Урок"« Лічба предметів у межах 10.Вправи на засвоєння додавання і віднімання в межах 10.»

Про матеріал
В розробці уроку містяться вправи на закріплення знань нумерації чисел першого десятка, вміння додавати і віднімати в межах 10 на основі знань про наступне і попереднє число.
Перегляд файлу

Математика 1 клас

Тема « Лічба предметів у межах 10.Вправи на засвоєння додавання і віднімання в межах 10.»

Мета :закріпити знання нумерації чисел першого десятка;формувати вміння додавати і віднімати в межах 10 на основі знань про наступне і попереднє число;розвивати логічне мислення ,увагу; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися.

Обладнання:робочий зошит,малюнки,таблиця чисел,цеглинки LEGO.

Тип уроку: закріплення знань, урок-змагання

                                                                     Хід уроку

Організаційний момент.

 

Пролунав дзвінок

Всім пора нам на урок

Встаньте всі рівненько

Привітайтеся гарненько.

 

Повідомлення теми уроку.

Сьогодні на уроці ми закріпимо вміння й навички виконувати додавання й віднімання чисел в межах 10, будемо вдосконалювати навички лічби в межах 10 для того, щоб в житті ми могли швидко  лічити. У нас урок сьогодні незвичайний , урок – змагання. У нас буде  дві команди. За правильну відповідь команда буде отримувати смайлик.

 

Робота над темою уроку.

 

  1. Весела лічба ( показ відповідей математичними віялами)

 

У садок до годівниці

Прилетіли 3 синиці.

Потім ще два горобці

Скільки стало їх усіх?  (5)

 

У Андрія шість книжок

А в Сашка чотири

Скільки книжечок усіх

Ви вже полічили?   (10)

 

 На травичці біля хати

Метушаться цуценята

Двоє білих наче сніг

П’ять чорненьких 

Скільки всіх?    (7)

 

На поличці 9 книг

Ігор взяв одну із них

Хто тепер сказати зміг

Скільки на полиці книг?   (8)

 

2.Розминка

Назвати сусідів чисел :2  ,5 , 9.

(додаток 1)

          3.Каліграфічна хвилинка.

Записати числа  від 1 до 10 (під диктовку вчителя)

 

4.Естафета.

Розв’язування прикладів .(результати показують за допомогою цеглинок  LEGO)

     8-2=                        3+1=

     7+1  =                     6-3=

     6-1  =                      6+1=

(додаток2)

           5.Задача.

У зайчика була одна морквина і 3 капустини . Скільки овочів було у  зайчика?

(додаток 3)

         6.Робота в друкованому зошиті.

 

7.Загадка

         Довговухий пострибайчик.
         Відгадайте, хто це?  (зайчик)

          8.Скласти фігуру зайчика

        за допомогою   танграму.(додаток 4)

 

Підсумок уроку. Рефлексія .

Підрахунок смайликів .

 Визначення переможця .                                    

Додаток1

 

C:\Users\Admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\eb798c_w1600.jpg                   

 

 

 

 

C:\Users\Admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\eb798c_w1600.jpg                     

 

 

 

 

 

C:\Users\Admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\eb798c_w1600.jpg                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

 

 

8

 

3

 

5

 

6

 

4

 

7

 

 

 

 

Додаток 3

 

 

                             

 

Додаток 4

docx
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
10 квітня 2022
Переглядів
1137
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку