Тема: Сім’я та друзі.
Цілі: ввести нові лексичні одиниці з теми «My Family», вчити впізнавати
їх та застосовувати у мовленні; формувати в учнів уміння самостійно працювати над завданнями; розвивати уяву, мислення, мотивацію, ознайомлення з комунікативною перспективою мовлення; виховувати повагу до членів родини.
Мовний матеріал: Who is this? This is my sister,
Обладнання: ноутбук, флеш-картки із зображенням членів родини, підручники, портфель,картки для індивідуальної роботи.
Хід уроку
1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.1. Привітання («Hello Song»). https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
Розігрування діалогів.
T:Good morning, children!
P: Good morning, children!
T: How are you today?
P.We are fine!
1.2. Фонетична зарядка.
Робота з алфавітом.Учні повторюють раніше вивчені літери та звуки алфавіту та називають слова.
1.3 Повідомлення теми та мети уроку.
2. Основна частина уроку
2.1. Введення у мовне середовище.
Гра «Bag». Спочатку вчитель витягає з портфеля картки і називає їх сам, а
потім діти повторюють за ним.
• Показуючи ті самі картки, вчитель ускладнює завдання, вводячи
дані слова у речення: This is my family! This is my sister.
2.2 Фізхвилинка.
Stand up, sit down, swim, run, jump,go,fly,dance,sing the songs.
Випивши зранку чашку какао,
По полю йшла, Mrs cow,
А за нею Mrs crow
Mrs crow сказала “ hello”.
2.3 Вивчення пісеньки “ Family members song”
https://www.youtube.com/watch?v=d_WQEw13TCo
2.4 Робота з картками (письмово).
1.завдання: обведи і розмалюй.Тоді вкажи і назви.
2 .завдання:вибери і впиши маленьку літеру.
2.5 Гра « Close your eyes”. Одну картку учитель забирає, а учні повинні
відгадати, якої картки не вистачає.
2.6 Робота з підручником.
Підсумок уроку