План-конспект уроку в 1класі
Кількість учнів у підгрупі -12
Тема: Шкільні речі. Літера Tt.
Дата :
Тип уроку : Формування навичок говоріння.
Мета :
Практична : активізувати у мовленні дітей лексику з теми « Шкільні речі », повторити вивчені літери і звуки; вивчити літеру Tt, ознайомити учнів з особливостями вимови звука /t /;
Розвиваюча : стимулювати комунікативну мотивацію учнів, розвивати мовленнєву реакцію, зорову і слухову пам’ять; формувати навички говоріння, вживаючи структури “ I have got …”, “ It’s …”
Виховна : виховувати активність, вміння працювати в парах (групі) ; виховувати бережливе ставлення до шкільних речей .
Освітня : розширити мовний запас учнів .
Обладнання : презентації, відеофізкультхвилинка, роздатковий матеріал для індивідуальної та парної (групової ) роботи , демонстраційний матеріал , шкільні речі, іграшки.
Хід уроку
I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення .
1. Організація класу, привітання.
2. Оголошення теми і мети уроку.
T: Good morning , children ! I’m glad to see you !
P : Good morning , teacher ! We are glad to see you too.
T: Let’s greet our guests !
P: Good morning !
T: Let’ sing a song “Hello” !( відеопісня )
T : Sit down !You have sung very beautifully ! Now ,look at the screen and watch a video. ( уровок з мультика « Смішарики» )
- Who knows this cartoon ?( відповіді дітей)
- Yes , they are Smisharyky . ( на дошці малюнки героїв )
- Today Smisharyky our guests, they began going to school but they don’t know English and they can’t cope with many tasks ! Are you ready to help them?
P: Yes
T: Let’s start !
II Основна частина уроку.
Today we will repeat the names of school things .( на дошці тема уроку і мал.)
2.1. Хорова робота.( презентація теми “School Things” )
- Listen , watch and repeat the words !
- Excellent !
2.2. Task 1. “ Put school things into the bag” . Конверт 1.
- Now , let’s help ( Krosh ) to pack his schoolbag. ( на парті рюкзак, коробка з різними речами і коробка для іграшок )
- What school things do you put into the bag? Come here and do it. ( учні підходять і дістають речі з коробки )
- What’s this ? ( It’s a pen.)
- Is it a school thing ? ( Yes, it is. )
- What’s this ? ( It’s a doll.)
- Is this a school thing ? ( No, it isn’t.)
- Put it into the box.
- Very nice !
2.3. Task 2. A game “ What is it and what colour is it ?” Конверт 2.
- Children , do you like playing games ? (Yes)
- Let’s play a game with ( Barash )
- You have to take out a thing and say what it is and what colour it is.
- Start like this : I have got a pen.
It’s pink.
(відповіді дітей)
2.4. Task 3. “ Make a puzzle “ (робота в парах ) Конверт 3.
- Who is this ? ( This is ( Losiash ) …..wants you to do puzzles.
- You are to say what it is and what colour it is.
( кожній парі даю пазл і вони захищають свою роботу)
2.5. Task 4. “Matching the words “ ( робота в групах) Конверт 4.
- ( Kar Karych ) likes matching the words . Let’s help him to do it.
- Let’s make three groups . So, its for your group, it’s for yours and it’s for you.
- You are to match pictures with the words of school things . If you are ready,
raise your hands.
2.6. Task 5. Listening .( аудіозапис) Конверт 5.
- Now, listen to ( Pin ) and circle school things that you here. Listen attentively and circle on your sheets of paper.
- Let’s check! What are these things ?( It’s a ....and it’s a….)
- You are great !
2.7. Фізкультхвилинка .( відео “Head And Shoulders “ )
- I see you are tired. Let’s have a little break !
2.8. Task 6 .Знайомство з літерою T t.
A) - Now look at the board! (малюнок будинку)
- What can you see ? ( a house )
- It’s a house ! Let’s help ( Yozh ) to settle all these letters and their corresponding sounds in this house .
- Take a letter and find its sound. ( діти підходять до дошки , беруть літеру ,називають її і шукають відповідний звук , чіпляють у віконечка )
- Today we are going to learn a new letter .
- Let’s watch a video ! (відеопрезентація літери )
( на дошці поки що закрита літера )
Пишемо велику букву: пряма вертикальна і пряма горизонтальна;
Пишемо маленьку літеру : пряма вертикальна із заокругленням праворуч і пряма горизонтальна вище середини .
C) Пишемо літеру тепер очима.(показую)У всіх вийшло?
2.9. Task 7. Знайди тваринку до кожної літери. Конверт 7.
( на дошці малюнки тварин і літери )
- Let’s help ( Kapatych ) to match each letter with its animal.(діти підходять до дошки і виконують завдання )
- Wonderful !
( Резерв )
2.10. Task 8. Find a picture and colour it. Конверт 8.
- Now let’s review school things and colours !
- Sovunya wants you to find a picture and colour it ! ( роздаю дітям по 4 малюнка)
- So , find a bag, please! Show it to me ! OK, now, colour it pink!
………………………………………………………………………..
2.11. Task 9. Count school things. Конверт 9. (відеозапис )
- Let’s count school things with ( Niusha ) . Look at the screen , watch a video and say how many things you can see.
( 4 pens ….)
III Підсумок уроку.