Урок "День народження. Подарунки."

Про матеріал
Матеріал містить детальний конспект уроку з англійської мови у 1 класі на тему: " День народження. Подарунки " за підручником О.Карпюк для загальноосвітніх навчальних закладів.
Перегляд файлу

 

Урок 41 (5)

Тема: Happy Birthday!                                                                                           О.Карпюк

Підтема: Подарунки на День народження.                                                               1 клас

 

Мета:

формувати в учнів ключові компетентності:

вміння вчитися: навчати школярів організувати свою навчальну діяльність;

загальнокультурну: використовувати набуті знання;

соціальну: продуктивно співпрацювати в групі, парі, підтримувати взаємини з іншими.

формувати в учнів предметні компетентності: повторити вивчену лексику з теми «День народження»,  числівники до 10; представити нові структури: “Come in”,

 “Thank you”, тренувати структури: “ Happy Birthday!”, “What’s this?”, “ Wow! It’s a … “, “Thank you!”, повторити літери алфавіту та звуки; продовжувати формувати у дітей навички монологічного та діалогічного   мовлення; розвивати навички спілкування англійською мовою; розвивати увагу, пам’ять, уяву, спостережливість; виховувати прагнення вивчати англійську мову;

виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників;

виховувати чемність, ввічливість, організованість.

Обладнання: дошка, комп`ютер, підручник, РЗ, картки з малюнками ЛО за темою” Happy Birthday” , “My Toys”, числівниками 1-10, літерами, звуками, плакати, м’яч,  чашка з іменами, Smiling Sam, стікери з числами.

OUTCOMES:

By the end of the lesson Ps will be able to use the phrases ‘Come in.’ and 'Thank you.'. They will be able to act out the dialogue according to the sample

 

Тип уроку: урок отримання нових знань.

                                                               Хід уроку

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.

T.: Good morning,  children! Nice to see you. How are you?

      Let’s greet each other with «Hello song».

 

           2. Повідомлення теми та мети уроку.

T.: The topic of our lesson is “Happy birthday”. Today is a magic day and everyone has а birthday.

 Bи всі, мабуть, дуже любите це свято і навчитеся  вітати один одного з днем народження англійською мовою. А для цього нам потрібно буде вивчити деякі нові фрази та повторити вивчені слова та числа.  Let’s start .

 

3.     Фонетична зарядка.

T:  А тепер трішки розімнемо наш ротик. Listen to me.

Казка про язичок

Жив собі  Язичок Mr. Tongue. Був у нього дуже зручний будиночок – наш рот. У домі є стіни, стеля, підлога. Знайдіть у будинку своїм язичком  стіни і підлогу, і стелю. Є у Язичка улюблене місце на стелі – горбики за верхніми зубами. Тут язичок полюбляє гратися у звуки [d], [t], [n], [l]. Однієї ночі здійнялася страшенна буря, подув сильний вітер [u:], зашуміли дерева і пішов дощ. А уві сні Язичок чув, як барабанить по даху дощ [p]. Язичок спав і тихо дихав уві сні [h].

На ранок від бурі не залишилося й сліду. Виглянуло сонечко і весело дзижчали бджоли  [ ð ] . Язичок потягнувся, як котик [ŋ-ŋ-ŋ] і вирішив підти погуляти. Прийшов язичок до ставка і почав кидати туди камінчики [b]. Тоді вирішив скупатися, але вода була холодною і він замерз [θ-θ-θ]. Звісно, язичок застудився. Він почав кашляти [k], чхати [tʃ].

II. Основна частина уроку.

1. Повторення лексичного матеріалу.

T.: 1) Let’s review our words.  Без цього не обійтись на Дні народження.

a cake, a candle, a balloon, a present, a star, a birthday party                                        Мульт.дод.

 

T- Ps   ЛО  Name, please.                                                                                                   картки                                                                   

                   Take and name.

 Game “ Hot potato ”     ( music stops -- name the word on the topic but don’t repeat)   ТЗН

                                                                                                                   М’яч,   картки  на дошці

                                                                    

 T.    2) To congratulate on birthday we review the numbers from 1 to 10.

A song “ Ten little stars in the sky”                                                                            Мульт.дод.

T—Ps   ЛО  Name, please.                                                                                               к. 1 – 10

                    Take and name.

                     Open the Activity Book, p.54 . Listen and draw the candles.                      РЗ

 

  T- Ps   3) Smiling Sam says , “ I’m six” and  asks you “ How old are you?”        Smiling Sam                                                                                                

                                                                                         “ How old is he (she)?”

 

   T.      4) Let’s play with a ball. Throw the ball and ask, “ How old are you?”        М’яч

 

   T- P1,2…5) Tell us, please, how old is he (she)?                                                   за плакатом  1       

 

2. Фізкультхвилинка.   (Teddy bear)                                                                         ТЗН

 

3. Ознайомлення з новим матеріалом.

Т. Do you remember that today is a magic day and everyone has a birthday todayза плакатом  2       

     Look  here, Liz has a birthday. Who is this? (Liz, Grandma and Grandpa)

     Grandma and Grandpa congratulate her.

     Let’s listen and follow Ex.2, p. 74           Repeat after me.                                Аудіододаток                                          

   

4. Закріплення матеріалу. Практикування в усному мовленні.

Т. Let’s congratulate  you on birthday! Whosе birthday is it? Let’s look!      чашка з іменами

              (привітання дітей з Днем   народження   )                                         “My toys”, стікери

                                                                            

T.: What have you got for every birthday?  P.: Birthday presents!

T.: I have presents for you.  And now tell me, what have you got?      Подарунки – кульки

(Використання фрази I have got)

P.: I have got… (учні називають, що їм дісталось в подарунках).

В Англії є звичай співати пісню на День народження – “Happy birthday to you!”   Мульт.дод.

5. Повторення букв та звуків.                                                                               картки

III. Заключна частина уроку       Підсумок уроку.

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
5 листопада 2021
Переглядів
962
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку