Підтема: Подорож. Транспорт. Робота в парах.
Словниковий диктант
Мета: Повторити навчальний матеріал з теми»Подорож»,формувати артикуляційні навички, вправляти учнів в усному мовленні(діалог, монолог).Розвивати навички говоріння, аудіювання ,логічне мислення ,увагу, спостережливість, організувати практикування учнів у вживанні засвоєного матеріалу в діалогічному мовленні, перевірити рівень засвоєння вивчених слів .Виховувати культуру спілкування ,прагнення вивчати англійську мову, формування інформаційної компетенції.
Обладнання: підручник, робочий зошит ,плакат з англійською абеткою, картки для фонетичної та мовленнєвих розминок.
Тип уроку: Мовний комбінований
Хід уроку
I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.Привітання
-Good morning,boys and girls.Glad to see you.
Sit down,please.
2.Фонетична розминка
[w]
[ l ]
[ t ]
[ æ ]
[ ð ]
Повторюємо вірш
1.Why do you cry ,Willy?
Why do you cry?
Why, Willy ? Why, Willy ?
Why, Willy ? Why?
2.Мовленнєва розминка
а)Робота в парах
-What is your name?
-Where do you live?
-How old are you?
-How are you?
b)Вправа 4 с 84
II.Основна частина
1.Повідомлення теми та мети уроку.
Today we are going to speak about traveling and we are doing word dictation
2.Повторення матеріалу,введеного на минулих уроках.
а)Активізація лексики
b)Словниковий диктант
To take off купе
To go by train подорож
A tour вагон
A compartment від їзд
A carriage місто
To land приземлятися
Departure злітати
A city село
To go by ship станція метро
A village банк
A metro station подорожувати поїздом
A bank подорожувати кораблем
3.Фізкультхвилинка
4.Навчання сприймання на слух(Аудіювання)
а)Вправа 3 с 84
b)Запис відповідей у зошити.
5.Практикування учнів в усному мовленні.
а)Увведення і опрацювання мовленнєвих зразків
1.Why don’t you...?-
(Чому б тобі не…?)
2.Don’t worry.
b)Практикування у вживанні
Вправа 2 с 84
с)Діалог
III. Заключна частина
1.Повідомлення домашнього завдання
Вправа 6 с 84
2.Підведення підсумків уроку
3.Оцінювання