Конспект уроку з англійської мови
для 5 класу
«Одяг на різні смаки»
Андрієць О. М.
Тема: Одяг
Підтема: Одяг на різні смаки
Мета:
Тип уроку: систематизація та узагальнення знань
Форма проведення: урок
Обладнання: відео фізкультхвилинки, картки для роботи в групах, комп’ютер, доступ до інтернету.
Хід уроку
І. Організаційна частина
1.Привітання. (використання пісні)
T: Good morning, children. I’m glad to see all of you. Take your seats and let’s sing our “Hello” song.
Діти співають пісню “Hello, Good morning” із відео “Magic English” частина 1.
2. Позитивне налаштування на урок. (прийом “Комплімент»)
T: First of all let’s make good mood before our lesson and give smth lovely to each other. (Учні за вчителем повертаються один до одного і говорять компліменти одне одному. Наприклад: «Ти чудово виглядаєш», «Тобі личить ця сорочка/колір/сукня», « У тебе гарні туфлі»).
T: You look so nice.
P1: This shirt fits (suits) you.
P2: You’ve got nice shoes.
3. Перевірка домашнього завдання. (бліц-опитування за ланцюжком)
Учні по-черзі описують свій одяг або одяг свого товариша.
4. Тема та мета уроку. (використання малюнка, опис , бесіда)
T: look at the picture and tell what do you see?
P: a shop
T: What shop is it?
P: clothes shop
T: What is the girl doing?
P: She is buying a dress.
T: So, how do you think what we’re going to speak about today?
Cl: shopping clothes
T: Yes, of course. The theme of our today lesson is “Clothes to you taste”.
T: How do you think what we’ll do at the lesson?
Cl: sing songs, read, write, do exercises, learn new words, speak about friends.
T: You are right. During our lesson you will:
II. Основна частина.
Let’s practice the sounds [ð] [w]
T: Listen to the riddles and guess them.
-you put it on when the weather is hot
-when it rains
-when it snows
-you go swimming
-go to a birthday party
-go to school
-go for a walk to the park
-go to the cinema
-go to play football
3. Тренування граматики («Перетвори речення») письмо
Учні діляться на 3 варіанта. 1 варіант утворює речення «Я вдягнений зараз». 2 варіант – «Я зазвичай вдягаю». 3 варіант «Я вдягав вчора».
4 Фізкультхвилинка
5. Говоріння
1. Утворити міні-діалоги за поданими ситуаціями, використовуючи вирази попередніх уроків.
А) попросіть більший/менший розмір;
Б) запитайте, скільки коштує сукня;
В) запропонуйте допомогти покупцю;
Г) запитайте, чи є інший колір.
2. Утворити діалог («Знайди відповідність»)
Учні працюють у групах (парах). Скласти діалог, розставивши
репліки у правильному порядку. Пари зачитують діалоги, які вони утворили.
ІІІ. Заключна частина.
T: розбити учнів на групи по 3 чоловіки. Скласти питання для опитування, опитати групу людей (не менше 5), презентувати свої результати у класі.
Рефлексія («Закінчи речення»)
Я знаю…
Я вмію…
Я вивчив…
T:
CL:
T:
|
The lesson is over. Stand up! Stand still! Now is the time For merry play, No more English For today. Thank you for your attention! Have a nice day! Goodbye!
|