Клас 2
Урок англійської мови на тему « Найкраще фото»
Мета уроку: навчити учнів брати участь в діалогах та розказувати про свою сім’ю при описі світлин, формувати навички читання слів з літерами A, I в закритих та відкритих складах; розвивати увагу ,навички сприймання англійської мови на слух учнями; прищеплювати любов до своєї сім’ї та позитивне ставлення до оточуючих людей.
На кінець уроку учні зможуть розповісти про свою сім’ю в межах 4-5 простих речень.
Обладнання: світлини або малюнки родин учнів, відео записи пісень, підручник О.Карпюк.
План уроку
1. Орг.момент.
2. Мовленнєва зарядка.
А) Пісня “Hello!”
Б) Діалог в режимі вчитель-учні.
3. Читання слів на стор.18.
А). Читання після вчителя;
Б) Читання учнями по стовпчику.
4. Фіззарядка під пісню «Action Song».
5. Говоріння про сім’ю:
А) Діалог в режимі Вчитель-учні.
Б) Інтерактивне завдання.Гра «Два кола».
В) Усний опис світлин з родиною або малюнків.
Г) Обговорення розповідей учнів.
6. Підбиття підсумків урока.
Хід уроку:
Good morning, children! Nice to meet you! How are you today?
А) Пісня “Hello!”
Hello, hello!
How are you today?-
I`m happy, happy, happy!
Hello, hello!
How are you today?-
I am sad, sad, sad!
Hello, hello!
How are you today?-
I am hungry! I`m hungry today!
Б) Діалог в режимі вчитель-учні.
How are you today?- I am happy( sad, hungry, so-so.)
Cat-Kate
Jam-Jane
Dad- game
Sam-name
Six-five
His-kite
Sit-ride
Pig-nice
А). Читання після вчителя;
Б) Читання учнями по стовпчику.
4. Фіззарядка під пісню «Action Song».
Na-na-na
I`m so happy.
Oh,so happy!
Sing with me!
Na-na-na
I`m so happy.
Oh,so happy!
Sing with me!
Clap, clap, clap your hands!
Stomp, stomp, stomp your feet!
Swing, swing,swing your arms!
Dance everybody and sing with me!
Na-na-na
I`m so happy.
Oh,so happy!
Sing with me!
Na-na-na
I`m so happy.
Oh,so happy!
Sing with me!
Jump, jump, jump around!
Touch the sky and touch the ground!
Shake, shake, shake your hips!
I know a song and it goes like this!
Na-na-na
I`m so happy.
Oh,so happy!
Sing with me!
Na-na-na
I`m so happy.
Oh,so happy!
Sing with me!
А) Діалог в режимі Вчитель-учні.
Have you got a mother?
Have you got a father?
Have you got a sister?
Have you got a brother?
Б) Інтерактивне завдання. Гра «Два кола».
В) Усний опис світлин з родиною або малюнків.
Here is my family.
This is my mum.
She is a doctor.
This is my dad.
He is a …
This is my sister.
Г) Обговорення розповідей учнів.
6. Підбиття підсумків урока.