Урок 2 клас "Різдво"

Про матеріал
Розробка уроку у 2 класі на тему "Різдво". Повторення та активізація вивченої лексики. Формування навичок монологічного та діалогічного мовлення.
Перегляд файлу

 

 

 

 

Розробка уроку з англійської мови

                    2 клас

            Тема: «Різдво»

 

 

 

Вчитель: Грабчак Ольга Дмитрівна

 

 

 

Тема: «Різдво»

Мета:

  • Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
  • Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.
  • Тренувати у читанні.
  • Навчати аудіювання.
  • Продовжувати розвивати навички письма.
  • Тренувати пам’ять та увагу.
  • Виховувати повагу до однокласників.

Обладнання:  Підручник, робочий зошит, картки для гри, для самостійної роботи, кольорові олівці.

 

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Greeting 1. Привітання.

Т: Stand up, please! Good morning! My name is Olha Dmytrivna. Nice to meet you.

Ps: Good morning!

Т: How are you?

Ps: Fine, thank you.

Т: Sit down, please.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Сьогодні ми з вами повторимо все, що вчили в розділі «Щасливого Різдва!». Ви будете інсценувати діалоги та грати в ігри, читати й писати. Також ми будемо співати та прикрашати різдвяну ялинку. Let’s start our lesson.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) «Meet Santa»Т: Зустрічайте Санта Клауса. Meet Santa Claus. Він до нас завітав з Англії. А коли святкують Різдво в Англії? Давайте побажаємо йому щасливого Різдва. Merry Christmas Santa Claus.

2) Гра «Прикрась ялинку».

Учитель показує прикраси для ялинки учні відповідають та прикрашають ялинку.

T: What is this?

P: This is a Christmas Tree/It is a…

T: Let’s decorate it!

II. Основна частина уроку. 

Pronunciation Practice 1. Тренування у вимові звуків.

Winter, winter,

Let’s go roll.

Winter, winter,

In the snow.

Winter, winter!

Winter, winter!

 

Vocabulary Revision 2. Повторення лексичного матеріалу.

  1.                   Повторення кольорів.

Вчитель читає вірш, учні доповнюють кольорами.

 

 

У дворі у нас хлопчина

теревенив без упину

-В мене є велосипед,

він червоний, просто red.

Ще є вдома клоун Джек

він чорнявий, тобто black.

І багато є мишей

їхній колір сірий — grey.

Іграшковий є дельфін

він у нас зелений — green

жовта- yellow є машинка

і біленька - white сніжинка.

Pink- рожеве кошеня

і малесеньке щеня.

brown в мене оченята-

карі, бо я вдався в тата.-

Так з собою говорив

чи то кольори учив?

Хлопчик просто молодець

і англійської знавець.

2) “What colour is this Christmas ball?”

Вчитель бере кульку. Учні повині сказати, якого вона кольору.

T: “What colour is this Christmas ball?” P: “It is …”

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення.

«Where is the thing?» Вчитель бере одну з іграшок та ставить її в портфель, на парту, під стілець. Учні повинні відповісти де знаходиться ця річ.

Т: Where is the Christmas Tree? P It is on/in/ under the bag/chair/desk.

Physical Activity 4. Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє рядки римування та жестами показує, що треба робити. Учні повторюють слова, виконуючи необхідні дії.

 

I'm a dancing Christmas tree

Everybody dance with me,

Shake your head,

Kick Your legs,

Wave your arms,

Jump up and down turn around,

Listening 5. Аудіювання.

Діти отримують картки з пропусками, їхнє завдання вставити відповідні цифри.

  1.                   This present is on the desk.
  2.                   This present is in the box.
  3.                   This present is under the desk.
  4.                   This present is in the bag.
  5.                   This present is under the Christmas Tree.

 

 

 

 

 

 

 

 

T: Let’s check.

 

Reading 6. Читання.

Учні витягують картку зі словом та читають його.

T: Take the card and read the word.

tree

snow

present

bell

sing

green

happy

old

teddy

box

Christmas

red

open

pink

read

morning

stocking

book

 

Writing 7. Письмо

  1.                   Скласти з букв слова.

Т: Ви отримуєте картки. Вам потрібно з букв скласти відповідне малюнку слово.

 

 

 

 

 

 

 o w s n

_____________

 

 

 

 

 

 

 

 

  r p a k

_____________

 

 

 

 

 

 

   e r e t

_____________

 

 

 

 

 

 

     l b e l

_____________

 

 

 

 

 

 

r g e ne

_____________

 

  1.                   Написання вітальної листівки.

Т: Let’s write a Christmas Card.

Діти отримую листівки. Підписують їх своїм рідним та пишуть своє ім'я.

Dear ___________

Merry Christmas!

                        _____________

 

III. Заключна частина уроку.

Summarizing Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т:  Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?

doc
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
15 вересня 2020
Переглядів
1670
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку