Навчальна мета уроку: активізувати лексичні навички мовлення сформовані на попередніх уроках, розширити словниковий запас з теми «Traditional food», повторити фонетичні вміння (зокрема правильну вимову за транскрибцією), граматичні навички формування питань
План-конспект уроку
англійської мови у 6 класі
Тема уроку: «Традиційна кухня народів світу. Українська кухня»
Мета уроку:
Обладнання уроку: підручник (We learn English: підруч. для 6 класу загальноосвіт. навч. закладів / Алла Несвіт. – К: «Генеза», 2014. – 224с.)); завдання для фонетичної розминки, фотокартки для визначення теми уроку (на дошці), картки для розподілу на групи, картки з завданнями для групової роботи (Додаток 1).
The course of the lesson
(Хід уроку)
The beginning of the lesson (Організаційний момент)
T: Good morning, children! I’m glad to see you!
Let’s recollect our poem
Red, yellow, green and blue
Hello Vera, how are you?
Red, yellow, green and blue
Hello Ann, how are you?
Red, yellow, green and blue
Hello Sasha, how are you?
How are you?
How do you feel today?
Look at the window. What is the weather like today?
Do you like this weather?
And what season is it now? (діти дають відповіді на питання)
|
+ |
|
= ? |
T: Look at the pictures and say what are we going to speak about (діти дають відповідь)
T: On today`s lesson we`re going to speak about Traditional food (different countries and Ukraine too). So, let`s start.
Checking homework: page 65 ex. 7 (перевірка домашнього завдання за підручником (We learn English: підруч. для 6 класу загальноосвіт. навч. закладів / Алла Несвіт. – К: «Генеза», 2014. – 224с.))
The main part of the lesson (основна частина уроку)
[i:] – sweet, tea, tea-break, Easter, meat, cheese, pizza
[i] – biscuit, chips, Christmas
[ai] – pie, slice, kind, type, like, knife
[æ] – sandwich, salad, have
[ei] – cake, made, mayonnaise, plate, table
[λ] – bun, others, lunch, butter
[o] – shop, strong, tablecloth, sausage, teapot
[o:] – sort, fork, salt, water, more
[u] – pudding, woman, put, full, look
[u:] – tooth, juice, spoon, food, too
[əu] – roll, slow, rose, phone, know
Italian cuisine – учень 1 |
French cuisine – учень 2 |
Greek cuisine – учень 3 |
English cuisine – учень 4 |
Ukrainians cuisine – учень 5 |
Japanese cuisine – учень 6 |
Chineese cuisine – учень 7 |
Germans cuisine – учень 8 |
(Розподіл на чотири групи відбувається наступним чином: учні обирають картки, запропоновані вчителем. Картки з одного боку однакові, тому школярі не можуть знати наперед, у якій групі вони працюватимуть)
TASKS in Appendix 1
Summing up (підсумки уроку)
T: So, children, let`s summarize our work at the lesson. What did you like to do at the lesson? Was it difficult for you? (діти дають відповіді, підбиваючи висновки)
T: Thank you for the lesson and good-bye!
Home task (exercise 2 page 69 за підручником We learn English: підруч. для 6 класу загальноосвіт. навч. закладів / Алла Несвіт. – К: «Генеза», 2014. – 224с.))
Appendix 1
(Додаток 1)
TASKS
for working in groups
Task 1. Match words in columns. Derived statement much with pictures |
|
The Italians like |
pizza and spaghetti |
The French like |
coffee and cheese |
The Greek like |
olivas and oranges |
The English like |
bacon and eggs |
The Ukrainians like |
borshch and vareniky |
The Japanese like |
fish and vegetables |
The Chineese like |
vegetables and rice |
The Germans like |
sausages and chicken |
|
|