Урок- конспект "Євробачення"

Про матеріал
Конспект уроку на тему: "Євробачення" для 6(10) класу. Populäre Sänger und Sängerin der Welt. Leicht, einfach,interessant und verfügbar.
Перегляд файлу

Миколаївська гімназія

 

Урок-проект  у  10(6)  класі

з використанням 

інтерактивної  дошки

«Євробачення»

 

                                                                

 

 

                                                               Учасники  проекту

                                                             учні  6(10)  класу

                                                               Керівник  проекту

                                                                         вчитель  німецької  мови

                                                            Карачевська О.Р.

 

 

 

2018

Назва  проекту: Євробачення

Учасники  проекту:  гімназисти  6(10) класу

Тип  проекту:

  • за  характером  домінантної   діяльності: творчий,  практично  орієнтований
  • за  предметно-змістовою  галуззю:  монопроект
  • за  характером  контактів:  серед  учнів  класу
  • за  кількістю  учасників:  колективний,  груповий
  • за  тривалістю: короткий

Актуальність.  Учні  6(10)  класу  під  час  вивчення  теми  “Євробачення”  розповідають інформацію про визначних митців музики, видатних музикантів, співаків, порівнюють свої погляди та обговорюють свої думки про величних зірок музики, діляться враженнями та інтересами щодо музики .

Мета  і  завдання.  Навчити  учнів обговорювати улюблені хобі, розуміти  на  слух  та  вживати  в  мовленні  різні  фрази  лексичного  матеріалу  про музику;   тренувати  учнів  в  усному  та  писемному  мовленні  в  межах  теми,  що  вивчається;  навчити  співпраці,  привчити  працювати  командами в одній команді ,  ділитись  успіхами,  радістю.

Розвивати  мовну  здогадку  та  довготривалу  пам'ять,  творчі  здібності  учнів,  розвивати  культуру  спілкування  в  ситуаціях,  вміння  робити  висновки  та  узагальнення,  вміння  планувати  свою  діяльність.

Виховувати  любов  до  німецької  мови,  повагу  один  до  одного,  пізнавальний  інтерес  до  вивчення  німецької  мови,  культуру  спілкування.

Визначення  етапів  реалізації  проекту.

  1. Визначення  теми  і  мети  проекту.

2

  1. Ознайомлення  учнів  із  суттю  проекту  та  основними  етапами  його  реалізації.
  2. Робота  з  лексикою.
  3. Аудіювання пісень на слух видатних зірок.
  4. Подання  тексту  для  читання.
  5. Осмислення  одержаних  знань  (презентація та плакат популярних зірок та результат уроку ).
  6. Узагальнення  та  систематизація  знань.

Механізм  реалізації  проекту.

1. Визначення теми і мети проекту.

2. Ознайомлення учнів із проектом та основними етапами його реалізації.

3. Збір інформації.

4. Розподіл завдань.

5. Самостійна робота учнів щодо вирішення завдань.

6. Колективне обговорення.

7. Формулювання висновків.

8. Створення плакату.

Обов’язки   та  відповідальність  учасників  проекту.

  •  учні   визначили  свої  завдання  (показ  плакату)
  • удосконалення  вмінь  готувати  презинтацію та плакат.

Очікувані  результати.

  • оволодіння  ЛО  та  вживання  їх  у  мовленні;
  • створення  плакату;
  • вироблення  в  учнів  умінь  систематизувати  матеріал;
  • удосконалення  вмінь  готувати  доповіді  і  виступати  з  ними;
  • розвиток  умінь  працювати  в  команді.

Ресурсне  забезпечення.

      -   інтерактивна  дошка;  -роздатковий  матеріал;

3

Тема  уроку. Євробачення.

Мета. Поглибити  знання  учнів  з  теми,  що  вивчається;  вчити  учнів  виконувати  тестові  завдання  та  вести  бесіду  за  темою;  розвивати  навички  читання  та  аудіювання;  збагатити  словниковий  запас  учнів  новими  словами,  виховувати  спостережливість  та  формувати  естетичні  смаки.

Тип  уроку. Урок  комплексного застосування результатів  навчання

Форма проведення. Урок - проект

Наочність. Підручник,  робочий зошит,  картки  для  роботи  в  парах, мультимедійний  комплекс,  презентація,  роздатковий  матеріал.

Після цього уроку учні зможуть:

  1. Володіти  новою  лексикою  в  усному  та  письмовому  мовленні.
  2. Порівнювати інформацію на німецькій та українській  мовах, розказувати про зірок української та європейської естради, їх пісні та творчий шлях на світовій арені .  
  3. Висловлювати власні думки, мати власні судження щодо  теми  уроку.

Хід уроку

 

І. Організаційний  момент

L: Guten  Tag,  Kinder!  Setzt  euch!  Es  hat  schon  geklingelt.  Der  Stunde  beginnt.  Wer  fehlt  heute?  Sind  heute  alle  da?  Wer  hat  heute  Klassendienst?  Welcher  Tag  ist  heute?  Wie geht”s ?  Ich  freue  mich  euch  gesund  und  munter  zu  sehen. ( Доброго  дня, сідайте!  Продзвенів  дзвінок  і  ми  починаємо  урок.  Скажіть  мені, будь  ласка, хто  сьогодні  відсутній?  Хто  сьогодні  черговий? Рада  Вас  всіх  бачити  здоровими  та  в  гарному  настрої.)

ІІ. Актуалізація  опорних знань

L: Wir haben Besuch. Unsere Gäste sind die Schüler der sechsten Klasse und sie organisieren ein kleines Fest “Eurovision Song Contest”. Ich bin eine Hauptmoderatorin. Das sind unsere Fernsehersmoderator und

Fernsehermoderatorin und vier Mannschaften der teilnehmenden Ländern von

4

“Eurovision Song Contest”. Das sind Deutschland, die  Schweiz, die Ukraine, Österreich und ihre Fans. Die Regel von unserem Fest:

-Jede Mannschaft bekommt für richtige Antwort ein glückliches Smail und klebt an dem Plakat, um alle Smailen zu rechnen und ausgezeichnete Noten zu bekommen.:              

 Begegnet fröhnlich unsere zauberen Teilnehmendern. Eure Visitenkarten.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми, мети, завдань уроку.

L: Liebe Gäste. Dann wir bekommen unseres schöne Fest. Letzen  Mal  sprachen  wir  über die deutschen und ukrainischen Sänger , Sängerinnen und Gesangsbänder . Üb.1 S.55 Mein Musikstil. Wer schreibt das? Ergänze die Namen.

( Timo, Daniel, Sonja,Timo,Lara, Julian, Sonja, Lara )                   

ІV. Усвідомлення  учнями  змісту  та  послідовності застосування  практичних  дій

  1. Wortschatzarbeit ( робота  з  лексичним   матеріалом )

Musikinstrument         Musikstil        Musikpersönlichkeit       Die Verben

        Das Keyboard             Hip-Hop         Nicole                              gefallen

        Die Geige                    Rap                 Andreas Bourani             sich begeistern

        Das Schlagzeug           Pop                 Die Toten Hosen             besuchen

        Die Elektrogitarre        Klassik           Helena Fischer                spielen

        Das Akkordeon            Jazz                Cro                                  singen

 2.  Lesen( читання).  

    Fr.  Die Leute haben viele Hobbys und Interessen. Das kann man sein: Musik, Sport, Lesen, Arbeit, Erholung u.a. Musik ist die Erholung und jetzt erholen wir zusammen uns!

    L. Die Teilnemendern lessen den Text. Er heißt  Eurovision Song Contest.

Habt ihr drei Aufgaben:

  1. Was ist interessant und sehr wichtig für euch? (2-3 Sätze)
  2. Was ist richtig? Lies und kreuze an!
  3. Fragt und Antwortet! ( 2 Fragen)

3.Hörverstehen  ( Аудіювання ).

L.  Jetzt  ist  die  Zeit  fürs Hörverstehen.  Hört  die Lieder  und  antworte  auf  die Frage. 

Fr. Die Aufgaben sind so:

5

  1. Hört aufmerksam ein Lied!
  2. Wer singt dieses Lied?
  3. Wie heißt dieser Sänger oder diese Sängerin?

 Die bekannte und hervorragende Lieder von europäischen Sänger und Sängerin präsentiert euch!

Die Antworten:

Tajanna – „Леля

Helena Fischer – “Atemlos durch die Nacht”

SuRie – “Storm- United Kingdom”

Melovin – “З тобою, зі мною, і годі

Quot -  “ Immer wenn wir uns sehn”

Lucies Jones – “Never Give Up On You”

V.   Самостійне  виконання  учнями  завдань  під  контролем  і  допомогою  вчителя

  Schreiben ( Письмо)

L: Jede Mannschaft schreibt einen Steckbrief für Beispiel.( тексти даю)

Fr. Ohh, das ist einen Steckbrief! Ja das ist kurzer Lebenslauf! Viel Spaß!

Name:

Alter:

Beruf:

Beliebter Musikstil:

Liebliengssänger(in):

Lieblingsmusikgruppe:

Wo und wann hört sie/er Musik:

Konzertbesuche:

VI.Узагальнення  й  систематизація  учнями  набутих  знань,  навичок  і  вмінь.

L. Zwei Mannschaften und zwei Mannschaften haben solche  Aufgabe.

Mach dir Notizen und führe ein Gespräch mit deiner Partnermannschaft!

                                Meine Lieblingsmusik

Was?    Welch-?     Wie-?     Was für ein?    Wer?

                                Meine Lieblingsmusikerin

Wer?    Wo?    Wovon?      Wie?    Wann?

 

                                                6

VII. Звіт  учнів  про  результати  виконаної   роботи

L: Sprechen (Говоріння)

L: So, sagt  mir  bitte, warum diese Musikstars sind sehr populär in Europa? Also präsentiert bitte ihr Star, den ganze Welt  beim Musikwettbewerb von Eurovision gesehen hat.  

VIIІ. Підсумок  уроку (інтерактивна вправа «ПАРАД РОЗУМНИХ ДУМОК»)

L: War  die  Stunde  sehr  interessant? Was  habt  ihr  heute  gelernt? Was  könnt ihr  über Eurovision Song Contest  sagen? L: War es interessant, an den Projekten zu arbeiten? Was hat euch am besten gefallen? Was hat euch nicht so gut gefallen? Üb. 30, S.47

 Ihr habt heute sehr gut gearbeitet. Ich danke euch für die erfolgreiche Arbeit und ihr  bekommt gute Noten…

  Danke!

ІX. Повідомлення  домашнього  завдання

L: Schreibt  zu  Hause  Übung 33, Seite 50.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

docx
До підручника
Німецька мова (6-й рік навчання, рівень стандарту) 10 клас (Горбач Л.В.)
Додано
29 жовтня 2020
Переглядів
509
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку