Тема уроку-змагання:
«Funny Englih.
By the sea.»
Підготувала:
вчитель англійської мови
Петрова Жанна Юріївна
.
Клас: 3
Тема: «Funny English.By the sea»
Мета:
навчальна: вдосконалювати навички усного мовлення, повторення вивченої лексики;
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів.
Тип уроку: урок-змагання
Обладнання: підручник, зошит, презентація, картки для роботи в командах, роздатковий матеріал, ілюстрація;
Procedure
I. Організаційний етап уроку. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T. Good day, children!
Ps. Good day, teacher!
T. Let’s start our lesson. Sing a song “Hello”
2. Phonetic warm-up.Мовна розминка
Sam gets some short socks at the Super Special Shoe Shop.
3. Повідомлення теми та мети уроку.
II. Основна частина уроку
1. Інтерактивна вправа «Мікрофон».
- Hello! What is your name? - Hello! My name is … (ім'я).
- Hello, … (ім'я)! How are you! - Hello, … (ім'я)! - I am fine, thank you.
- How old are you? - I am …
I like… . I don’t like… .
T: - Well done! You are so clever! Do you like English?
Т: - What day is it today? What season is it now? Do you like ….. ?
1.1. КОНКУРС «ЗНАЙОМСТВО». (Конкурс оцінюється в 1 бал.)
I like reading.
I like playing football.
I like dancing. (painting, singing, riding bikes, playing
2. КОНКУРС «РОЗМИНКА». (за кожну правильну відповідь команда отримує бал).
1. How many letters are there in the word ‘’English’’ ? (7 letters)
2. How many seasons are there in a year? (4 seasons)
3. How many days are there in a week? (7 days)
4. What day comes after Friday? (Субота)
5. Who is my mother's mother? (My grandmother)
6. Who is my mother's daughter? (My sister)
7. When do the we celebrate Christmas? (In December)
8. When do you have holidays at school? (autumn,winter,spring,summer)
9. What is Coca-Cola? (a drink)
10. What is a hot dog? (a sandwich)
3. КОНКУРС «НАЗВИ ДІЇ, ЗОБРАЖЕНІ НА МАЛЮНКУ»
Учитель показує учням картинки, учні називають із відповідної команди слова. (правильна відповідь 1 бал)
1 команда – рибалити,грати з собакою,витирати окуляри,грати на гітарі;
2 команда – розмовляти по телефону,танцювати,слухати радіо,читати книжку.
Вправа з використанням ІКТ «Анаграма»,Wordwall
4. КОНКУРС «ВІДШУКАЙ СЛОВА».
Т:- Діти,ви маєте відшукати слова,пов’язані з темою «Біля моря». Хто швидше впоряється- той переміг.
Гра ‘Running dictation”
Один учень від команди стоїть біля дошки,а інші учні з команди по черзі підходять та називають слова ,які потрібно написати.Та команда,яка напише більше слів без помилок-перемагає.
5. КОНКУРС «Граматичний».
Кожна команда отримує картку і поєднує слова-займенники з відповідним будинком
Фізкультхвилинка .
Пісня « What are they doing?».
6. КОНКУРС « ОПИШИ МАЛЮНОК»
P1-He is flying a kite
P2-She is…….
T-Thank you. You are so clever
7. КОНКУРС «ПОДИВИСЬ МУЛЬТФІЛЬМ»
Т:-Перегляньте мультик і назвіть всі речення у Present Continious.
Gogo ‘’What is she doing”
8. КОНКУРС «ЧИТАЛЬНИЙ»
Робочий зошит с.92 в.2,3
Т:- Прочитатитайте текст та перекладіть,знайдіть всі речення ,вжиті у Present Continious.
9.КОНКУРС-ГРА « BULL’S EYE»
Влучити в коло і скласти речення за зразком:
Is she swimming? Yes,she is. No, she is not.
9. КОНКУРС «ДУЕЛЬ»(резервний)
10.Game “Snowball”
T: - Answer the questions. (Запитання написані на аркушах паперу, які змотані в сніжку. Учні розмотують по одному листочку, читають запитання та відповідають на них.
IIІ. Заключна частина уроку
Підведення підсумків уроку
T. А зараз кожна команда порахує свої частинки предмету,який необхідний нам під час відпочинку і визначемо за більшою кількістю переможця. Переможець нам складе з цих частинок малюнок. Так,це парасолька- umbrella.
The lesson is over. Thank you for your work and attention! Good luck!
Cl. Thank you teacher. Goodbye!