Тема уроку: Відпочинок на морі. Історія «У пастці»
Мета уроку:
Навчальна- забезпечити засвоєння лексичного та граматичного матеріал по темі: Відпочинок на морі.
-формувати уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання;
-формувати навики роботи з підручником та зошитом із друкованою основою ;
-формувати уміння конкретизувати набуті знання та використовувати їх на практиці;
Розвиваюча -сприяти збагаченню словникового запасу та розвитку зв’язного мовлення;
- розвинути навички аудіювання та читання;
-сприяти розвитку спостережливості, уваги, уяви та мислення;
-формувати вміння працювати за зразком та вказівками вчителя;
Виховна -виховувати уважність, зібраність, спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку :комбінований
Обладнання: підручник, зошит, аудіо та відео запис, наочність,
роздатковий матеріал
Очікуваний результат : учні повинні показати свої знання по вивченій темі, використовуючи вивчений лексичний та граматичний матеріал в усному та писемному мовленні при різних видах роботи
Учні вміють працювати в групах і в парах.
План уроку
1.Організаційний момент
Привітання. Повідомлення теми та мети уроку ( з використанням формувального оцінювання)
Good morning boys and girls! I’m glad to see you! How are you?(Діти відповідають усно, та з використанням кольорів Лего.
Today we’ll speak watch and read about your favourite beach activities .Let’s start our lesson.
Warm-up
2. Фонетична зарядка
I like coffee,
I like tea,
I like swimming in the sea!
I like ice-cream,
I like cake,
I like sailing in the lake!
Let’s play a game “Snowball”
3. Мовна зарядка.
Dialigue T-Ps
T. What’s your favourite beach activity?
P1. I like playing in the beach.
P2. I like making a sandcastle.
P3. I like looking for shells.
P4. I like flying a kite…………
4.Повторення та закріплення лексичного матеріалу
Choose the words which we can use with these verbs (matching) :
Fishing on the phone
playing to the radio
cleaning at the beach
playing a book
talking the goggles
dancing with the dog
listening the guitar
reading by the sea
Make up your own sentences with these word-combinations
Ex. I’m fishing at the beach. He’s ppaying with the dog.
5.Фізкультхвилинка
6.Основна частина уроку
6.1 Повторення вивчених попередньо слів:
Play with a ball and translate the words
6.2 Перегляд відео «The Trap»
a) Pre – watching stage
- Can you swim?
T. writes word TRAP on the board. Draw a picture of a spider in the box.
-Can the spider get out?
(No, it can’t. It’s in the trap)
b) While watching stage
Children watch the video and follow in their books/
c) Post- watching stage
T. – Who has a problem? ( Ben can’t get his arm out of a shell)
- Does the shark like Horax? (No, it doesn’t)
- Where do Ben and Lucy find the next letter?
(The fish make an S shape)
6.3 Читання історії The Trap.
Play the recording pausing for the pupils to repeat. Different pupils read out what the characters say in each frame .(Самооцінювання)
Post- reading stage ( S.B. p. 48, 49)
7. Подача домашнього завдання.
8. Підсумок уроку. Оцінювання.