План-конспект уроку на заявлену тему, мета якого – формування мовної компетенції та матеріалу за темою уроку; розвивати навички логічного мислення,мовну здогадку; розвивати навички артистизму; підвищувати інтерес до вивчення англійської мови,надати кожному учневі проявити свій творчий потенціал. |
Мета:
-автоматизувати вміння і навички учнів з теми з опорою на лексичні одиниці;
- автоматизувати навички мовлення з теми з опорою на зразки мовних карток;
- удосконалити вміння складати речення з конкретними словами, та описувати малюнок;
-формувати фонетичну компетенцію;
-розвивати логічне мислення, мовну здогадку;
-створити доброзичливу атмосферу, виховувати естетичні смаки, працелюбність, надати кожному учню можливість проявити свій творчий потенціал, сприяти розвиткові інтересу учнів до мови, що вивчається.
Обладнання: малюнки до теми «Пори року», кросворд, запис на електронних носіях,екран,схеми, картки із завданнями, підручник М. Ростоцька,О. Карп’юк Англ.мова для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англ.мови.
ХІД УРОКУ
I. Introduction.
1.Привітання. Greeting.
- Good morning children! Good morning, dear guests. I am glad to see you at our lesson. It will be unusual. Today we’ll speak about autumn and winter activities and you’ll practice in asking questions, reading and writing. if we’ll solve the crossword we can find the theme of our lesson.
2.Фонетична зарядка.
Let’s try to pronounce English Sounds in a proper way. Mr. Tongue провітрює кімнату, а комарики тут як тут, дзвенять всюди: [ð], [ð], [ð] – this, that, those, weather, together. Потім Mr. Tongue зачиняє віконце, і комариків погано чути, тільки тихий непевний звук [], [], [] - month, thick, thing, thanks.
Лексичний тренінг
- Now! Look at the window.
- What season is it now?
- What month is it now?
- What day is it today?
- What is the weather like today?
- Is it cold today?
- Is it cloudy today?
- Is it snowing?
II. Основна частина.
3.Brainstorming. Solving the crossword.
Look at the blackboard, you can see a crossword.
It is about weather. Let’s stick the letters with the pictures:
C L S O S U N N Y M U D D Y O D W W I N D Y R A I N Y R M
|
|
|
|
|
|
|||||||
c |
||||||||||||
|
|
|
c |
o |
l |
d |
||||||
|
s |
|
o |
|
||||||||
|
s |
u |
n |
n |
y |
|
m |
u |
d |
d |
y |
|
|
|
|
o |
|
d |
|
||||||
|
|
w |
|
|
w |
i |
n |
d |
y |
|||
|
r |
a |
i |
n |
y |
|
||||||
|
|
r |
|
|||||||||
|
|
m |
||||||||||
4.Let’s play the game “Jumbled words”.
Пишемо місяці з перемішаних літер.
auarJny |
otbreOc |
erurFbay |
vmNoereb |
cmeDbree |
tebrempSe |
-What is the first month of autumn?
-What is the second month of autumn?
-What is the third month of autumn?
5. Let’s have a rest!
- I think you are a bit tired.
- Stand up, please!
- Sit down, please! Thanks.
4. Speaking.
Удосконалення навичок усного мовлення.
Ex.3 pg.47 Ask and answer.
A: Look at picture 1. Is it rainy?
B: No, it is not. It is not rainy. It is warm.
A: Look…2. Is it …?
B: …
5. Гра «Ланцюжок» . Playing game.
- Look at the blackboard. We have a snake. You task is to find activities in the snake.
-What can I do?
Sledgeskiskateplaysnowballsmakeasnowmanplaytennisplayfutballrideabikeflayakite
- My favorite season is …. because I like to … .
- What is your favorite season? Why?
III. . Summery. Підсумок уроку.
7. Завершення уроку, пояснення домашнього завдання.
- Your homework for the next lessons is:
1. Ex.
8. Оцінювання.
- Now let’s sum up. What did we do? You did you best. I’m satisfied with your work.
Your marks…
The lesson is over.