Урок англійської мови за підручником Оксани Карп`юк у 2 класі на тему "Happy Birthday!". До уроку є цікава презентація. На уроці використані пісні ``Yfppy birthday to you!`` та ``Colours``.
Перетіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Конспект уроку на тему:
«День народження»
2 клас
Вчитель англійської мови
Мацюк О. Я.
2014 рік
Тема: Let`s play !
Підтема:Привітання з Днем народження.
Мета:
Навчальна:
Повторити вивчену лексику за темами « Кольори», «Іграшки», «День народження» та активізувати її вживання в усному мовленні;
Удосконалювати навички вживання іменників у присвійному відмінку.
Повторити літери алфавіту та звуки;
Продовжувати формувати у дітей навички говоріння та письма.
Тренувати учнів у читанні.
Розвиваюча:
розвивати навички аудіювання ;
розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість, мовлення;
Виховна:
Виховувати прагнення вивчати англійську мову;
Виховувати культуру спілкування, доброзичливі взаємини;
Виховувати чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість.
Обладнання та навчальні матеріали: комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійний додаток до підручника , презентація до уроку, підручник «English 2» О.Д.Карп’юк, тематичні малюнки, коробка з іграшками, ведмедик.
Хід уроку
І. Привітання. Організація класу.
– Good morning, dear children and guests! I am glad to see you.
ІІ. Повідомлення теми уроку.
The topic of our lesson is “Happy birthday!”. Сьогодні ми з вами поговоримо про день народження та подарунки,які отримуємо чи даруємо на день народження.
ІІІ. Фонетична хвилинка. (смайлик №1)
-Let`s start our lesson with a phonetic drill.
Look, listen and repeat the sounds:
[i] – is, little, pretty.
[ai ] – I, like, my.
[ o:l ]- doll, small.
Repeat the rhyme: My pretty doll is very small.
I like my pretty little doll.
IV. Уведення в іншомовну атмосферу. (смайлик №2)
Сhildren , we have a guest at our lesson. Who is this? ( This is a teddy).
His name is Tom. It is his birthday today.
How old is Tom? Listen to the rhyme. (Ex. 2, p. 77)
( Діти вивчають вірш з опорою на зразок)
P |
R |
E |
S |
E |
N |
T |
C |
A |
K |
E |
C |
A |
R |
D |
V.Каліграфічна хвилинка. (смайлик №3)
Учні пишуть по рядку складених слів:
present, cake, card.
VI. Повторення вивченої лексики з теми «Іграшки» .
-Які подарунки люблять одержувати діти на День народження? They are toys, of course. Звичайно, це іграшки.
Look and say what toy is this. (діти називають назви іграшок на тематичних картках)
(співають усім класом)
(English 2, Unit 5, Words, Game 1)
Учні повинні розмістити вивчені до теми слова під відповідними малюнками.
Dear children! Tom has got a surprise for us. It is a game “Bingo!” Let`s play it.
Учням роздаються листи для гри. Вчитель витягає картки з назвами іграшок по одній і називає їх, учні викреслюють названі слова. Чия картка буде закреслена повністю, той і переможець.
VII. Повторення вивченого матеріалу з теми «Кольори»
1)Бесіда з учнями
- The toys are of different colors. Let`s remember them.
Учням загадуються загадки про кольори.
Answer: What colour is the train? What colour is the robot? What colour is the teddy?
2) Пісня – хоровод «Brown and yellow» ( разом з ведмедиком)
VIII. Вивчення нової мовленнєвої структури « What a …!»
Робота з підручником.
Ex.2 p. 74 Listen and repeat. Діти повторюють і перекладають діалог.
-Щоб передати захоплення, речення починають словами «What a … « і вимовляють підвищеною силою голосу.
Переклад речень зі слайду
Ex.1 p. 76 Look and say.
IX. Перевірка домашнього завдання. ( смайлик № 8)
HAPPY BIRTHDAY !
(Учні підписують вітальні листівки )
Х.Закріплення вивченого матеріалу. (смайлик № 9)
Пісня «Happy birthday to you!»
XI. Домашнє завдання.
Впр.1-2, с. 77 Вчитель пояснює домашнє завдання.
XII. Підсумок уроку.
Оцінювання учнів.
-Що нового ви сьогодні дізнались? Чого навчились?