Урок сприяэє розвитку навичок говоріння, аудіювання. Тренувальні вправи на граматику токож включені в урок.
УРОКДЛЯ 5-го КЛАСУ НА ТЕМУ
«Одяг, який я люблю»
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання:предметні малюнки, презентація, проектор, ноутбук, екран ,підручник, дошка.
Форми работи: фронтальна, парна, групова, індивідуальна.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання(створення ситуації успіху на уроці).Введення в іншомовну атмосферу.Обговорення діалогу
2. Організація класу
Т: Children, look at the screen of the computer. We are going to listen and sing “The clothing song”
(звучить пісня, всі співають).
( діти слухають і повторюють слова з теми Clothes – Talking Flashcards)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
Т: Children, today we are going to speak on the topic “Clothes”as much as possible and memories the new words. We are going to do a lot of different things. So, let’s start the main part of our lesson!
1. We wear different clothes according to the occasion and different situations. You can see those examples or items and you need to find correct group for them. The pictures below will help you.
2.Grammar time. З’єднати речення і назву гр. часу.
3.Перекласти речення вчителя.
Робота з роздатковим матеріалом. Вставте «do or does».
4.Reading. Читання текстів та перевірка їх розуміння.
Say True or False.
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Домашнє завдання придумати нову шкільну форму( написати та намалювати її).
2. Виставлення оцінок.
T: We are coming to the end of the lesson. I am pleased with your work. I am happy to say we have done a good bit of work today. You get good marks. The lesson is over. See you next time. Good bye!