План- коспект уроку для 1 класу на тему ''Частини тіла і зовнішність''. Тип уроку - комбінований. Урок на повторення вивчених ЛО тем, числівників, кольорів і граматичних конструкцій. Також повторення вивчених літер алфавіту. Формувати навички монологічного мовлення на рівні мікро-висловлювання. Розвивати фонематичний слух. Виховувати доброзичливість, старанність, звичку до систематичної розумової праці.
Тема. Дозвілля
Підтема. Зовнішність. Частини тіла
Тип уроку: комбінований
Цілі. Повторити й активізувати вивчені ЛО за темою «Зовнішність та частини тіла»; практикувати учнів у їх вимові; ознайомити з структурами It is…, It has got… Формувати навички монологічного мовлення на рівні мікро-висловлювання. Розвивати фонематичний слух. Повторити лічбу до 10. Виховувати доброзичливість, старанність, звичку до систематичної розумової праці. Ввести нову літеру Tt.
Змістова лінія. Громадянська відповідальність: вибудовує товариські стосунки з оточуючими людьми.
Очікуваний результат. На кінець уроку учні вмітимуть називати частини тіла, виконувати прості інструкції, описувати зовнішність.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання ( ранкове коле)
2. Song ‘’ I wake up’’
3. Повідомлення теми уроку
T: The topic of our lesson is ‘’Appearance and parts of the body’’
4. Фонетична розминка.
T: First of all let`s drill our tongues and recite a tongue–twister.
Repeat after me:
[ŋ] Eyes for seeing,
legs for walking,
Tongue for tasting
and for talking
ІІ. Основна частина.
1. Повторення частин обличчя
a) Listen and repeat
/h/ a head, hair
/i:/ cheeks, teeth
/ei/ a face
/ou/ a nose
/ai/ eyes
/ie/ ears
/au/ a mouth
б) Гра ‘’ Magic Bag’’
T: I have got a magic bag. You have to take out a card, name and touch the specific part of your face depicted on the card.
2. Повторення частин тіла
а) Listen and repeat
T: Stand up. Split into two long lines to make teams. Listen and repeat: a neck, shoulders, arms, hands, fingers, legs, knees, toes. Now listen and do: touch your classmate’s legs, hands, etc.
3. Фізкультхвилинка (Song)
Bop bop bop
Body body bop bop bop
Bop bop bop
Body body bop bop
Tap my eyes
Tap my ears
Tap my nose
Tap my mouth
Tap tap tap my body
Bop bop bop
Shaking my head
Shaking my shoulders
Shaking my waist
Shaking my hips
Shaking Shaking Shaking my body
Bop bop bop
Touching my arms
Touching my hands
Touching my legs
Touching my feet
Touching Touching Touching my body
Bop bop bop
Everybody bop bop Yeah!
4. Уведення граматичних структур
a) Рахунок до 10
б ) Answer the questions.( Make up a circle)
T: We say I have got….( у мене є). Catch a ball and answer How many ears/legs/eyes/noses/mouths have you got?
в) Опис монстра ( групова робота)
T: When we describe an animal, a monster or a thing we say: It has got…..Look at this monster and describe it. Work in a team of three. Everyone has to make up a sentence.
г) Draw a picture of an unusual animal.
Distribute paper sheets and instruct learners to use a pencil. They will have to listen and draw a picture of an unusual animal.
Ex: 1. It has a big head
2. It has 3 eyes and 4 ears
3. It has a long body
4. It has 3 legs and 5 arms.
5. Вивчення літери Tt.
a) повторення вивчених літер
б) перегляд мультика
T: Meet a letter Tt. Watch a cartoon and name the words that start with Tt
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- What new letter did you learn?