Урок "Мінна безпека"

Про матеріал
Інтегрований урок (фізика, основи здоров'я), узагальнення та відпрацювання вивченого матеріалу, проводиться в рамках тижня екології, заходів з цивільного захисту.
Перегляд файлу

Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 31 Маріупольської міської ради Донецької області»

Інтегрований урок  в 7му (фізика, основи здоров’я)  за темою:

«Мінна безпека у районах бойових дій»

Учитель математики, фізики Маломедовська І.Б.

Тема:  Мінна безпека у районах бойових дій

Мета:

  • Навчити використовувати отримані знання на практиці, закріпити вміння та навички розв’язування задач на рух, формувати знання та вміння орієнтуватися в ситуаціях, пов’язаних з виявленням мін, перебуванням в небезпечних .
  • Формувати полікультурну, комунікативну, самоосвітню компетентності.
  • Вдосконалювати вміння роботи з джерелами знань, навички логічного мислення, розвивати творчі здібності.
  • Учень повинен: вміти аналізувати візуальну і текстову інформацію, складати план, робити усні повідомлення. Вміти використовувати формули для розв’язання задач.

Тип: урок використання навичок   та вмінь.

 

 Вид: интегрований урок-кейс

 

Поточ-на хвили-на

Етап уроку

Технологія учителя

Технологія ученя

Технологічний коментар:

Методи та  прийоми

1

1-2 хв

Організаційний момент

Привітання, тема уроку, пояснення цілей та задач на урок, організація групової роботи

Підготовка груп до роботе, групи формуються по роду діяльності НС, учитель, Лікар, дитина, поліція, перехожий)

Рапортичка, приветствие

2

2-5 хв

Мотивація

Запропонувати вікторину для мотивації та активізації дослідницької діяльності

В групах обговорюють та пропонують и  своє  росшифрування

Викторина, робота в групі

3

5-6 хв

Актуализація  знань та  практичного досвіду

Запропонувати заповнити таблицю формул з кінематики та динаміки, по закінченню надати повний варіант таблиці  

Кажний працює в своїй табличці, самостійно оцінює результат

Самостійна робота з саоперевіркою

4

6-10 хв

Вивчення та узагальненнянового матеріалу

Продемонструвати матеріал про будову протипіхотної міни та фізичних параметрів вибуху, розібрати задачу, запропонувати розв’язати її в групах

Обговорюють,  записуют в зошиті розв’язання

Колективное обговорення, робота в групах

 

 

10-20

хв

Самостійне виконання

завдань

Учитель пропонує  кождній групі розв’язать кейс, сповязаний з поведінкою в небезпечній зоні. Означення та характеристика події.

  1. Розв’язання ситуаційної задачі, пов’язаної з правилами поведінки в  ситуаціях, пов’язанних с виявленням  мін, пребуванням  в небезпечних районах.
  2. Складання правил поведінки  в наведених  ситуаціях.

Група повторює матеріал з теми, звертаючись до  різних разділів кейсу, розв’язують задачі задачи, складають розв’язання

 

 

 

 

 

Виконання різнорівневих задач, завдань, тестів.

 

 

 

5

20-22 хв

фізхвилинка

Зарядка «Цунамі»

Кожна група стає в ряд и показує вид механічної хвилі.

Психологічна та  фізична розгрузка

6

22 – 37  хв

Звіт про способи та результати виконання

Запропонувати  групі звітувати пр. виконану роботу за планом:

  1. Умови  кейсу.
  2. Коротка характеристика події.
  3. Пам’ятка про поведінку до, під час та після події.

Групи слухают відповіді, ставлять питання. Виставляють оцінки одне одному.

 

 

 

Дискусія,  коментування результатів ланцюжком, індивидуальне опитування.

7

38 -45 хв

Підсумрк уроку, домашнее завдання

Узагальнити вивчений на уроці матеріал:

 1. Решить кроссенс и сделать выводы о проделанной работе

упражнение: «Зажги лампочку».

Оцінка кажної групи  по одному реченню, в зошит покласти схему уроку

Учасник кожної групи має наклеїти стікер певного кольору, який характеризує настрій учня під час уроку

Вправа  «Відкритий мікрофон»

Эмоційна рефлексія

 

doc
До підручника
Фізика 7 клас (Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Горобець Ю.І., Ненашев І.Ю., Кірюхіна О.О.; за редакцією Бар’яхтара В.Г., Довгого С.О.)
До уроку
Розділ 2. Механічний рух
Додано
24 лютого 2020
Переглядів
1268
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку