів на українських землях були …

 

10. Причинами Кревської унії були …

 

11. Наступ Тевтонського (Німецького) ордену на землі Литви та Польщі; претензії Московського князівства на руські землі; необхідність протистояти нападам татар; прагнення польських магнатів отримати українські землі; прагнення литовських магнатів здобути економічні та політичні привілеї стали …

 

12. Укладення династичного шлюбу литовського князя Ягайла з польською королевою Ядвігою; приєднання до Польщі ВКЛ; прийняття литовцями католицизму є …

 

13. Наслідками Кревської унії стали …

 

14. Втрата державного суверенітету Литви; роздача українських земель польським феодалам; поширення католицизму на Литву та землі колишньої Русі; розгром Тевтонського (Німецького) ордену; опір частини литовської, української та білоруської шляхти є …

 

15. Кревська унія була укладена в …

 

16. Кревська унія була укладена між …

 

17. Великий князь литовський, який ліквідував Київське, Новгород-Сіверське та Подільське удільні князівства; передав Західне Поділля Польщі; сприяв розвитку торгівлі та ремесел; запроваджував в українських містах магдебурзьке право мав ім’я ….

 

18. Великий князь литовський Великого князівства Руського, влада якого поширювалася на Київщину, Чернігівщину, Волинь та Поділля. Очолив боротьбу української знаті проти польських магнатів та католицької церкви. Війна між Великим князівством Литовським та Великим князівством Руським закінчилася поразкою у 1435 р. під Вількомиром від польського короля Сигізмунда мав ім’я ….

 

doc
Додано
19 липня 2018
Переглядів
892
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку