Module 5: My house Lesson «Our world»
Тема: Моя улюблена кімната
Мета: повторити та активізувати лексику теми, ознайомити з новими ЛО та фразами; повторити структури There is, There are, вчити давати відповіді на запитання; розвивати навички читання, аудіювання, увагу та пам'ять; виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями, підтримувати доброзичливу атмосферу.
Обладнання: ілюстрації, підручник, робочий зошит, мультимедійна презентація, аудіо файли
ХІД УРОКУ:
І. Підготовка до сприймання іншомовного матеріалу.
1. Привітання
2. Фонетична розминка.
3. Активізація знань учнів.
а) запитання-відповідь
б) вчитель показує картки, учні називають слова, які вивчили минулого уроку.
4.Перевірка виконання Д.З.
ІІ. Основна частина уроку.
а) інтерактивно-інтерактивна гра (слайд 2) https://learningapps.org/display?v=pgjrdavsn21
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Підготовка до сприймання тексту
а) повторити назви кімнат (слайд 3-6)
б) читання слів з тексту (слайд 7)
а) аудіювання, учні слухають та слідкують;
б) як слова почули? Які були знайомі? Чи все зрозуміло?
в) діти читають текст
5. Фізкультхвилинка
6. Впр 2 с.61
а) робота з тематичними картками
7. Граматичний матеріал There is There are
а) перегляд відео (слайд 8) https://www.youtube.com/watch?v=n7LbW1LGu28
б) пояснення за допомогою речей класної кімнати
в) діти самостійно складають речення
г) інтерактивна гра (слайд 9) https://learningapps.org/display?v=pseqgqvvn21
8. Аудіювання. Впр 3 с.61
9. Письмо. Впр 2 с.42 (Workbook)
III. Заключна частина уроку
.