Урок англійської мови для 4 класу.

Про матеріал
Урок розвитку навичок усного мовлення та формування лінгвістичних компетентностей на основі принципів комунікативного методу навчання іноземної мови.
Перегляд файлу

Тема:              My street

 

C:\Users\User\Новая папка\thumb_l_15590.jpg

Цілі уроку: розвивати навички усного мовлення, активізувати пізнавальну діяльність,зацікавлювати учнів у вивченні англійської мови.

Очікуванні результати: учні вмітимуть розповідати про свою вулицю,використовуючи нові слова: between, next to, behind, on the left , on the right , opposite.

Матеріали та обладнання: малюнки із зображенням споруд міста, стікери, чисті листи паперу, олівці, обладнання для прослуховування аудіо файлів.

Урок розраховано на 40хв.

Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих навичок.

 

 

                                        Хід уроку

  1. Початок уроку.

Привітання. Повідомлення теми та актуалізація мети.

Good morning, children! How are you today? Діти відповідають як у них справи. Можна повторити запитання індивідуально, щоб активізувати контакт з окремими учнями.

Доцільним елементом введення в іншомовне спілкування буде коротке спілкування на тему погода у місті. What is the weather like today? Do you like it? What is your favourite weather?

Would you guess the topic of our lesson?

На дошці прикріплена, завчасно, карта вигаданого міста. Для карти виготовленні малюнки споруд міста які кріпляться довільно вчителем. Над  картою записано тему уроку яка закрита папером.  Friends, look at the board. What do you see on the board? Try to guess the topic of the lesson. Діти називають споруди англійською, повторюють за вчителем. Учні здогадуються, що карта вулиці -  тема уроку. Важливо оцінити відгадку класу або індивідуально. Good for you! It is great! C:\Users\User\Новая папка\ee16152bc17886c399af24c88d4915ed.jpg

  1. Основний етап уроку.

Let`s listen to the new words. A bakery, a police station,  a library,  a bus stop. Look, listen and repeat.

Введення нових слів з використанням флеш карток.

Next task is guessing game. Try to find out mistakes at the teacher`s map on the board, listen and read the text. Учні слухають та читають оповідання про вулицю на якій живе Нік. Відповідають на запитання Where is a sweet shop?(a bakery, a pet shop,…). Help me change the map. Діти виходять  до дошки і допомагають змінити розташування споруд на мапі.

Хвилинка для відпочинку. The song of people

Let`s have fun. Listen to lovely music. Would you dance and sing a song.

Лунає музика. Діти співають та рухаються.

Для узагальнення пропонується робота в групах. Turn round and make a group of 4. Describe the street of your dream. Present your work. Діти повертаються  до пари що сидить позаду, утворюють групу з 4. Отримують завдання зобразити вулицю своєї мрії і зробити коротке повідомлення про місце розташування споруд на цій вулиці. Кожна група презентує свою роботу перед класом.

 

 

 

III. Заключний етап уроку.

1. Завдання додому: Prepare a short report about your street. Підготуйте коротке повідомлення про вулицю на якій ви живете.(6 речень)

2. Підсумки уроку. You are great! You work hard. Describe your smile and stick to the board. Учні по-черзі закріплюють смайлики що демонструють настрій.

3. Завершення уроку. You can talk about your street. I believe it`s not hard. The lesson is over.  Good bye!

 

 

                              C:\Users\User\Новая папка\images.jpg

docx
Додав(-ла)
Антіпа Дмитро
Додано
15 березня 2020
Переглядів
870
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку