Урок-квест для 10 класу.
Тема уроку «Готуємо улюблені страви.»
Мета:організувати ротацію за станціями,активізувати вивчені лексичні одиниці,розвивати навички оглядового читання,уміння виділяти головне,аудитивні навички,вдосконалювати навички усного та писемного мовлення.
Очикувані результати:на кінець уроку учні повторять і активізують основну лексику з теми(назви продуктів,cooking verbs,основні прийоми їжі та назви страв),знайдуть рецепти улюблених страв,за зразком складуть власний рецепт,переглянуть відео ролик про приготування їжі і презентують власні проєкти. Учні презентують проєкт,вміють поставити запитання щодо представленого матеріалу і відповідати на питання про представлений матеріал.
Хід уроку.
І.Початок уроку.
Учні об’єднуються в групи по 4 учні. Вчитель знайомить учнів з умовами квесту і з завданнями,які вони мають виконати на кожній станції.
ІІ.Розминка.Match the beginning of the proverbs with their endings.Завдання можна виконати на картках а можна на дошці padlet : https://padlet.com/kovaliovainna1004/ak0vh5utkncntgvd
1)A hungry man is an angry man.
2)Tastes differ.
3)We are what we eat.
4)Don’t dig your grave with your knife and fork.
5)Warm food, warm friendships.
ІІІ.Ротація за станціями.На кожній станції учні працюють по 7 хвилин.
1 станція.Foods and ingredients.
Task 1.Brush up the words here: https://www.englishclub.com/vocabulary/food-types.php
Task 2.Do the quiz here: https://www.englishclub.com/vocabulary/food-types-quiz.php
2 станція.Cooking.
Task 1.Learn the words on cooking here: https://www.englishclub.com/vocabulary/food-cooking.php
Task 2.Do a cooking vocabulary quiz here: https://www.englishclub.com/vocabulary/food-cooking-quiz.php
3 станція. Kitchen and Kitchenware
Task 1.Watch a video and revise the words. You can take notes. https://www.youtube.com/watch?v=vaR1TKAgc68
Task 2.Do the task on Kitchen Utensils Unscramble the Words Worksheet
(завантажити тут https://www.englishwsheets.com/m.kitchen-utensils-6.html
і роздрукувати для кожної команди)
4 станція.Enjoy your meals!
Make a list of ten dishes you like best of all.Watch a video how to cook one of them.Write down the recipe.
IV.Захист проектів.
Учні презентують підготовлені вдома ролики про приготування їжі. Після презентації глядачі ставлять питання. Ті учні,які не встигли захистити проект на уроці ,завантажують свої роботи на платформу Teams на канал свого класу і обговорення ведеться онлайн. Під відео учні пишуть свої питання,а автор відповідає.
V.Закінчення уроку.Рефлексія.