План конспект уроку для 4го класу на тему : "Підготовка до свята". План містить різні форми і методи роботи з учнями, які передбачені певною метою.
Тема:Підготовка до свята.
Мета: ознайомити учнів з лексикою уроку; вчити розповідати про підготовку до свята, називати дати; навчати діалогічного та монологічного мовлення; розвивати навичку аудіювання та читання, тренувати увагу та пам'ять; виховувати почуття відповідальності, культуру спілкування та інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання:підручник, робочий зошит, картки для перевірки домашнього завдання та закріплення лексичних одиниць, мультимедійна презентація, аудіо файли.
Тип уроку: комбінований
Форми і методи роботи:аудіовізуальний, фронтальна робота, парна робота, метод бесіди, робота «ланцюжком», метод заохочення, навчально-ігровий метод, групова робота.
Дидактично-методичне забезпечення:підручник А.Несвіт для 4-го класу, робочий зошит до підручника А.Несвіт, мультимедійний екран, іграшкові телефони, картки з завданнями.
Хід уроку
Мета:підготовка учнів до роботи на уроці, створення робочого настрою.
Прийом: бесіда.
1. Привітання. Greeting.
Т: Goodmorning, pupils! I am glad to see you. Take your seats and get ready for the lesson. How are you?
- I am very well too.
2. Уведення в іншомовну атмосферу. Warming up.
Мета: налаштування органів мовлення на роботу.
Прийом:повторення за вчителем та самостійно, парна робота.
Фонетична розминка. Читання і відпрацювання римування, записаного на дошці. Учитель декламує римування, клас хором повторює,потім учні відпрацьовують його в парах.
Come to the party
Today, if you please.
Roses and lilies
Will dance in the breeze.
Bright yellow candles
Will bow to the blue.
All will be dancing,
And I’ll dance with you.
3) Перевірка д\з.
Мета: актуалізація вивченої лексики.
Прийом:фронтальна робота, робота з картками.
А)Учитель перевіряє наявністьс ловникової роботи в учнів. Вивчена лексика закріплюється за допомогою гри «Find the Partner».
Учитель розміщає на дошці картки з частинами слів, учні з’єднують у вирази.
Т: Find the partner and make up words.
HO:
birth
day
par
ty
wed
ding
spor
ting
vic
tory
tea
par
ty
B) Гра “Guess”.
Мета: розвиток навичок аудіювання.
Прийом:групова робота.
1. The English celebrate this holiday on the 31st of October. They make lanterns out of pumpkins and wear the costumes of witches and ghosts.
It’s Halloween.
2. This holiday is celebrates on April or May. People usually paint Easter eggs and bake paskas , prepare hot cross buns and greeting postcards.
It’s Easter.
3. This holiday is celebrates on January 1st. On this day people decorate the New Year Tree. Father Frost and Snow Maiden brings presents for all children.
It’s New Year.
4. We celebrate this day on January 7th but English people on December 25th.People usually decorate the house and sing Christmas carols.
It’s Christmas.
5. The people all over the world celebrate this day on March 8th.We organize school parties and present women with flowers.
It’s Women’s Day.
6. The Ukrainians celebrate this day on August 24th.People usually go to the parade on the Main Square and looks after firework display.
It’s Independence Day
Мета:мотивація навчальної діяльності.
Прийом:метод заохочення ,сприймання на слух слово вчителя.
Учні слухають діалог і визначають тему свята для підготовки. Робота над презентацією.
Today we are going to prepare for the Tea party and speak about party surprises.
Ознайомлення з лексикою теми.
Мета:первинне ознайомлення з лексикою теми.
Прийом:аудіовізуальний метод.
Учні спочатку повторюють за вчителем, потім читають разом.(Слайд 10)
Мета:розвиток граматичних навичок.
Прийом:виконання граматичної вправи з вибором часової форми.
Ex.1b, p. 91
Мета:розвиток навичок діалогу по телефону.
Прийом:рольова гра-запрошення на свято, навчально-ігровий метод.
Мета:релаксація учнів.
Прийом:фізична розминка,визначення пісні з мультфільму.
Jump, jump, jump to the party music. (Стрибаємо на місці)
Dance, dance, dance to the party music. (Танцюємо на місці)
Shake, shake and shake to the party music. (Обертаємо головою)
Clap, clap, clap and stamp your feet. (плескаємо в долоні, тупочемо ногами)
But when the music stops, (вказівний палець вгору)
But when the music stops,
But when the music stops,
FREEZE! (завмираємо в смішній позі)
Do you know this music? Do you know this cartoon?
Мета:розвиток навичок читання.
Прийом:читання, робота «ланцюжком»; обговорення, бесіда; тести,індивідуальна робота.
А)Спочатку читає вчитель, потім учні.
Ex.2a, p.92
В)Обговорення прочитаного. Бесіда в режимі T – P1, T – P2.
Ex.2b, p.92
С)Перевірка розуміння прочитаного. Виконання тестів.(Слайд 14-15)
Мета:розвиток навичок письма.
Прийом: індивідуальна робота.
Ex.4, p.93
Ex.5, p.93
Робота в робочому зошиті.
Підведення підсумків уроку.
Мета: закріплення нових лексичних одиниць.
Прийом: парна робота.
Учні парами з’єднують слова у вирази.
3) Повідомлення домашнього завдання
Мета:пояснення виконання завдання.
Прийом:слово вчителя.
Ex.2 p.50 WB
Cкласти речення
I wish you good luck. Good bye!