Клас: 2
Вчитель: Тетяна Петрова
Тема: “Balloons Party at our School”
Мета уроку:
- ознайомити учнів з традиціями англомовних країн;
- вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по комунікації в групах;
- активізувати вивчену лексику з тем «Шкільне приладдя», «Подарунки»;
2. розвивальна:
- розвивати фонематичний(інтонаційний)слух учнів, здатність до імітації;
- увагу, кмітливість, мовленнєву реакцію, логічне мислення, комунікативні і творчі здібності;
3. виховна:
- стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови;
- виховувати шанобливе ставлення до традицій країни, мова якої вивчається.
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань
Обладнання: повітряні кульки, іграшки, ілюстративний матеріал, ІКТ.
Хід уроку:
1. Вступне слово.
Шановні батьки, вчителі, любі діти! Сьогодні ви всі запрошені на свято повітряних кульок. Це свято дуже популярне в багатьох англомовних країнах. Його влаштовують на День народження. Всюди розвішують повітряні кульки різних кольорів, а щоб було весело та цікаво, до кульок чіпляють якесь завдання і всі, хто бажає, можуть брати участь в цих розвагах. Давайте і ми сьогодні порозважаємось, а також переконаємося, що вивчати англійську мову дуже цікаво та весело!
T: Dear friends, we are glad to meet you at our Balloons Party.
Today pupils of the 2nd form show you what they have learnt at their English lessons. Let’s meet our participants.
Ps: “Hello” Song
T: Hello, friends! How are you?
Ps: I am fine, thank you!
T: You see a lot of nice colourful balloons, every balloon has got a task. So let’s start our party.
RED BALLOON – Let’s Count!
T: Let’s count how many balloons. (7)
Prepare your hands, let’s count together. Clap your hands. (10, 15, 17)
T: Well done! Let’s check the next balloon.
ORANGE BALLOON – Recite A Poem
T: Let’s recite poems about colours!
P1: I have many pencils
Red and green, and blue.
I’ll draw a picture
And give it to you.
Ps: Щоб навчитись малювати
Треба кожен колір знати:
P2: Green зелений як травичка,
P3: Blue блакитний як водичка,
P4: Yellow жовтий як курчатко,
P5: Grey як сіре мишенятко.
P6: Pink рожевий наче ружа,
P7: Black – це чорний як калюжа,
P8: Red червоний наче мак,
P9: Purple схожий на буряк.
P10:White – це білий-білий сніг,
Що у лісі вкрив барліг.
P11: А в барлозі ведмежатко
все коричневе як татко.
Brown спина, Brown боки
Сплять ведмеді-лежебоки.
P12: А розтане сніг вся балка
Буде violet у фіалках.
P13: A red balloon,
P14: A green balloon,
P15: A pink balloon, too.
P16: A yellow balloon,
P17: A white balloon,
P18: A blue balloon for you! (balloons for parents)
T: Good for you. Sit down, please. Let’s check the next balloon.
YELLOW BALLOON – Answer the Questions
T: You see a lot of toys. Do you like to play?
Ps: Yes!
T: Look and answer the questions.
- Is it a ball? Is it a dog?
- Is it a doll? Is it a kite?
- Is it a train? Is it a bike?
My doll is so pretty!
Her eyes are so blue,
Her cheeks are so rosy,
Her dress is so new!
T: Good for you. Sit down, please. Let’s check the next balloon.
BLACK BALLON- Find the rhyming words
Pen, fly, cry, red, floor, bed, four, ten, nice, white, mice, night
Pen-ten
Fly-cry
Four-floor
Red-bed
White-night
Nice-mice
Physical Activity. Фізкультхвилинка
GREEN BALLON – Let’s Sing a Song
T: It’s time to read. One pupil of each team will go to the blackboard and read the text.
(Yчні читають невеличкі тексти на картках)
T: Well done! Let’s check the next balloon.
BLUE BALLON – Play a Game
T: Now let’s play an interesting game «What is missing».
(Діти витягують тваринку із корзинки. Називають її. Розповідають віршик)
Наприклад:
My cat is fat,
My cat is black.
My cat likes rats,
Thin and fat.
T: Well done!
T: Thank you, sit down, please. Let’s check the next balloon.
PINK BALLOON – It’s Show Time
T: We have played with our dog and now listen and watch the story about the schoolgirl Olenka and her friends animals.
Perfomance
T: You were attentive and now name the animals Olenka’s friends.
Ps: a hare, a squirrel, a fox, a wolf.
T: Name the school things that Olenka has got.
Ps: a book, an exercise-book, a pen, a bag.
T: Well done! Let’s check the next balloon.
VIOLET BALLOON – Poems about English
T: Our party is going to the end. We have played, sung songs, acted the performance. What language helped us to do this?
Ps: English.
P1: We can read, we can write.
P2: We can sing, we can dance.
P3: We can speak English too.
Ps: We love learning English.
And what about you?
P4: В спеку кожен хоче мати
по відерцю лимонаду (lemonade)
напій цей смачний зготуй
з lemons соку ти скуштуй
цукру в нього ти додай
друзів щедро пригощай.
P5: Monkey попросила чемно
до обіду one банан
дуже любить їх вона
скрізь де може, добува.
P6: У траві сидів Єнот
добре знає слово not
nut він теж не забуває
все старанно повторяє.
P7: Несподівано до столу
прилетіла буква Оо
spoon вона собі взяла
кашу їсти почала
потім випила компот
і побігла без турбот.
P8: Свинка рожева в садочку була
plum cоковиту у кізки взяла
peach попросила вона у овечки
в кошик все склала і pear доречна
пиріг буде свинка мерщій випікати
ох, вже не сила на нього чекати.
P10: Я з кишені дістаю
симпатичну букву Qq
з queen розмову довгу має
алфавіт весь вихваляє.
P11: Rabbit бігав без упину
бо шукав собі поживу
голод він утамував
і до мами пострибав.
P12: Знають всі, що для принцес
подружка є буква Ss
казку на ніч їм читає
ковдрочками їх вкриває.
P13: Tiger в джунглях причаївся
потім широко розлігся
сонечко животик гріє
тигреня собі радіє.
T: Our party is over. You were nice today. These balloons are for you! Good bye, children! See you next lesson!
Ps: “Good bye” Song.