Дата:
Клас: 1
Тема: Тварини
Підтема: Узагальнення вивченого вивченого матеріалу з теми «Тварини»
Цілі: формувати комунікативну та фонологічну компетентності (предметні): навички усної взаємодії іноземною мовою, практикувати у вживанні вивчених лексичних одиниць, повторити вивчені літери алфавіту; розвивати ключові компетентності здобувачів освіти:
спілкування іноземними мовами – розвивати мовну здогадку;
ініціативність та підприємливість – ініціювати усну взаємодію іноземною мовою за допомогою ігрових форм навчання;
уміння вчитися впродовж життя - уміння самостійно шукати інформацію та розвивати мовну здогадку;
здоров’язберігаючу - розвивати та підтримувати прагнення до здорового способу життя; залучати здобувачів освіти до підтримання свого здоров’я протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксації;
Очікувані результати: на кінець уроку здобувач освіти зможе:
називати тварин, їх колір та розмір;
описувати улюблену тварину;
відповідати короткими фразами на запитання;
називати вивчені літери;
складати короткі діалоги в межах вивченої лексики.
Інтегрована змістова лінія, що реалізується: Громадянська відповідальність (здобувач освіти вибудовує товариські стосунки з оточуючим світом)/Здоров’я і безпека (розуміє та вибудовує зв'язок людини з навколишнім середовищем)
Хід уроку
1. Початок уроку
І. Організація класу. Привітання.
Greeting
T: Stand up! Stand up straight! Good morning, pupils!
P: Good morning! Good morning! Good morning to you!
Good morning, Good morning! I am glad to see you!
T: I am glad to see you too.
T: Send me you smile. Send your smile to each other.
T: Sit down, please.
II. Мовна розминка
Warming-up
T: Let's sing the song “How are you today?”.
T: I am happy today. And how are you today?
P: I am … (fine, ok, so-so, happy, sad, hungry, good, great, wonderful) today.
III. Повідомлення теми та цілей
Окреслення очікувальних результатів
2. Основна частина уроку
IV. Практика у мовленні
Practice
1. Look, do and say
T: Let’s play a game. Давайте перевтілимось у тварин. Look at me. What is it?
P: It is a … .
2. Гра "What pet have you got?"
(див.додаток)
T: You have got a card. Say what pet you have got.
P: I have got a … .
3. Гра "Touch"
Фізкультхвилинка
Walking, walking,
Walking, walking,
Hop! Hop! Hop!
Hop! Hop! Hop!
Running, running, running,
Running, running, running,
Now let’s stop!
Now let’s stop!
5. "Yes or No"
T: Look at the pictures. Is it black (white, yellow, pink, red …)?
P: Yes, it is / No, it is not.
6. Гра «Animals domino»
Фізкультхвилинка
Clap, clap, clap your hands
Clap your hands together.
Stamp, stamp, stamp your feet
Stamp your feet together.
Dance, dance, dance a dance
Dance a dance together.
9. Повторення вивчених літер
https://www.youtube.com/watch?v=KBPAI6qLW5o
10. Ігри з алфавітом (додатки)
11. Розучування віршика:
1-a cat,
2-a bat,
3-a dog,
4-a frog,
5-a hare,
6-a bear.
(Робота з додатком+повторення рахунку (учні повинні зафарбувати картинки, описати тваринок та дописати й прокоментувати цифри відповідно до вивченого віршика, можна декламувати віршик у ролях)
3. Заключна частина уроку
1. Підсумки
Summarizing
Рефлексія
1) Чи сподобався вам наш сьогоднішній урок?
2) Що нового ви сьогодні дізналися?
3) Яка частина уроку вам найбільше сподобалася/не сподобалася? Чому?
4) Самооцінювання учнями слоєї діяльності на уроці
Т:Stand up, children! The lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye!
Song “Bye-bye”
I have got a .
It is big/ small.
It is .