Показовий урок з англійської мови у 1 класі
Тема. Іграшки. Літера «Dd».
Мета. формування мовленнєвих компетентностей: вивчити літеру «Kk»повторитита закріпити використовування у власному мовленні лексичних одиниць з тими «Іграшки», побудова речень з конструкцією «I have got…»; формулювання загальномомленнєвихкомпетентностей: вчити реагувати на команди вчителя, ситуативно-діалогічне мовлення учнів;
формування загальнокультурних компетентностей: формування гендерної рівності, формувати вміння оцінювати себе самостійно, розвивати інтерес до вивчення іноземної мови, розширювати кругозір.
Обладнання: тематичні ілюстрації, відеозапис пісень, фізкультхвилинки, лего-дупло, лоти для аукціону, смайлики, ілюстрації.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Перебіг уроку.
І. Оргмомент. Введення в іншомовне середовище ( 2хв.)
1. Привітання
T.: Goodmorning, children!
P-s: Goodmorning, teacher!
T.: How are you?
P-s: I’m fine, thank you.
T.: How are you, teacher?
P-s: I’m, thank you.
T.: I’m glad to see you!
P.:I’m glad to see you too.
2. Пісня
- Sing a song «Phonic»
https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
II.Оголошення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності (30 с.)
T: Today we’ll continue to study English letters and unit «Toys».
ІІІ. Фонетична зарядка. Актуалізація опорних знань.
T.:Name the letter, sound and words. (вчитель демонструє картку з літерою, а діти мають назвати її, відповідний звук і слова на цю літеру).
P-s.: Aa (ei) – [ᴂ] – ant;
Bb (bi) – [b] – book, baby;
Ee (i) – [e] – elephant.
Tt, Ss, Ii, Oo.
IV. Вивчення нової літери
What is it? – It is a dog.
- Який звук на початку слова? Звук [d]позначається літерою «Dd».
Визначення першої літери у слові.(1 хв)
3.Вправа з ейдетики «letter Dd»
4. Читання слів
Dan, Dan, Dan, Dan, Dan. Dad, dad, dad, dad. And, and, and, and, and. Bed, bed, bed, bed. A pen and a bed. It is a bed. It is not a bed. |
Ден тато і ліжко Олівець та ліжко. Це ліжко. Це не ліжко. |
- Розглянемо з яких елементів складається літера Dd.
- На яку українську літеру схожа? (Dd)
- Напишіть літеру в повітрі, а тепер пальцем на парті. Напишіть літеру Dd у своїх картках.
https://www.youtube.com/watch?v=-iMGSD_35pM
https://www.youtube.com/watch?v=TF4zpNGkZ5Q
- Let’s have a rest.
VI. Повторення лексичних одиниць з теми.
Вчитель показує ілюстрацію іграшки – учні називають її англійською мовою.
- Name the toy.
- Вчитель називає іграшку, а учні жестами показують.
На приклад:
Plane – руки в сторони
Car – руки на рулі автомобіля
Doll – колихання на руках
Bike – руки на рулі велосипеда
Kite – піднімання руки в гору, імітуючи хвилю.
- Я кажу «Day» - ви дивитеся на дошку і намагаєтеся запам’ятати всі викладені ілюстрації іграшок. Коли я кажу «Night» - ви закриваєте очі, а я знімаю одну ілюстрацію. Коли почуєте знову слово “Day” – відкрийте очі і скажіть, яку ілюстрацію я забрала.
- Визначте, якими іграшками можуть грати дівчата, а якими хлопці. Green block – toys for boys, red – for girls, yellow – boys and girls.
kite, car, doll, ball, plane, train, drum, bike, robot, teddy
- Вчитель на вухо називає іграшку, дитина показує всім. Той, хто відгадує має скласти речення
- I have got (a kite).
- А чи може хлопчик грати лялькою, а дівчинка машинкою?
- Можливо хлопчик, який грається лялькою у майбутньому стане модельєром, а дівчинка, яка полюбляє машинки, поїзд чи літак, стане інженером-конструктором і розроблятиме нові моделі машин.
VII.Фізкультхвилинка «Boys and girls» (1 хв.)
Girls: turn around!
Boys: jump
Girls: run
Boys: fly
Girls: swim
Boys: go
All together: clap your hands!
VIII. Закріплення синтексичної конструкції «I have got …»
- Hello!
- Hello! What is your name?
- My name is . . What is your name?
- My name is …
- I have got a (car).
- I have got a …
- Work in pairs.
- Let's listen to the dialogues of three pairs of students.
IX. Підсумок уроку.
1. Бесіда (1 хв.)
- Яку літеру, слова вивчили? Я сказати, що у вас щось є?
2.Складання діаграми (3 хв.)
- Створимо діаграму «Успіх класу на уроці»
- Оберіть кубик кольору, що відповідає успішнсті вашої роботи на уроці: зелений – все виходило, все зрозуміло, жовтий – були певні труднощі, червоний – нічого не зрозуміло.
- Отже, більшість учнів нашого класу вважають, що …. на уроці.
- Stand up! The lesson is over. Good bye!