Урок "A trip to the Land of animals"

Про матеріал

Урок-подорож "A trip to the Land of animals" для учнів 2 класу. Основна мета - це систематизація лексичного мінімуму за темою «Дикі та домашні тварини», тренування у вживанні дієслова «саn». До даної розробки є презентація.

Перегляд файлу

Тема: A trip to the Land of animals

Мета: освітня - систематизувати лексичний мінімум за темою «Дикі та домашні тварини», тренувати у вживанні дієслова «саn» ; практикувати учнів у складанні речень;

розвиваюча - розвивати навички усного монологічного та діалогічного мовлення учнів, їх зорову та слухову пам’ять;

виховна - виховувати в учнях бережне ставлення до тварин та навколишнього середовища.

Обладнання: електронна презентація; малюнки тварин; магнітна дошка; пісня «Head and shoulders» , «Lets go to the zoo», ноутбук; квитки для подорожі, «смайлики».

Вид уроку: урок закріплення знань.

Тип уроку: урок - подорож

Хід уроку

І.Організаційна частина уроку.

  1.   Привітання.

Відбувається у формі віршика.

Teacher: Good morning, dear children. Nice to meet you.

Pupils: Good morning, good morning,

Good morning to you,

Good morning, dear teacher,

We are glad to see you. (Діти займають свої місця).

Teacher: Sit down, please.

  1.   Повідомлення мети та завдань уроку. Введення в іншомовну атмосферу. Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми з вами будемо подорожувати до Країни тварин, в якій ми відвідаємо різноманітні станції, на кожній станції нас чекають захоплюючі завдання, які ми будемо виконувати, граючись.

На парті у кожного з вас є по три «смайлики». Підніміть, будь-ласка, той, який відповідає вашому настрою.

У кінці уроку за допомогою цих «смайликів» ми зробимо незвичайну квітку "Our English Lesson" та оцінимо наш урок.

  1.    Уведення в іншомовну атмосферу

Т: Для того, щоб подорожувати нам необхідні квитки, а отримують їх ті, хто пригадає хоча б одну назву тварини англійською мовою.

(Учні пригадують назви тварин, після чого усі отримують квитки.)

II. Основна частина уроку

1. Подорож по станціях

Робота в режимі Вчитель-Учень

T: And first our station is a “Funny animals” (слайд 3)

Гра: ’’Where do the animals live?”

Now look at the blackboard. What a nice picture! You can see a farm and a forest. And here is a magic box. What is there? Oh, there are some pictures of the animals. You must to take a picture and say where this animal lives.

(На дошці прикріпленні зображення ферми та лісу. Учні виходять до дошки і розподіляють тварин по своїх домівках. Решта учнів, якщо погоджуються, піднімають зелену картку, якщо ні - червону)

Example:

P:This is a cat. It is a domestic animal.

T: Молодці, ви добре справились із завданням, а погляньте, що не так з цими тваринами.

Гpa «What is wrong» (слайд 4)

Учитель демонструє малюнки, а учні мають здогадатися, що там не так.

Бесіда з учнями.

Т: What’s wrong in the picture?

Ps: A parrot doesn’t live in a dog-house. It likes to fly!

A cat doesn’t eat carrots, it eats fish and milk.

T: Молодці! Наступною нашою зупинкою буде «At the Zoo». (слайд 5)

Але вхід в зоопарк охороняє Mr. Song

Друзі, він дуже суворий і не пропустить нас поки ми не заспіваємо йому пісню «Lets go to the zoo».

(Учні співають пісню.)

Т: Подивіться! У цьому зоопарку незвичайні тварини. Давайте розпізнаємо їх.

Гра: «І can see» (слайди 6,7,8)

(На екрані з’являються ілюстрації незвичайних тварин, учні мають відгадати,

які там тварини приховуються)

 

Well done.

Поки ми виконували завдання в зоопарку пройшов дощик і змив деякі літери з табличок наших тварин. Нам необхідно вставити пропущені літери в слова.

Гра: «Missing letters» (слайд 9,10)

T:Well-well, time for a game. You will get one card with the name of the animals. In the card put the missing letter in the gap.

F...x

T...g...r

М.. .nkey

El...phant

W...lf

Be...r

P...nda

R...bbit

(Учням роздаються картки з назвами різних тварин. Учні повинні вставити пропущенні літери. Один із учнів виконує завдання біля дошки. )

Фізкультхвилинка «Head and shoulders»

Head, shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

Head, shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

And eyes, and ears, and mouth,

And nose.

Head, shoulders, knees and toes,

Knees and toes.

T: Молодці, тепер ми можемо відправлятися до наступного пункту нашої подорожі «The Farm». На нас чекає тут цікаве завдання. Нам необхідно скласти пазл і прочитати послання від домашніх тварин.

Гpa «Puzzle» (слайд 13)

(Учні в парах мають скласти картинку тварини і прочитати послання. У кожного ряду своя картинка і своя частина послання. )

III. Заключна частина уроку.

Підбиття підсумків уроку

Т. So, our lesson is coming to an end. What do you remember from the lesson?

Чи сподобався вам урок? Що ми з вами робили на уроці і чого ми навчились?

А зараз давайте зробимо незвичайну квітку «Our English Lesson» з допомогою «смайликів». (Учні розміщують їх на дошці й утворюють квітку.).

2.Домашнє завдання.

Учні мають скласти розповідь про свою улюблену тварину.

docx
Додав(-ла)
Rosliakova Anna
Додано
31 жовтня 2018
Переглядів
675
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку