Урок «Holidays and Traditions» / «Свята та традиції»

Про матеріал
Конспект уроку містить в собі матеріал, який допоможе формувати навички усного продукування в парах і групах, навички сприйняття на слух з наступним відтворенням. Дуже доречним є матеріал для фізкультхвилинки та узагальнення граматики.
Перегляд файлу

 Тема: Holidays and Traditions/ Свята та традиції

 Мета: Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати вміння працювати в парі, групі. Тренувати учнів в аудіюванні з наступним відтворенням прослуханого. Повторити і узагальнити граматичний матеріал.

 Обладнання: підручник, робочий зошит, диск, картки з числівниками.

     Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

 T: Glad to see you! Good morning. Today our topic is «Holidays and Traditions». We’ll learn new words, listen to the text, read and discuss some information. Also we’ll review grammar material. What must we do at the lesson?

 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

 Учитель просить учнів по порядку взяти карточки і назвати порядковий числівник.

ІІ. Основна частина уроку.

  1. Повторення порядкових числівників. Виконання впр.1, с.122.

T: What is the first, second, … month of the year?

  1. Розвиток навичок письма. Діти записують у зошиті і по одному на дошці назви місяців.

January      July

February      August

March      September

April       October

May       November

June       December

 T: What holiday is in January, February, …?

 Match the holidays with dates in Ex.2a p.122.

 Now let’s do Ex.4 p.59 in WB.

  1. Фізкультхвилинка.

T: Holidays are happy days! Do you agree? Let’s dance.

IF YOU’RE HAPPY

If you’re happy, and you know it,

Clap your hands (clap, clap),

If you’re happy, and you know it,

Clap your hands (clap, clap),

If you’re happy and you know it,

And your face will surely show it,

If you’re happy, and you know it,

Clap your hands (clap, clap).

  1. Робота в парах.

Скласти міні – діалог на базі впр.2б, с.122.

  1. Введення нових лексичних одиниць.

T: Who knows when is Thanksgiving? It is on the second Thursday of November. Thanksgiving, to mean, excited, set the table.

Let’s practice new words and do Ex.5 p.59 WB.

  1. Тренування учнів в аудіюванні та читанні. Впр.4 с.123
  1. Перевірка розуміння тексту за питаннями впр.5 с.124.
  2. Робота в групах. Учні прослуховують текст вдруге та відтворюють прослухане у впр.6 с.124.
  1. Перевірка домашнього завдання.

T: Who learned the carol by heart?

Read your sentences with must/mustn’t.

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Домашнє завдання.
  1. Скласти речення з словосполученнями впр.3, с.123.
  2. Описати дії зображені на малюнку впр.8, с.124.
  3. Вивчити ЛО і записати в словник с.123.
  4. РЗ впр.6, с.59*
  1. Підведення підсумків.
docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
25 листопада 2019
Переглядів
1286
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку