Урок англійської мови в 6 класі "Sports and Games"

Про матеріал

Узагальнити знання учнів з теми: “Sports and Games”.

Поглибити та розширити знання учнів з пройденої теми.

Закріпити пройдений лексичний та граматичний матеріал.

Розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення.

Розвивати навички читання та письма.

Розвивати пам'ять, логіку, мислення, активність учнів.

Підвищувати мотивацію учнів до вивчення англійської мови.

Виховувати уміння працювати в групі та індивідуально.

Прищеплювати любов до спорту.

Перегляд файлу

Конспект відкритого уроку у 6 класі
з теми: “Sports and Games ”.

 

План уроку:

  1. Організаційний момент
    • Мовленнєва зарядка (бесіда за питаннями)
  •      Ознайомлення з назвою, тематикою та задачами уроку
  1. Фонетична зарядка (відпрацювання звуків, вірші)
  2. Основна частина уроку № 1
    •      Робота з малюнками
    •      Відпрацювання граматичного матеріалу
    •      Діалогічне мовлення
      1.    Фізкультхвилинка
      2.    Основна частина уроку № 2
  •      Закріплення граматичного матеріалу
  •      Виконання вправ
    1.    Оголошення домашнього завдання
    2.    Підведення підсумків уроку

 

Мета уроку:

  •      Узагальнити знання учнів з теми: “Sports and games”.
  •      Вдосконалювати навички та уміння.

 

Задачі:

1. Освітні:

  •      Поглибити та розширити знання учнів з пройденої теми.
  •      Закріпити пройдений лексичний та граматичний матеріал.

 

2. Розвиваючі:

  •      Розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення.
  •      Розвивати навички читання та письма.
  •      Розвивати пам'ять, логіку, мислення, активність учнів.

 

3. Виховні:

  •      Підвищувати мотивацію учнів до вивчення англійської мови.
  •      Виховувати уміння працювати в групі та індивідуально.
  •      Прищеплювати любов до спорту.

 

Оснащення: проектор з екраном, картки із завданнями, плакат с граматичним матеріалом з теми: «Спеціальні запитання».

 

 

Хід уроку

 

  1.    Організаційний момент. (7 хв.)

Привітання. (1 хв.)

Учитель: - The bell has gone. Stand up, please.

Good morning, boys and girls! 

 

Учні: - Good Morning to the school,

             Good morning to the flag,

             Good morning to the pencils and the pens.

             Good morning to the teacher,

             Good morning to the guests,

             Good morning to learning with my friends!

Мовленнєва зарядка (бесіда за питаннями) (1 хв.)

Учитель: - Sit down please.

  Now please answer my questions:

  1. Who is on duty today?
  2. What date is it today? (Учень записує дату на дошці, інші – в зошиті)
  3. What day is it today?
  4. Who is absent today?
  5. What is the weather like today?
  6. How are you today?

OK. Thank you

 

Ознайомлення з назвою, тематикою та задачами уроку. (2 хв.)

Учитель: - Children, how do you think, is it important to go in for sport? (Відповіді дітей)
Today we are going to finish our topic “Sports and games”. We shall do different exercises: we shall act the dialogue, and then we’ll revise some grammar material and so on.

So, our tasks for today are:

  • To develop and broaden knowledge on the topic “Sports and Games”;
  • To fix lexical and grammatical material;
  • To develop speaking, reading and listening skills;
  • To increase motivation to learning English;
  • To ensure interest to the sport.

(Діти по черзі читають задачі уроку)

 

  1.    Фонетична зарядка (відпрацювання звуків, вірш) (3 хв.)

На екрані зображені слова на фонетичне відпрацювання звуків.

Учитель: - Look at the blackboard and repeat after me.

                    Will you repeat the words after _______?

 

[æ]

[ei]

[u:]

[o:]

[p]

[b]

can

day

school

basketball

play

boy

 

play

football

volleyball

 

ball

 

volleyball

 

football

 

football

 

Учні повторюють слова спочатку за учителем, потім за учнем.

Учитель: - Now let’s read the poem. (Вірш читає бажаючий учень, інші за ним повторюють)

                           School is over - we can play

                           We can play the whole day:

                           Basketball and volleyball

                           And the boys can play football.

 

3. Основна частина уроку № 1. (8 хв.)

Робота з малюнками. Відпрацювання граматичного матеріалу. (3 хв.)

 

Учитель: - Children, please look at the screen. There are some pictures with different kinds of sport. Look at them and say what kinds of sport they are. Then make sentences with these words
in Present and Past Simple.

 

Робота у групах. Діалогічне мовлення. (3 хв.)

Учитель: - Now we’ll have a group work. Please, make two groups. I’ll give you cards with phrases. Your task will be to make dialogues with them. Then you’ll act this dialogue.

Учні складають з поданих фраз діалог. Група, яка виконала завдання першою, розігрує діалог. Потім можливість продемонструвати виконане завдання надається другій групі.

 

Dialogue.

Dan: Do you like sports?

Bob: Yes, I do.

Dan: What sports do you go in for?

Bob: I go in for hockey in winter and football in summer. And what about you?

Dan: I like skating in winter and volleyball and tennis in summer.

Bob: Can you play tennis well?

Dan: Yes, I can. And what sport game can you play well?

Bob: I think I can play hockey well. I want to be a sportsman.

Dan: Oh, thats fine.

 

  1.    Фізкультхвилинка. (2 хв.)

Учитель: - Now let’s have a rest. _______, come to the blackboard and start doing exercises, and your classmates will repeat them after you.

                            Hands up, Hands down,

                            Hands on hips, sit down,

                            Hands to the sides

                            Bend left, Bend right

                            One, two, three hop!

                            One, two, three stop!

                            Stand still!  Sit down!

Один з учнів проводить фізкультхвилинку.

Учитель: - Ok. Thank you. Let’s continue our work.

 

  1.      Основна частина уроку № 2. (9 хв.)

Закріплення граматичного матеріалу з теми «Спеціальні питання». (3 хв.)

 

Учитель: - На початку уроку я задавала вам декілька питань. Скажіть будь ласка, якого типу вони були? (Спеціальні) Як ви дізналися,що це саме спеціальні запитання? (Вони починалися з питального слова). Які ви знаєте питальні слова? (Учні по черзі називають відомі їм питальні слова).

Зараз подивіться на екран. Ви бачите декілька питальних речень. Але в них є пропуски. На вашу думку, що має бути на місці цих пропусків? (Питальні слова). Правильно. Зараз ваше завдання у зошитах записати ці речення, заповнюючи пропуски.

(Діти письмово виконують завдання, потім кілька учнів читають речення).

 

Учитель: - Today we have guests at our lesson. They are famous sportsmen. And they want you to guess their kind of sport. You have to ask them special questions. So, let’s greet our first guest.

(До кабінету по черзі заходять учні-спортсмени. Діти задають їм спеціальні питання та за відповідями здогадуються, хто який вид спорту представляє).

Учитель: - Ok. Well done. Thank you for your work.

Сканворд. (2 хв.)

Учитель: - Now please take these copies. Find the words, concerning with the topic “Sport and Games”.

(Учні знаходять слова з теми «Спорт», вголос по черзі читають та перекладають їх).

  1.    Оголошення домашнього завдання. (2 хв.)

Учитель: - Now please open your diaries. Write down your home task. You should write a short composition about your favourite kind of sport and make 5 questions about sport for your partner.

(Учні записують домашнє завдання).

 

  1.    Підведення підсумків уроку. (2 хв.)

Учитель: - Thank you for your work. I think we’ll stop there. Don’t forget to give me your diaries. I’ll give you marks. The lesson is over. Goodbye.

doc
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
23 березня 2018
Переглядів
1320
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку