Урок - мандрівка (2 клас)
Тема уроку: В країні англійських слів
МЕТА УРОКУ:
Освітня: активізувати вживання лексики в мовленні; навчити працювати з словниками;
розвиваюча: розвивати в учнів уміння переносити знання в нову ситуацію;
розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні; виховна: виховувати в учнів позитивне ставлення до іноземної мови;
практична: тренувати учнів в аудіюванні та усному мовленні;
тренувати учнів у вживанні запитальних структур.
ОБЛАДНАННЯ: Малюнки, опори для віршів, алфавіт, картки з буквами та словами, табличка з прийменниками.
ПЛАН УРОКУ
I. ПРИВІТАННЯ.
Уч.: Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning, We 're glad to see you!
II. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.
Ми з вами вирушаємо у мандрівку ( trip )у країну ннгліЙсі.ких
Поїдемо ми поїздом^ by train ). Але наша мандрівка буде вичайною - ми будемо зупинятися на багатьох зупинках і показувати, чого ми вже навчилися цього року.
Отже — почали^Let’s start)!
III. ПЕРША ЗУПИНКА.
Вч„ Це невеличке містечко, де живуть букви. Ми вже знайомі з усіма буквами алфавіту. Ллє перш, ніж рушати далі ми повинні довести буквам, що ми знаємо, у яких словах вони вживаються.
До дошки викликається учень. Вчитель за його спиною показус учням букву. Вони називають слова, які містять цю букву. Учень біля дошки повинен вгадати, про яку букву йдеться мова.
Букви - А, Е, U, О, I, Q, Y, Z, S, J.
IV ДРУГА ЗУПИНКА.
Вч.: Почувши, що ми знаємо всіх мешканців містечка під назвою “Алфавіт”
( ABC), маленькі істотки, які живуть тут вирішили перевірити, а чи можемо ми застосувати їх у словах?
Завдання - скласти слова з букв у конвертах.
Rabbit, desk, frog, stand, thin, puppy, thick, zoo, thank, little, squirrel, black, quickly, still, happy, have, family, jam. drum, lamp, plump, clock, jump, text, jug, fat, kitten, milk.
Молодці! Ми рушаємо далі!
VI. ТРЕТЯ ЗУПИНКА.
Вч.: Ми під’Тзжаємо до третьої зупинки. Які гарні будиночки тут. Але чому у жодному з них немає мешканців? Так - це ще одна перевірка! Кожне слово потрібно поставити на своє місце, і ви побачите ціле речення - сім’ю.
Завдання
1. is, a, It, big, cat, black
2. a, This, family, is, happy.
3. very, a , That, bit, is apple.
4. dog, Is, black, this, a, fat?
5. red, It, a, dress, is, good.
6. is, a, That, very, squirell, small
Приготувалися, поїхали!
VII. ЧЕТВЕРТА ЗУПИНКА
Вч.: Ми не можемо тут не зупинитися. Вийдемо з поїзда, порухаємося Фізкультхвилинка.
I am an old limp doll,
My neck is limp,
My arms are limp,
My legs are limp.
I’m an old limp doll.
Діти рухаються, показуючи рухи ляльки.
В дорогу!
VIII. П`ЯТА ЗУПИНКА
Вч.: Ми наближаємося до одної з наших улюблених зупинок.
Здогадалися, що ми робитимемо?
Учні розповідають вірші по опорах, що висять на дошці.
• One, two, three, four, five,
I caught a fish alive,
Why did I let it go?
Because it bit my finger, oh,
Which finger did it bite
A little finger on the right.
One, one, one
Little dogs run,
Two,two,two
Cats see you,
Three, three, three.
Birds in the tree,
Four, four, four,
Cats on the floor.
One, two - look at the shoe,
Three, four — look at the door.
Five, six - look at the chicks,
Seven, eight — lok at the plate.
One to begin, two — to show,
Three — to make ready.
Four - to go!
I see a monkey, I see a dog,
I see a rabbit, I see a frog.
I like this monkey, I like this dog,
I like this rabbit, 1 like this frog.
Our pussy cat has a nice big flat.
It has no door, but a brown floor.
The walls are white, all the flat is bright.
Mother Cat has a red hat,
Mother Goat has a red coat,
Mother Hen has a red pen,
Mother Fox has a red box.
My doggy is funny, my doggy is small,
It likes to run, to jump, to roll.
• A little mouse is in a house,
A little cat is in a hat,
A little duck is in a truck.
A little fox is in a box,
A little goat is in a boat.
• A grey cat is on a mat,
A green frog is on a log,
A red cock is on a clock,
Я big fish is on a dish,
A white hare is on a chair.
- Can you say, what is grey?
- Yes, 1 can, my cat is grey.
- Can you tell me, what is brown?
- My ball is brown.
It can jump up and down.
- What is white, 1 want to know.
- Milk is white, so is snow.
Молодці!
IX. ШОСТА ЗУПИНКА.
Вч.: Що означає цей знак на зупинці? Так, здогадалися, вчимося задавати питання.
Гра. Вчитель непомітно ховає свою ручку і запитує - Oh, where is mу pen?
Діти повинні вгадати, ставлячи питання - Is it on the desk?
Is it under the desk?
Is it in the desk?
Is it at the desk?
Пiсля цього вчитель викликає до дошки учня і пропонує йому заховати щось. Учні за допомогою питань вгадують місцезнаходження предмету
Поїхали!
X. СЬОМА ЗУПИНКА
Вч.: Чуєте? Що це за музика лине? То ж музична зупинка! А ми дуже любимо співати!
Діти співають пісеньки.
There were ten little,
Nine little, eight little Indians.
Seven little, six little.
Five little Indians.
Four little, three little.
Two little Indians,
One little indian hoy.
There was one little.
Two little, three little Indians.
Four little, five little.
Six little Indians.
Seven little, eight little.
Nine little Indians,
Ten little indian boys.
Twinkle Twinkle little star.
How / wonder what you are.
Up above the world so high.
Like a diamond in the sky.
Twinkle twinkle, little star.
How I wonder what you are.
I'm a little teapot short and stout.
Here is my handle, here is my spout.
When I get all steamed up
Then I shout,
Just tip me over and pour me out.
Вч.: Ось ми і наблизилися до кінця нашої подорожі. Сподобалося?
Ви дуже гарно попрацювали. Молодці! Дякую!
Thank you!