Місто Ізмаїл
Палац дітей та юнацтва
Гурток «Веселий пензлик»
Малоок Лілія Федорівна
«День перемоги» в малюнках
Мистецтво є дзеркалом, яке відображає життя людей, суспільства в ту чи іншу епоху. Художники в своїй творчості звертаються не тільки до повсякденного життя людей, їх дозвілля та праці, а й до історичних подій. Ці твори відносяться до історичного жанру.
Історія живопису сягає далекого минулого і розпочинається від перших артефактів доісторичної людини і охоплює всі культури. В різних культурах, на різних континентах і впродовж тисячоліть, історія живопису – це безперервна ріка творчості.
Велика війна залишила свій слід не тільки у вигляді вражаючих фото, а й надихнула масу майстрів живопису на створення картин. http://www.mukachevo.net/ua/news/view/55704
Це, мабуть, найзнаменитіша картина з усього радянського мистецтва періоду Великої вітчизняної війни. Полотно створено під враженням боїв під час блокади українського міста Севастополя в 1942 році.
Художник зобразив один з найяскравіших моментів, якими завершувалася Велика Вітчизняна війна.
Важливими документальними свідченнями воєнних років були натурні етюди. Образ понівеченого та зруйнованого 1943- 1944 років зафіксовано в невеличких пейзажах С. Шишкіна, П. Крилова. О. Яблонської.
Особливе місце посідає графіка, як фронтова замальовка, сатиричний малюнок ( К.Фіногєнов, І. Лукомський). Важливість їхньої творчості під час війни важко переоцінити: сатирична подача подій формувала у людей оптимістичний настрій, підтримувала віру у перемогу.
9 Травня – пам’ятна дата, 75-річчя Дня Перемоги у Другій світовій війни. Ніколи не забудуться подвиги тих, хто визволив народ від поневолення, врятував світову цивілізацію і приніс людям довгоочікуваний мир. Я бажаю лише добрих звісток і мирних днів, сонячного неба над головою і спокою в кожен дім.
Тема нашого заняття «День Перемоги». Пропоную вам подивитися фото (додається).
Подивиться уважно на фото і проаналізуйте:
Проаналізувавши, зробіть наступне:
Виконуючи композицію , враховуйте, що головному персонажу має бути відведена провідна роль у порівнянні з іншими особами та об’єктами.